Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 00:36


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 62 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: impresii inainte si dupa nunta
MesajScris: 01 Iun 2007, 22:27 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
doamne eu sunt mai mult decat stresata...eu ma stresez pt absolut orice,iar acum mi-a aparut in cap ideea ca nu cumva sa imi iasa ceva pe fatza in dimineata nuntii,cred ca am devenit obsedata...am atatea lucruri la care ma gandesc...si stiu sigur ca in momentul in care o sa aud claxoane de masini si muzica o sa tremur din cap pana in picioare,sper sa fie cineva care sa ma sustina si sa nu ma lase sa imi pierd controlul din cauza emotiilor...



stai calma ca totul va fi bine si frumos...asa sunt si eu mai paranoia uneori, dar trece pana la urma...si eu am problema cu iesitul a ceva pe fata, ca de cele mai multe ori asa si patesc, cand e ceva de mers undeva sau un moment mai deosebit, se iveste cate un benghi...dar totul iese bine in cele din urma...si vei fi si inconjurata de persoanele dragi, care in mod sigur te vor sustine si te vor ajuta in toate...fii fericita si bucura-te de fiecare moment!:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 62 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 27 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România