Ultima vizită a fost: Acum este 25 Apr 2024, 22:51


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 243 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 22 Mar 2006, 23:44 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:


La Neptum mergeam si noi dar anul trecut am fost dezamagita.Atata galagie, manele, aglomeratie....Mi-a parut rau ca n-am mers la Mamaia...Oricum sper s anu mai fac vreun concediu pe litoralul romanesc...:ermm:


mady...voi ati hotarat unde mergeti?
apropo...mai stiti ceva de gabriela? e plecata in egipt acum, cred...misto de ea...:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 23 Mar 2006, 01:42 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
da ma gandeam sa apelam la meitner tours,stie cineva ceva de firma asta sau de vreo firma de turism mai ca lumea?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 23 Mar 2006, 12:23 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:


Gabriela a plecat de luni, cred. N-am mai vb cu ea decat f. putin inainte sa plece ca era vai de capul ei saraca....Acum cred ca se relaxeaza si ea...:p

Cred ca mergem in Turcia (80%). Avem de ales intre Turcia si Grecia dar eu imi doresc demult sa fac un Paste in Grecia, asa ca probabil ca o sa mergem in luna de miere in Turcia si Pastele viitor il vom petrece in Grecia.

Egiptul a cazut pentru ca am impresia ca la inceputul lui sept e inca prea cald si eu am niste probleme cu caldura prea mare....:D



si eu vreau sa vizitez egiptul..dar tot asa, in august e mult prea cald...pentru noi ramane grecia sau croatia dar mai sigur grecia...inca nu m-am interesat prea mult...
sunt curioasa cum o sa fie in turcia...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 23 Mar 2006, 17:58 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
inca nu ne-am hotarat unde mergem,eu vreau la mare si iubi nu comenteaza ca stie cine e sefu' ;):p:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 23 Mar 2006, 18:38 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

pai noi avem nunta in nov, deci nu e prea departe de anu nou si nici vara nu e


nu am mers de anul nou la munte. ne-a plcut sa stam mai mult cu familiile si prietenii pe langa noi.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere
MesajScris: 23 Mar 2006, 18:41 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:


Pai am facut Craciunul cu familiile si Revelionul cu prietenii la munte. E o traditie...:D


e si asta o varianta. dar va dati seama ca anul asta facem craciunul cu familiile noastre si revelionul probabil la noi acasa in casuta cea noua,cine stie.;)


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 243 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 29 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România