Ultima vizită a fost: Acum este 19 Apr 2024, 11:21


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 51 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: voi unde mergeti in luna de miere?
MesajScris: 09 Feb 2006, 13:47 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Peste o luna o sa ajung in Egipt ... am sa filmez, o sa fac fotografii si la sfarsit iti pot spune si cat a costat toata excursia per persoana, desi preturile de acum sunt mult mai mici, fiind in extrasezon ... dar asa estimativ.


Sa ne postezi si noua niste poze...cu voi..cu peisajul ....cu artefactele...eu sunt fana Egypt, Akhenaton..si tot ce tine de obiceiurile lor (muzica,mancare). Te invidiez pentru aceasta excursie :huh::ok: Bravo tie!! Distractie placuta!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voi unde mergeti in luna de miere?
MesajScris: 10 Feb 2006, 21:10 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Si mie mi-ar placea sa ajung in Egipt dar nu in luna de miere,nu e indicat de mers acolo pe timp de vara din cauza temperaturii...acum e perioada cea mai propice...
gabriela...distractie placuta si sa ne povestesti si noua cum a fost...ce noroc pe tine...luna de miere si inainte si dupa :)

Nu ma duc in luna de miere si nici cu viitorul sot ( :((, din pacate) ci o sa merg cu colegii din departamentul in care lucrez, dar este o excursie si nu interes de servici.
Chiar ma gandesc cum o sa fie alea 8 zile fara El cand noi nu am stat departe unul de celalalt mai mult de 4 zile. :x


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voi unde mergeti in luna de miere?
MesajScris: 10 Feb 2006, 21:23 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Sa ne postezi si noua niste poze...cu voi..cu peisajul ....cu artefactele...eu sunt fana Egypt, Akhenaton..si tot ce tine de obiceiurile lor (muzica,mancare). Te invidiez pentru aceasta excursie :huh::ok: Bravo tie!! Distractie placuta!!

Multumesc mult de tot si sa intr-adevar sa am parte de distractie. Am inteles ca avem incluse in pret 3 excursii prin tara, plimbare cu camila iar cazarea la hotel este in regim all inclusive.
O sa fac multe, multe fotografii (si eu sunt innebunita dupa poze), am sa filmez ceea ce voi avea voie (sunt restrictii).
Plecarea va fi la sfarsitul lunii martie.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voi unde mergeti in luna de miere?
MesajScris: 05 Mar 2006, 12:46 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Multumesc mult de tot si sa intr-adevar sa am parte de distractie. Am inteles ca avem incluse in pret 3 excursii prin tara, plimbare cu camila iar cazarea la hotel este in regim all inclusive.
O sa fac multe, multe fotografii (si eu sunt innebunita dupa poze), am sa filmez ceea ce voi avea voie (sunt restrictii).
Plecarea va fi la sfarsitul lunii martie.


Hihihiihi...suntem in martie...sa intelegem ca esti preocupata cu plecarea..impachetatul bagajelor!! Ca pe la subiectu' asta nu ai mai trecut!!:kiss::love::lips::cool:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voi unde mergeti in luna de miere?
MesajScris: 05 Mar 2006, 16:06 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:

Hihihiihi...suntem in martie...sa intelegem ca esti preocupata cu plecarea..impachetatul bagajelor!! Ca pe la subiectu' asta nu ai mai trecut!!:kiss::love::lips::cool:

Da ... :~* plecarea este pe 20 martie si pana atunci avem atat de multe de facut incat nu ne mai ajunge ziua de 24 ore ... o sa fie o relaxare totala cand vom pleca.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voi unde mergeti in luna de miere?
MesajScris: 07 Mar 2006, 15:02 
Veteran

Membru din: 11 Oct 2005, 14:30
Mesaje: 247
Va rog sa continuati la subiectul deja existent!
Luna de miere: https://www.ghidulmiresei.ro/forum_displ ... =last#last


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voi unde mergeti in luna de miere?
MesajScris: 08 Mar 2006, 13:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Va rog sa continuati la subiectul deja existent!
Luna de miere: https://www.ghidulmiresei.ro/forum_displ ... =last#last


pai inchideti subiectul...:D:p:,:~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voi unde mergeti in luna de miere?
MesajScris: 11 Mar 2006, 12:47 
Veteran

Membru din: 11 Oct 2005, 14:30
Mesaje: 247
daca am zis sa continuati acolo..dc mai scrii aici?
:D:mellow:
subiectul va fi inkis...sau poate nu ....dar voi scrieti unde trebuie, ok?
:flowers:
adica aici: https://www.ghidulmiresei.ro/forum_displ ... mod=1#last


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 51 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 15 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România