Ultima vizită a fost: Acum este 20 Apr 2024, 03:30


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 337 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Text invitatie
MesajScris: 23 Mar 2006, 01:45 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
Fetelor cine ma ajuta cu un text pt invitatie...unde pot gasi niste versuri de dragoste sa le pun chiar la inceput...ca un fel de motto sau whatever ca eu nu am reusit sa gasesc pe net nimic interesant...pleaseeee!!!!:(


stiu eu un site,stai sa ma uit si iti dau maine pe privat cum se numesc site-urile.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Invitatii
MesajScris: 23 Mar 2006, 15:26 
Veteran

Membru din: 11 Oct 2005, 14:30
Mesaje: 247
Fetili,
azi ma duc sa ridic invitatiile...abia stept..dupa un BT gresit :D ... celor care veti fi in aceeasi situatie...ochii mari cat cepele cat dati BT-ul si ochii mari la verificarea invitatiilor!
Luati-le la mana sa nu carecumva sa aveti suprize!!
Io il iau pe'al meu si nu plec de-acolo pana nu termin de verificat ultiam invitatie!
Pusi


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatii
MesajScris: 23 Mar 2006, 15:47 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
Fetili,
azi ma duc sa ridic invitatiile...abia stept..dupa un BT gresit :D ... celor care veti fi in aceeasi situatie...ochii mari cat cepele cat dati BT-ul si ochii mari la verificarea invitatiilor!
Luati-le la mana sa nu carecumva sa aveti suprize!!
Io il iau pe'al meu si nu plec de-acolo pana nu termin de verificat ultiam invitatie!
Pusi


oi fii eu mai de la tara, dar ce e ala BT? :blink: :rolleyes: :(( ca nu pricep ce ti-a gresit :~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatii
MesajScris: 23 Mar 2006, 15:52 
Veteran

Membru din: 11 Oct 2005, 14:30
Mesaje: 247
Citat:
oi fii eu mai de la tara, dar ce e ala BT? :blink: :rolleyes: :(( ca nu pricep ce ti-a gresit :~*


gina, io gresi cand dadui ocheiul sa intre cu ele la tipar...ca ma dusai cu mintea-n colturi si verificai aiurea....asa ca..reveni pt o a doua semnatura si un al doilea bun de tipar, dupa cum ti-a explicat axxyutza :wok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatii
MesajScris: 23 Mar 2006, 15:57 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:

gina, io gresi cand dadui ocheiul sa intre cu ele la tipar...ca ma dusai cu mintea-n colturi si verificai aiurea....asa ca..reveni pt o a doua semnatura si un al doilea bun de tipar, dupa cum ti-a explicat axxyutza :wok:


:D merci de explicatii, acum am priceput O:)
e bine ca ai rezolvat pana la urma :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatii
MesajScris: 23 Mar 2006, 16:07 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:

e bine sa merci cu cineva la verificat. ca dc citesti de cateva ori nu vei mai gasi vreo greseala. asa ca mai bine citesti tu o data si apoi cealalta persoana, ideal sa nu cunoasca detaiile de nume la toti ca sa le poate verifica mai bine. eu asa lucrez cu angajatii mei (bine, alt domeniu) eu verific ce lucreaza ei ca nu stiu detalii si sefu ma verifica pe mine hi hi hi :)


eu oricum deja le-am facut... cu peripetii, am scris mai sus, paginile precedente, daca sunteti curioase :D dar nu am semnat decat bonul de comanda, altceva nu... whatever, important e ca a iesit bine in final :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatii
MesajScris: 23 Mar 2006, 16:19 
Veteran

Membru din: 11 Oct 2005, 14:30
Mesaje: 247
Citat:
e bine sa merci cu cineva la verificat. ca dc citesti de cateva ori nu vei mai gasi vreo greseala.

aahhh, pey ce crezi ca scapa de mine?? :D...il iau de-o aripa..si sa ne vezi..kiombalii cu okelari la purcat invitatiile :unsure::blink::D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatii
MesajScris: 23 Mar 2006, 16:29 
Veteran

Membru din: 11 Oct 2005, 14:30
Mesaje: 247
Citat:
Da e nevoie sa fie verificate toate? Adica e posibil ca din toate invitatiile 2 sau 3 sa fie gresite? Nu ies toate odata? Cum se poate sa fie diferite(?):blink:

hm..sper sa nu vb aiurea in tramvai..dar..cred ca e o diferenta...la tipar digital..am impresia ca ies toate la fel..insa la serigrafie se face o matrita si se pun pe niste filme...nu stiu faorte exact sa-ti explic...asa ca mai bine tac :D
ideea e sa nu se intinda tusul....sau sa nu fi fost flimul asta bine asezat si sa iasa literele incalecate...chestii d'astea legate de tipar....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatii
MesajScris: 23 Mar 2006, 17:50 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
v-au placut invitatia mea si jarteluta? ce ziceti?;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatii
MesajScris: 23 Mar 2006, 17:54 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
Citat:
v-au placut invitatia mea si jarteluta? ce ziceti?;)



imi place invitatia tot patrata este si a mea si vroiam sa te intreb mai are ceva plic?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatii
MesajScris: 23 Mar 2006, 17:56 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:


imi place invitatia tot patrata este si a mea si vroiam sa te intreb mai are ceva plic?


da are dar nu l-am pozat inca. e in cutia lui cu celelalte invitatii.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Invitatii
MesajScris: 23 Mar 2006, 18:10 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
Sunt super dragute:wok: Bravo!


mersi mult.;)


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 337 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România