Ultima vizită a fost: Acum este 18 Apr 2024, 08:55


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 312 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 15 Mar 2006, 17:28 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

malinka tu rochita ceva ti-ai luat? daca da ne arati si noua? ca suntem curioase!(X)


nu mi-am luat nimic inca...studiez piata...si cand o sa vad ceva sa-mi placa mult...nu o sa stau pe ganduri...

va vad pe voi...deja incepeti sa aveti trusoul de mireasa...si parca nu mai am nici eu rabdare, as vrea sa le am acasa toate...dar stiu ca mai e timp...si vreau ca toate sa fie asa cum le visez...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 15 Mar 2006, 17:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

nu mi-am luat nimic inca...studiez piata...si cand o sa vad ceva sa-mi placa mult...nu o sa stau pe ganduri...

va vad pe voi...deja incepeti sa aveti trusoul de mireasa...si parca nu mai am nici eu rabdare, as vrea sa le am acasa toate...dar stiu ca mai e timp...si vreau ca toate sa fie asa cum le visez...


lasa-le ....e ti-e in casa ce ti-e in magazin!! Mai bine sa stea la ei in rafturi decat la mine ..sa-mi ocupe spatiul ..si asa cam mik!! Take your time!! Nu te grabi ..ca sa nu-ti para rau mai tarziu!!:love::lips::lips::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 15 Mar 2006, 17:32 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

lasa-le ....e ti-e in casa ce ti-e in magazin!! Mai bine sa stea la ei in rafturi decat la mine ..sa-mi ocupe spatiul ..si asa cam mik!! Take your time!! Nu te grabi ..ca sa nu-ti para rau mai tarziu!!:love::lips::lips::lips::lips:


uite eu imi tin rochia intr-un sifonier si m-am uitat la ea doar in ziua in care am adu-so si cand a venit matusa mea sa o vada ,ca si iubi se uita bine la ea.;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 15 Mar 2006, 17:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Chiar o sa vin in buc cand se mai incalzeste, ca vrem sa luam si verighetele tot de acolo, asa ca voi trece si pe la magazinele de pe lipscani. o sa caut eu si in cta, dar e mai mica oferta :mellow:


ok!! te asteptam!! Mult noroc in cautari!!%%-%%-%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 15 Mar 2006, 17:43 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:


:love:Multumesc mult! Abia astept sa se mai incalzeasca putin sa iau cu asalt magazinele specializate :-`:D Mult noroc si voua :lips:%%-


te asteptam sa ne arati rochita si ce ai mai cumparat. bafta la cumparaturi!!!;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 15 Mar 2006, 18:02 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

te asteptam sa ne arati rochita si ce ai mai cumparat. bafta la cumparaturi!!!;)


deci...ce ziceti de tiara mea? (am pus-o la instrumente)...nu am luat-o inca, aveau si un colier la fel...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 15 Mar 2006, 18:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

deci...ce ziceti de tiara mea? (am pus-o la instrumente)...nu am luat-o inca, aveau si un colier la fel...


da...e super !! Bravo!! Sa fii iubita!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 15 Mar 2006, 18:25 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

da...e super !! Bravo!! Sa fii iubita!!


super...ma bucur mult ca va place...nu sunt intotdeauna foarte sigura pe gusturile mele...pe lucrurile care-mi plac...si imi place sa aud pareri...

fetelor...e super ca ne avem una pe cealalta...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 15 Mar 2006, 18:34 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

fetelor...e super ca ne avem una pe cealalta...


sa stii...nu stiu cu cine as fi discutat atatea nebunii!!! Cine m-ar fi ascultat??:o:o:love::love::love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 15 Mar 2006, 18:39 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
mie imi spuneti:-`chiar e bine si mie imi place malinka...:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 15 Mar 2006, 19:02 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

deci...ce ziceti de tiara mea? (am pus-o la instrumente)...nu am luat-o inca, aveau si un colier la fel...


draga , am vazut acum tiara ta este foarte frumoasa sa o cumperi curand si ce sa zic sa o porti sanatoasa! sa fii fericita!!;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 15 Mar 2006, 20:23 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:

deci...ce ziceti de tiara mea? (am pus-o la instrumente)...nu am luat-o inca, aveau si un colier la fel...


sper ca intre timp ai luat-o, ca dispare! :ok: mie mi-a placut :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 16 Mar 2006, 01:34 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
mie imi spuneti:-`chiar e bine si mie imi place malinka...:ok:


:~*:~*:~* mersi mult...

anca, gina, ma bucur ca va place...as lua-o maine daca as putea...dar o gasesc doar in cluj...cand o sa fie targul de nunti..la inceputul lui aprilie...acum imi fac putin griji...o sa imi iau diadema, un colier si niste cercei, toate acelasi model...cercei doar daca imi fac curaj sa-mi gauresc urechile...:) fac eu pe viteaza dar nu-s chiar asa...


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 312 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 8 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România