Ultima vizită a fost: Acum este 26 Apr 2024, 01:52


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 312 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 16 Mar 2006, 01:47 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

Multumesc fetelor, si voua la fel!:love:%%-
Deocamdata am facut comanda pt rochie, cred ca prin aprilie vine. Am avut poze cu ea de cand am probat-o, dar le-am sters ca voia toata lumea sa le vada si eu vreau sa fie o surpriza:mellow: Dar cand e gata am sa-i fac poze si v-o arat si voua. Sunt tare nerabdatoare sa-mi iasa, sa-mi iau o piatra de pe suflet:wacko:(X)


inseamna ca mai ai un pic si ai scapat si de grija rochitei...abia astept sa o vad...
dar...ai facut-o la comanda sau la fel ca angelina...ai vazut modelul si ai cerut una la fel?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 16 Mar 2006, 14:27 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
am trecut cu bine de ziua de ieri am mers cu nasa la magazine si am probat si coronita si diadema am putin roz la trandafirii de pe rochie si am cerut doar coronite cu putin roz prin ele ffff frumoase erau dar :rolleyes:nu se potriveau cu fata mea care este ovala si nu s-au lipit de suflet deloc, coronitele erau superbe dar nu pt. mine si asa am ales o diadema cu 3 strasuri roz in centru ca asa merge mai bine in viziunea mea...si zic eu imi sta mai bine cu diadema simplifica putin pt ca partea de jos a rochiei e destul de "aglomerata" si am luat si un voal simplu fara broderii dar nu stiu ce material este ....e putin lucios...totul era sa probez ca asa imi placeau toate..


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 16 Mar 2006, 14:31 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
am trecut cu bine de ziua de ieri am mers cu nasa la magazine si am probat si coronita si diadema am putin roz la trandafirii de pe rochie si am cerut doar coronite cu putin roz prin ele ffff frumoase erau dar :rolleyes:nu se potriveau cu fata mea care este ovala si nu s-au lipit de suflet deloc, coronitele erau superbe dar nu pt. mine si asa am ales o diadema cu 3 strasuri roz in centru ca asa merge mai bine in viziunea mea...si zic eu imi sta mai bine cu diadema simplifica putin pt ca partea de jos a rochiei e destul de "aglomerata" si am luat si un voal simplu fara broderii dar nu stiu ce material este ....e putin lucios...totul era sa probez ca asa imi placeau toate..


fa poze si pune-le la instrumente ...sa ne delectam si noi privirile!! Sa fii sanatoasa si iubita ....vei fi cea mai frumoasa mireasa!!:love::lips::love::lips::love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 16 Mar 2006, 14:32 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
Citat:

fa poze si pune-le la instrumente ...sa ne delectam si noi privirile!! Sa fii sanatoasa si iubita ....vei fi cea mai frumoasa mireasa!!:love::lips::love::lips::love:


sigur voi face promit :ok: si voi sa fiti iubite si superbe mereu!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 20 Mar 2006, 16:40 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
Citat:


Bravo!!!!!!!
Sa-l porti iubita!!!!!!!;)


mersi la fel am pus si poza....am mai scapat de o grija :rolleyes: tu ce vrei in par ca ma uitam la rochita ta e chiar superba se ridica la nivelul celor din afara....:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 21 Mar 2006, 17:15 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
eu am o problema mai mare...VA INVIDIEZ,eu aici sunt legata de maini si de picioare,nu pot merge in magazine sa probez rochii,nu am nici cea mai vaga idee ce modele de rochii sunt la noi(cu trena ,fara trena,simple,dichisite...habar nu am)apoi nici nu stiu care sunt mai frumoase coronitele-diademele...ce fel de voal vreau?1!1!!!!!!ce rau e de mine...........:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 21 Mar 2006, 17:32 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
eu am o problema mai mare...VA INVIDIEZ,eu aici sunt legata de maini si de picioare,nu pot merge in magazine sa probez rochii,nu am nici cea mai vaga idee ce modele de rochii sunt la noi(cu trena ,fara trena,simple,dichisite...habar nu am)apoi nici nu stiu care sunt mai frumoase coronitele-diademele...ce fel de voal vreau?1!1!!!!!!ce rau e de mine...........:(


te duci si tu krista prin magazine vezi ce rochie iti palce o probezi daca iti vine bine si iti place o iei,daca nu mai te uiti pana gasesti rochia potrivita.
asa am facut eu eram dezorientata nu stiam ce rochie sa-mi iau ce coronita ce bijuterii dar uite ca m-am descurcat si singurica.
asa ca incepe si te uita. cand ai nunta?;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 21 Mar 2006, 18:14 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:

te duci si tu krista prin magazine vezi ce rochie iti palce o probezi daca iti vine bine si iti place o iei,daca nu mai te uiti pana gasesti rochia potrivita.
asa am facut eu eram dezorientata nu stiam ce rochie sa-mi iau ce coronita ce bijuterii dar uite ca m-am descurcat si singurica.
asa ca incepe si te uita. cand ai nunta?;)
dar unde sa ma uit?oricum nu am de gand sa o cumpar de aici ca au niste preturi....nunta mea e pe 12 august


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 21 Mar 2006, 18:20 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
dar unde sa ma uit?oricum nu am de gand sa o cumpar de aici ca au niste preturi....nunta mea e pe 12 august


nunta mea e pe 19 august si eu mi-am luat-o de aici nu din bucuresti.
in bucuresti sunt preturile mari la rochii de mireasa asta depinde ce rochie vrei. tu de unde esti de loc?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 21 Mar 2006, 18:27 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:

nunta mea e pe 19 august si eu mi-am luat-o de aici nu din bucuresti.
in bucuresti sunt preturile mari la rochii de mireasa asta depinde ce rochie vrei. tu de unde esti de loc?
anca eu sunt in Italia...avantaj si dezavantaj...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 21 Mar 2006, 18:42 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
anca eu sunt in Italia...avantaj si dezavantaj...


da asa e ,in mare parte esti in dezavantaj. cred ca sunt acolo niste preturi la rochii nu?
mai bine iei din romania nu sunt nici scumpe unele.;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 21 Mar 2006, 19:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Merci:D

Am o problema cu voalul ca inca n-am gasit nimic sa-mi placa:(. Mai caut. Nici n-am umblat prin mai multe magazine. :D


nu esti singura...mi-e sila de carpa aia numita voal...si habar nu am ce model..ce textura ...ce culori combinate sau nu!:(:(:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 21 Mar 2006, 19:20 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

nu esti singura...mi-e sila de carpa aia numita voal...si habar nu am ce model..ce textura ...ce culori combinate sau nu!:(:(:(


voalul depinde si de rochia ta de mireasa din ce material e facuta si ce culoare,daca e alb alb sau alb crem.cred eu.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 312 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 25 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România