Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 12:24


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 1292 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 61, 62, 63, 64, 65
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: bebe
MesajScris: 24 Feb 2009, 22:18 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:

Mare adevar graiesti :D Da ' vad ca nu ati stat degeaba ... ati "muncit" nu gluma la procreare. Nu inteleg de ce tot zic astia la stiri ca natalitatea e in scadere. Sa vina aici sa vada "productia". In 2 ani 90 % dintre fete au urmat tiparul: nunta--->copil. Ia ziceti, ce urmeaza? :D:D:DB)


Buna, Gina ! ce mai faci? ne urmaresti din umbra?:D

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bebe
MesajScris: 24 Feb 2009, 22:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

Mare adevar graiesti :D Da ' vad ca nu ati stat degeaba ... ati "muncit" nu gluma la procreare. Nu inteleg de ce tot zic astia la stiri ca natalitatea e in scadere. Sa vina aici sa vada "productia". In 2 ani 90 % dintre fete au urmat tiparul: nunta--->copil. Ia ziceti, ce urmeaza? :D:D:DB)



ce urmeaza?...pe mine m-ai bagat in ceata...:p:nlol:
ce mai faci gina?intra si tu...macar sa dai un comentariu acid..ca iti simte lumea lipsa;):D

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: la multi ani!
MesajScris: 19 Mar 2009, 12:05 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Bamba, cu mii de scuze pentru intarziere, la multi ani alexiei!!!!!!!!!!!!! :nparty: :napplause: :ncake:
eu am avut impresia ca azi e 18 (cred ca stau cam mult acasa :blink:). si de fapt a fost ieri :wacko:... fie vorba intre noi, asa am mai ratat ziua de nastere a unei prietene :wall:
la multi ani si muuuuuuuulta sanatate si muuuuult noroc alexiei, ca de restul se ocupa mami si tati :love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: la multi ani!
MesajScris: 19 Mar 2009, 15:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Bamba, cu mii de scuze pentru intarziere, la multi ani alexiei!!!!!!!!!!!!! :nparty: :napplause: :ncake:
eu am avut impresia ca azi e 18 (cred ca stau cam mult acasa :blink:). si de fapt a fost ieri :wacko:... fie vorba intre noi, asa am mai ratat ziua de nastere a unei prietene :wall:
la multi ani si muuuuuuuulta sanatate si muuuuult noroc alexiei, ca de restul se ocupa mami si tati :love:


ne votati si pe noi?:)
http://concurs.pampers.ro/profile/26668

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: la multi ani!
MesajScris: 19 Mar 2009, 18:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
La multi ani Alexia, sa fii sanatoasa si sa ai o copilarie minunata alaturi de parintii tai!!!:ncake::flowers::nparty::hug::-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: la multi ani!
MesajScris: 19 Mar 2009, 18:45 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Multumim mult fetelor ca v-ati amintit :) nu pot sa cred ca am fetita de un an deja...nu ii drept ce repede trece timpul...:(

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: la multi ani!
MesajScris: 20 Mar 2009, 00:54 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
In primul rand " La multi ani!" tuturor copilasilor de pe aici. In al doilea rand... vreau sa spun ca nu am timp nici de mine, dar sa mai postez comment-uri pe forum si sa urmaresc discutii. Ma bucur sa va vad "implinite" , cum le place multora sa spuna. Peste un an, probabil, voi intra si eu in "randul lumii", ca sa zic asa, desi, dupa cum prea bine stiti, nu am nici cea mai mica tragere de inima :D:D:D:D Mentalitatea mea inca nu s-a schimbat in ceea ce priveste tema "mama si copilul". E o ipostaza care nu ma caracterizeaza. Ma bucur sa va vad pe toate aici ....gurese ca de obicei ... Ce ma uimeste insa....e faptul ca toate ati facut cate un copil.Cred ca eu si Clarut am ramas pe afara:D Dar supravietuim ... nu-i asa? :nlol::nlol::nlol: Best wishes .... si poate mai vorbim una alta pe aici. Site-ul asta a fost foarte util cand eram in febra pregatirilor de nunta. Poate ca va fi si mai tarziu.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bebe
MesajScris: 20 Mar 2009, 00:59 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Buna, Gina ! ce mai faci? ne urmaresti din umbra?:D

Salut Ayrun ...eu sunt bine...vad ca ai o balanta mica in familie :ndance: sa ai mare grija de ea ca se dezechilibreaza usor:) Si eu sunt balanta. :nmusic: Te pup!:heart:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bebe
MesajScris: 20 Mar 2009, 01:55 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:
Salut Ayrun ...eu sunt bine...vad ca ai o balanta mica in familie :ndance: sa ai mare grija de ea ca se dezechilibreaza usor:) Si eu sunt balanta. :nmusic: Te pup!:heart:


da, o mica balanta de care am grija ca de ochii din cap. te pup !

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bebe
MesajScris: 20 Mar 2009, 01:56 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Citat:
Salut Ayrun ...eu sunt bine...vad ca ai o balanta mica in familie :ndance: sa ai mare grija de ea ca se dezechilibreaza usor:) Si eu sunt balanta. :nmusic: Te pup!:heart:


Gina ma bucur ca mai esti around si mai arunci in ochi din cand in cand...

copii fa cand simti tu ca e ok...si daca aia nu ii niciodata ii bine si asa...nu fa numai de gura lumii...ca nu iese bine in final...trebuie sa iti doresti tu lucrul asta...:)

hugs ans kisses :-*

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: la multi ani!
MesajScris: 20 Mar 2009, 02:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
In primul rand " La multi ani!" tuturor copilasilor de pe aici. In al doilea rand... vreau sa spun ca nu am timp nici de mine, dar sa mai postez comment-uri pe forum si sa urmaresc discutii. Ma bucur sa va vad "implinite" , cum le place multora sa spuna. Peste un an, probabil, voi intra si eu in "randul lumii", ca sa zic asa, desi, dupa cum prea bine stiti, nu am nici cea mai mica tragere de inima :D:D:D:D Mentalitatea mea inca nu s-a schimbat in ceea ce priveste tema "mama si copilul". E o ipostaza care nu ma caracterizeaza. Ma bucur sa va vad pe toate aici ....gurese ca de obicei ... Ce ma uimeste insa....e faptul ca toate ati facut cate un copil.Cred ca eu si Clarut am ramas pe afara:D Dar supravietuim ... nu-i asa? :nlol::nlol::nlol: Best wishes .... si poate mai vorbim una alta pe aici. Site-ul asta a fost foarte util cand eram in febra pregatirilor de nunta. Poate ca va fi si mai tarziu.


Gina,...ma bucur ca te mai vad uneori prin zona:).noi te asteptam cu drag de cate ori ai chef si timp de conversatie.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: la multi ani!
MesajScris: 20 Mar 2009, 13:07 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Continuam aici:

http://ghidulmiresei.ro/forum_display.p ... =last#last

Topic inchis!

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 1292 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 61, 62, 63, 64, 65

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 38 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România