Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 18:06


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 1292 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re:
MesajScris: 16 Dec 2008, 02:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Am pus poze la instrumente de la petrecerea de 1 an.:nwink:


La multi ani oana pentru micuta ta frumoasa.!!!!

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: la multi ani fetita Oanei!
MesajScris: 23 Dec 2008, 02:36 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
La multi -multi ani fericiti draga Oana langa micuta ta! felicitari pentru cele 12 luni implinite!!!:napplause: ce fetita mare ai deja!! sa fiti fericiti si sa va aduca multe bucurii!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: la multi ani fetita Oanei!
MesajScris: 23 Dec 2008, 08:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Citat:
La multi -multi ani fericiti draga Oana langa micuta ta! felicitari pentru cele 12 luni implinite!!!:napplause: ce fetita mare ai deja!! sa fiti fericiti si sa va aduca multe bucurii!!!


pai ela ce faci? eu tot intru sa vad daca ai postat ceva de bebele tau si nu gasesc nimic...ceva poze, impresii...?:)

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: la multi ani fetita Oanei!
MesajScris: 23 Dec 2008, 13:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
La multi -multi ani fericiti draga Oana langa micuta ta! felicitari pentru cele 12 luni implinite!!!:napplause: ce fetita mare ai deja!! sa fiti fericiti si sa va aduca multe bucurii!!!


ela!!!!!!ce faci?ce face bebelul tau?
sarbatori fericite si multa fericire.
asteptam si noi poze cu bebele tau.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Pruncusorul meu implinete pe 7 ian 2 luni!!!
MesajScris: 06 Ian 2009, 04:03 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
La multi ani tuturor! un an 2009 cu sanatate si bucurii! si recesiunea sa va ocoleasca!!!!
Bebelusul meu e foarte bine, multumesc de intrebare! creste voiniceste - imediat implineste doua luni si poarta hainute de copilasi de trei luni! e cumintel daca e hranit, curat si odihnit! altfel face mare scandal!! zici ca se darama lumea, asa amarat e cand nu e ceva ok!! e frumusel, ba seamana cu sotul meu, ba seamana cu mine! din prima zi de nastere a cerut suzeta, apuca cu manutele, la patru zile isi ridica capsorul cand era pe burtica, dar atunci nu il tinea prea mult ridicat ca nu putea! acum te lupti cu el sa nu isi ridice capsorul si tot nu reusesti sa-l convingi sa se poarte ca un bebelus!! la o luna de zile invatase de la Adi sa scoata limba - i-am zis sotului meu ca mai incolo o sa se chinuie sa-l dezvete de acest obicei!! :~* deja se rostogoleste, isi ridica piciorusele, apuca cu manuta sticla cu laptic (laptic de la mine, ca mai colectez si mai pun si la frigider)! ca toti bebelusii e topit dupa mami a lui, din prima zi!! si as putea sa mai povestesc muuulte, ca asa sunt parintii: vorbesc in nestire despre pruncii lor! dar ma opresc, ca e mai bine! va pupacesc si va doresc sa aveti parte numai de bine in acest an!!!:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pruncusorul meu implinete pe 7 ian 2 luni!!!
MesajScris: 06 Ian 2009, 13:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
La multi ani tuturor! un an 2009 cu sanatate si bucurii! si recesiunea sa va ocoleasca!!!!
Bebelusul meu e foarte bine, multumesc de intrebare! creste voiniceste - imediat implineste doua luni si poarta hainute de copilasi de trei luni! e cumintel daca e hranit, curat si odihnit! altfel face mare scandal!! zici ca se darama lumea, asa amarat e cand nu e ceva ok!! e frumusel, ba seamana cu sotul meu, ba seamana cu mine! din prima zi de nastere a cerut suzeta, apuca cu manutele, la patru zile isi ridica capsorul cand era pe burtica, dar atunci nu il tinea prea mult ridicat ca nu putea! acum te lupti cu el sa nu isi ridice capsorul si tot nu reusesti sa-l convingi sa se poarte ca un bebelus!! la o luna de zile invatase de la Adi sa scoata limba - i-am zis sotului meu ca mai incolo o sa se chinuie sa-l dezvete de acest obicei!! :~* deja se rostogoleste, isi ridica piciorusele, apuca cu manuta sticla cu laptic (laptic de la mine, ca mai colectez si mai pun si la frigider)! ca toti bebelusii e topit dupa mami a lui, din prima zi!! si as putea sa mai povestesc muuulte, ca asa sunt parintii: vorbesc in nestire despre pruncii lor! dar ma opresc, ca e mai bine! va pupacesc si va doresc sa aveti parte numai de bine in acest an!!!:-*

sa-ti traiasca copilasul si sa va bucurati de el!!! l-am vazut in poze. e foarte dulce si cred ca seamana cu tine%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pruncusorul meu implinete pe 7 ian 2 luni!!!
MesajScris: 06 Ian 2009, 19:36 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 19 Ian 2006, 01:47
Mesaje: 857
Citat:
sa-ti traiasca copilasul si sa va bucurati de el!!! l-am vazut in poze. e foarte dulce si cred ca seamana cu tine%%-


Buna fetelor!Si la multi ani!

Ela sa va traiasca bebelul!
Ce dulce esti cand povestesti de el!! Mai vrem !!

Si eu zi ca seamana cu tine;)!!

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Copii frumosi!
MesajScris: 06 Ian 2009, 19:52 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Numai copii frumosi pe aici...:)

Sa va traiasca baieteii Ela, Malinka si Cristina...sunt niste frumusei toti trei si cresc asa de repede de numa :)))

Sa va bucurati de ei din tot sufletul ca nici nu o sa stiti cand or sa faca un an si nu or sa mai fie bebelusi :)

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copii frumosi!
MesajScris: 06 Ian 2009, 20:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
felicitari Ela pt aniversarea celor 2 lunitze , e uimitor cat de repede cresc !

abia astept sa treaca 1 an si sa facem si o fetiza
:clap:

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copii frumosi!
MesajScris: 12 Ian 2009, 02:49 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:

felicitari Ela pt aniversarea celor 2 lunitze , e uimitor cat de repede cresc !

abia astept sa treaca 1 an si sa facem si o fetiza
:clap:

Sa te ajute Dumnezeu draga Ayrun si sa iti aduca in dar si o fetita!! si eu imi doresc!!! dar nu stiu ce sa zic!!! am implinit deja 35 de ani, sa zicem ca fac pauza doi ani (am nascut cu cezariana), sa fiu sanatoasa!! plus ca vremurile pe care le traim nu prea sunt de ajutor!!! adica e greu sa asiguri tot ce trebuie copiilor!!! sunt impartita in doua: nu as vrea sa-mi las micutul singur pe lume, fara un fratior sau o surioara, pe de alta parte imi e teama ca nu o sa le pot asigura viitorul amandurora .. noi suntem cinci frati, stiu ce vorbesc!! :~*:~* nu ma plang, nicidecum!!!! desi sunt o fire optimista, nu sunt oarba, iar omenirea nu merge inspre mai bine!!! dar Doamne-Doamne stie ce face! o sa ma indrume si de data asta! (nu sunt o habotnica, merg foarte rar la biserica - spre rusinea mea! - dar cred pur si simplu ca exista ceva mai presus de noi care ne indruma si ne vegheaza!!)!
Multumesc inca odata pt cuvintele frumoase ...pupici tuturor!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copii frumosi!
MesajScris: 12 Ian 2009, 18:34 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:

Sa te ajute Dumnezeu draga Ayrun si sa iti aduca in dar si o fetita!! si eu imi doresc!!! dar nu stiu ce sa zic!!! am implinit deja 35 de ani, sa zicem ca fac pauza doi ani (am nascut cu cezariana), sa fiu sanatoasa!! plus ca vremurile pe care le traim nu prea sunt de ajutor!!! adica e greu sa asiguri tot ce trebuie copiilor!!! sunt impartita in doua: nu as vrea sa-mi las micutul singur pe lume, fara un fratior sau o surioara, pe de alta parte imi e teama ca nu o sa le pot asigura viitorul amandurora .. noi suntem cinci frati, stiu ce vorbesc!! :~*:~* nu ma plang, nicidecum!!!! desi sunt o fire optimista, nu sunt oarba, iar omenirea nu merge inspre mai bine!!! dar Doamne-Doamne stie ce face! o sa ma indrume si de data asta! (nu sunt o habotnica, merg foarte rar la biserica - spre rusinea mea! - dar cred pur si simplu ca exista ceva mai presus de noi care ne indruma si ne vegheaza!!)!
Multumesc inca odata pt cuvintele frumoase ...pupici tuturor!

mai ela faptul ca ai deja 35 de ani nu cred ca este un impediment in a face inca in copilas. nu mai traim vremuri cand te mariti la 20 si faci copii la 25. eu sunt singura la parinti si nu-ti pot spune de cate ori o rugam in copilarie pe mama sa-mi faca un frate. si acum la aproape 30 de ani ma uit cateodata cu regret la prietene care au frati, surori...
iar partea financiara...eu zic sanatate si intelegere sa fie ca restul vin de la sine.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: bebe
MesajScris: 13 Ian 2009, 20:25 
Diva

Membru din: 07 Iun 2007, 11:53
Mesaje: 868
la multi ani, etelor!!
din pacate pt mine anul asta a inceput urit....am pierdut bebele la 8 saptamini,ata pt k am stat pe 1 dc in frig si ploaie aproape 8 ore cu defilarea si ordinea publica..cel putin asta a fost cauza spusa de medicul meu...acum trebuie sa fac pauza cel putin 3 luni pina vaoi avea din nou curaj,sint distrusa,am 1 luna si ink nu imi revin


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bebe
MesajScris: 13 Ian 2009, 23:28 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
la multi ani, etelor!!
din pacate pt mine anul asta a inceput urit....am pierdut bebele la 8 saptamini,ata pt k am stat pe 1 dc in frig si ploaie aproape 8 ore cu defilarea si ordinea publica..cel putin asta a fost cauza spusa de medicul meu...acum trebuie sa fac pauza cel putin 3 luni pina vaoi avea din nou curaj,sint distrusa,am 1 luna si ink nu imi revin



Mariko....imi pare rau....

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bebe
MesajScris: 14 Ian 2009, 00:03 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:


Mariko....imi pare rau....

Imi pare atat de rau, Mariko. Stiu ca orice ti-am spune noi, nu-ti putem atenua suferinta, dar iti doresc sa treci cat mai repede peste asta.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bebe
MesajScris: 14 Ian 2009, 20:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
Citat:
Imi pare atat de rau, Mariko. Stiu ca orice ti-am spune noi, nu-ti putem atenua suferinta, dar iti doresc sa treci cat mai repede peste asta.

imi pare nespus de rau pt ce ti s-a intamplat mariko. sper ca d-zeu sa-ti dea puterea sa treci cu usurinta peste acest incident si sa-ti dea curaj si incredere in tine sa te apuci din nou de traba si sa faci un nou bebe, iar cu urmatorul sa fie totul bine si sa nu ai nici un fel de probleme.
te pup dule si iti suntem alaturi

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bebe
MesajScris: 14 Ian 2009, 20:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
la multi ani, etelor!!
din pacate pt mine anul asta a inceput urit....am pierdut bebele la 8 saptamini,ata pt k am stat pe 1 dc in frig si ploaie aproape 8 ore cu defilarea si ordinea publica..cel putin asta a fost cauza spusa de medicul meu...acum trebuie sa fac pauza cel putin 3 luni pina vaoi avea din nou curaj,sint distrusa,am 1 luna si ink nu imi revin

imi pare rau...dar tb sa fii tare, sa-ti revii si sa te gandesti la ceea ce va fi de-acum incolo!

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bebe
MesajScris: 16 Ian 2009, 03:00 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:
la multi ani, etelor!!
din pacate pt mine anul asta a inceput urit....am pierdut bebele la 8 saptamini,ata pt k am stat pe 1 dc in frig si ploaie aproape 8 ore cu defilarea si ordinea publica..cel putin asta a fost cauza spusa de medicul meu...acum trebuie sa fac pauza cel putin 3 luni pina vaoi avea din nou curaj,sint distrusa,am 1 luna si ink nu imi revin


:hug: imi pare tare rau pentru pierderea ta draga Mariko!! foarte trist ce s-a intamplat! nici nu stiu ce sa zic!!! sunt cu gandul alaturi de tine!! sper sa vina soarele din noi la tine in suflet!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bebe
MesajScris: 19 Ian 2009, 12:42 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

:hug: imi pare tare rau pentru pierderea ta draga Mariko!! foarte trist ce s-a intamplat! nici nu stiu ce sa zic!!! sunt cu gandul alaturi de tine!! sper sa vina soarele din noi la tine in suflet!


buna dimineata, va spun si eu mamici si viitoare mamici...:neyes:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bebe
MesajScris: 19 Ian 2009, 14:21 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Feb 2007, 18:47
Mesaje: 1146
Citat:

buna dimineata, va spun si eu mamici si viitoare mamici...:neyes:

Buna dimineata...
Lauraaaaa...sa inteleg oare ca esti o viitoare mamica??:unsure:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bebe
MesajScris: 19 Ian 2009, 21:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Buna dimineata...
Lauraaaaa...sa inteleg oare ca esti o viitoare mamica??:unsure:


nu inca...de ce?esti tu?:tongue:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 1292 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 24 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România