Ultima vizită a fost: Acum este 17 Iun 2024, 16:52


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 19 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: GINERE!!! vol.II
MesajScris: 23 Mai 2006, 17:52 
Junior

Membru din: 17 Dec 2005, 02:07
Mesaje: 59
Continuam aici discutiile despre GINERE.

Primul volum al acestui subiect se afla la urmatorul link:
https://www.ghidulmiresei.ro/forum_displ ... =last#last


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!! vol.II
MesajScris: 18 Iun 2006, 23:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Continuam aici discutiile despre GINERE.

Primul volum al acestui subiect se afla la urmatorul link:



hai sa continuam,.....azi am mers prin oras ....siam vazut un costum negru....superb So....am renuntatla ideea de a cumpara costum crem! In plus asa va fi scoasa rochia mea mai mult in evidenta! Abia astept sa merg marti sa intreb cat costa! Sper ca nu e mai mult de 300 de $!

Editat de webmaster pentru reclama


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!! vol.II
MesajScris: 19 Iun 2006, 12:21 
Veteran

Membru din: 31 Mar 2006, 15:54
Mesaje: 252
Citat:
hai sa continuam,.....azi am mers prin oras ....siam vazut un costum negru....superb So....am renuntatla ideea de a cumpara costum crem! In plus asa va fi scoasa rochia mea mai mult in evidenta! Abia astept sa merg marti sa intreb cat costa! Sper ca nu e mai mult de 300 de $!


Nuu, mai mult de 5-6 mil n-are cum sa fie. Si vezi sa fie din lana 100%. Costumele lor sunt bunute, croite bine... si barbatul meu se imbraca uneori de la ei. Asa ca bafta. A, nu recomand camasile lor, sunt groaznice la calcat.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!! vol.II
MesajScris: 19 Iun 2006, 13:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
hai sa continuam,.....azi am mers prin oras ....siam vazut un costum negru....superb So....am renuntatla ideea de a cumpara costum crem! In plus asa va fi scoasa rochia mea mai mult in evidenta! Abia astept sa merg marti sa intreb cat costa! Sper ca nu e mai mult de 300 de $!

costumele de la acel magazin sunt fff scumpe peste 300 euro.
sunt de foarte buna calitate, dar sunt pentru cei care-si permit lux.
imi pare rau ca te dezamagesc, insa lucrez la o revista care promoveaza produse si servicii de lux si am colaborat cu acest magazin.
stiu ca au preturi iesite din comun
:(

Editat de webmaster pentru reclama


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!! vol.II
MesajScris: 19 Iun 2006, 14:40 
Veteran

Membru din: 31 Mar 2006, 15:54
Mesaje: 252
Citat:
costumele de la acel magazin sunt fff scumpe peste 300 euro.
sunt de foarte buna calitate, dar sunt pentru cei care-si permit lux.
imi pare rau ca te dezamagesc, insa lucrez la o revista care promoveaza produse si servicii de lux si am colaborat cu acest magazin.
stiu ca au preturi iesite din comun
:(


Cristina, fara suparare, dar ai fost in vreun magazin de-al lor? Au costume care costa 3 mil, costume de 5 mil si costume de 10 mil. Ma scuzi, dar cand un costum de lana la ei costa 5 mil, tu zici ca asta e lux? Dar alte magazine (care sunt calitativ superioare) ce mai sunt atunci, cu costumele lor de minim 10 mil? Desigur, depinde si de posibilitatile fiecaruia, dar sa zici ca acel magazin are preturi iesite din comun... e cam exagerat. :)

Editat de webmaster pentru reclama


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!! vol.II
MesajScris: 19 Iun 2006, 15:44 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Citat:
Cristina, fara suparare, dar ai fost in vreun magazin de-al lor? Au costume care costa 3 mil, costume de 5 mil si costume de 10 mil. Ma scuzi, dar cand un costum de lana la ei costa 5 mil, tu zici ca asta e lux? Dar alte magazine (care sunt calitativ superioare) ce mai sunt atunci, cu costumele lor de minim 10 mil? Desigur, depinde si de posibilitatile fiecaruia, dar sa zici ca acel magazin are preturi iesite din comun... e cam exagerat. :)

ai perfecta dreptate.Al meu si-a luat costm de cununie de la ei cu 4 mil si lana 100% dragut pot spune...dar nu au prea multe costume deosebite...mai speciale...ci sunt mai mult de servici...obisnuite...el nu a gasit ceva deosebit acolo pt ginere...asa ca si-a luat de la un alt magazin..care acolo intr-adevar a dat 14 mil ...

Editat de webmaster pentru reclama


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!! vol.II
MesajScris: 20 Iun 2006, 14:08 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
Cristina, fara suparare, dar ai fost in vreun magazin de-al lor? Au costume care costa 3 mil, costume de 5 mil si costume de 10 mil. Ma scuzi, dar cand un costum de lana la ei costa 5 mil, tu zici ca asta e lux? Dar alte magazine (care sunt calitativ superioare) ce mai sunt atunci, cu costumele lor de minim 10 mil? Desigur, depinde si de posibilitatile fiecaruia, dar sa zici ca acel magazin are preturi iesite din comun... e cam exagerat.
:)

mai seful meu isi ia costume de acolo si stiu ca sunt scumpe.insa nu sunt extraordinare...
asa o fi...eu am spus ce stiu.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!! vol.II
MesajScris: 20 Iun 2006, 21:09 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:



Poate au si o categorie de costume mai scumpe...Eu ii stiam cu preturi medii...


stati linistite ca m-am lamurit!! e 5 milioane costumul si lavaliera + vesta e 900.000. O camasa costa 500.000. Ramane la latitudinea lui daca vrea sa il ia sau nu!:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!! vol.II
MesajScris: 21 Iun 2006, 16:13 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
Citat:
Suntem dispusi sa facem costumul de mire si la comanda, in schimb nu am incredere in croitori; daca aveti vreo recomandare...please share :flowers:

Cu increderea e mai naspa....
cauta-ti si tu un croitor care se ocupa cu asa ceva...costume pt ginerica, rochii de mireasa...daca nu sunt..atunci cauta unul eventual poate prin relatii, daca ai.. si ajungeti la o intelegere cu el..voi ii arata-ti modelul, iar el sa fie sincer si sa spuna daca poate sau nu,face exact la fel..si daca relatiile sunt apropiate.. sa il puteti refuza daca nu va convine... noi vom avea sansa asta..insa nu stiu ce sa spun in privinta ta. Gasiti voi o solutie.Succes si tine-ne la curent.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!! vol.II
MesajScris: 26 Iun 2006, 00:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
hai sa continuam,.....azi am mers prin oras ....siam vazut un costum negru....superb So....am renuntatla ideea de a cumpara costum crem! In plus asa va fi scoasa rochia mea mai mult in evidenta! Abia astept sa merg marti sa intreb cat costa! Sper ca nu e mai mult de 300 de $!

Editat de webmaster pentru reclama

ieri am fost prin oras si am gasit costume superbe. chiar nu-mi venea sa cred ca o sa gasim pe stilul clasic cum isi doreste alexandru meu.
acum ca am scapat de licenta am mai mult tim p sa umblu prin oras.
chiar mi-a placut...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!! vol.II
MesajScris: 27 Iun 2006, 21:05 
Veteran

Membru din: 11 Ian 2006, 10:39
Mesaje: 256
M-am trezit si eu aseara sa-l intreb ce costum vrea.Si m-a socat:Crem sau alb(X)(X)(X).Si sa il las pe el sa fie mireasa?!?!?Si i-am zis clar:la primarie crem(ca asa vreau eu costumul meu)iar la religioasa negru.Doar modelele are voie sa si le aleaga,nu si culoarea.Si a zis "Bine mami,cum vrei tu!",si gata.Am rezolvat-o si pe asta!:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!! vol.II
MesajScris: 27 Iun 2006, 21:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Noi am luat de la un magazin. E superb costumul... Azi o sa luam tot de la ei camasa si vesta si lavaliera.:ok:

Editat de AlinaC pentru reclama


ma repet : poze!!!!!!:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!! vol.II
MesajScris: 27 Iun 2006, 21:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Noi am luat de la un magazin. E superb costumul... Azi o sa luam tot de la ei camasa si vesta si lavaliera.:ok:

Editat de AlinaC pentru reclama


ma repet : poze!!!!!!:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!! vol.II
MesajScris: 28 Iun 2006, 13:25 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Fata ma repet si eu::D Nu mai am cu ce....:(


adik??nu mai ai aparat foto sau telefon?/??? Ca nu inteleg!:o:o


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: GINERE!!! vol.II
MesajScris: 21 Oct 2007, 05:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Subiectul continua aici:
https://www.ghidulmiresei.ro/forum_displ ... &mid=51675

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 19 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România