Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 11:40


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 11 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Nunta pe internet
MesajScris: 26 Mai 2008, 14:22 
Nou Venit

Membru din: 26 Mai 2008, 14:18
Mesaje: 4
Cum vi se pare ideea de a avea un site de nunta care sa sa contina informatii despre locatie, biserica, cununie civila, invitati etc.. astfel invitatii vostrii sa aiba acces mult mai usor la informatiile pe care vreti sa le oferiti.
Astept o parere din partea voastra,


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta pe internet
MesajScris: 26 Mai 2008, 16:34 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:
Cum vi se pare ideea de a avea un site de nunta care sa sa contina informatii despre locatie, biserica, cununie civila, invitati etc.. astfel invitatii vostrii sa aiba acces mult mai usor la informatiile pe care vreti sa le oferiti.
Astept o parere din partea voastra,
:unsure:dar tu chiar esti mire?sau....

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta pe internet
MesajScris: 26 Mai 2008, 17:13 
Nou Venit

Membru din: 26 Mai 2008, 14:18
Mesaje: 4
Citat:
:unsure:dar tu chiar esti mire?sau....


:)) da sunt un tanar mire :) si ma intereseaza si o parere privind subiectul de mai sus daca se poate :)
mersi,

P.S. se pare ca nu prea vrea nimeni sa vb despre acest concept nou ...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta pe internet
MesajScris: 27 Mai 2008, 01:00 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:

:)) da sunt un tanar mire :) si ma intereseaza si o parere privind subiectul de mai sus daca se poate :)
mersi,

P.S. se pare ca nu prea vrea nimeni sa vb despre acest concept nou ...

N-as face din nunta mea ceva asa de public. Si nici pe site-ul cuiva, unde ar vorbi despre nunta nu as fi foarte interesata sa intru...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta pe internet
MesajScris: 27 Mai 2008, 01:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
Cum vi se pare ideea de a avea un site de nunta care sa sa contina informatii despre locatie, biserica, cununie civila, invitati etc.. astfel invitatii vostrii sa aiba acces mult mai usor la informatiile pe care vreti sa le oferiti.
Astept o parere din partea voastra,

mie mi se pare interesant...sau cel putin iesit din comun;)ai putea pune si cateva poze funny cu voi, eventual prieteni parinti...asa...ca sa trezesti interesul:lol: da' tre sa te asiguri ca invitatii au access la internet..te rog sa ne pui link-ul!:D

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta pe internet
MesajScris: 27 Mai 2008, 01:45 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
mie mi se pare interesant...sau cel putin iesit din comun;)ai putea pune si cateva poze funny cu voi, eventual prieteni parinti...asa...ca sa trezesti interesul:lol: da' tre sa te asiguri ca invitatii au access la internet..te rog sa ne pui link-ul!:D




si mie mi se pare interesanta si originala ideea


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta pe internet
MesajScris: 27 Mai 2008, 11:41 
Veteran

Membru din: 27 Noi 2007, 18:04
Mesaje: 424
Citat:
Cum vi se pare ideea de a avea un site de nunta care sa sa contina informatii despre locatie, biserica, cununie civila, invitati etc.. astfel invitatii vostrii sa aiba acces mult mai usor la informatiile pe care vreti sa le oferiti.
Astept o parere din partea voastra,


ar fi ceva unic, pana la tine nu am auzit de o astfel de idee... nu stiu cat de interesati ar fi invitatii sa caute detalii si informatii referitoare la nunta la care se vor duce... dar daca esti destul de inventiv , cu o bogata imaginatie si faci un site traznet sustinut de multe poze si informatii interesante cred ca ai avea succes

merita incercat , succes... sa ne dai si noua linkul, il vom recomanda cu placere


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta pe internet
MesajScris: 27 Mai 2008, 13:45 
Nou Venit

Membru din: 26 Mai 2008, 14:18
Mesaje: 4
Citat:

ar fi ceva unic, pana la tine nu am auzit de o astfel de idee... nu stiu cat de interesati ar fi invitatii sa caute detalii si informatii referitoare la nunta la care se vor duce... dar daca esti destul de inventiv , cu o bogata imaginatie si faci un site traznet sustinut de multe poze si informatii interesante cred ca ai avea succes

merita incercat , succes... sa ne dai si noua linkul, il vom recomanda cu placere


inca nu m-am apucat de el, de asta vroiam mai intai si o parere... eu cred ca poate sa prinda foarte mult la invitatii tineri(prieteni apropiati) care deja navigheaza foarte mult pe internet
ma gandeam ca sa trimit si invitatiile pe email si apoi sa primesc confirmare direct pe site...
oricum o sa fac ceva interactiv, eventual si un guestbook in care sa isi dea fiecare cu parerea despre nunta sa ne lase mesaje etc... :)
cum il termin va trimit linkul :)
P.S. Daca mai aveti ideii noi cu ce as putea pune pe site sunt bine venite :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta pe internet
MesajScris: 27 Mai 2008, 14:49 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:

inca nu m-am apucat de el, de asta vroiam mai intai si o parere... eu cred ca poate sa prinda foarte mult la invitatii tineri(prieteni apropiati) care deja navigheaza foarte mult pe internet
ma gandeam ca sa trimit si invitatiile pe email si apoi sa primesc confirmare direct pe site...
oricum o sa fac ceva interactiv, eventual si un guestbook in care sa isi dea fiecare cu parerea despre nunta sa ne lase mesaje etc... :)
cum il termin va trimit linkul :)
P.S. Daca mai aveti ideii noi cu ce as putea pune pe site sunt bine venite :)


Mie mi se pare o idee foarte buna. Am vazut-o si pe site-urile straine si mi-a placut, dar cred ca mi-ar fi lene sa ma apuc de asa ceva...

Oricum, ca idee in plus fata de ce ai scris tu, poti face sondaje (inainte de nunta) ca sa afli de la invitati ce ar prefera: in legatura cu meniul, de exemplu, sau cu marturiile sau ori de cate ori esti in dilema. Bine, asta prinde daca mai ai destul timp pana la nunta, ca sa poti forma un mini-grup de vizitatori periodici ai site-ului tau.
Poti sa pui acolo si "harta" catre restaurant, daca e mai greu de ajuns....
Succes! De-abia astept sa vad rezultatul final...:D

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta pe internet
MesajScris: 27 Mai 2008, 16:45 
Nou Venit

Membru din: 26 Mai 2008, 14:18
Mesaje: 4
Citat:

Mie mi se pare o idee foarte buna. Am vazut-o si pe site-urile straine si mi-a placut, dar cred ca mi-ar fi lene sa ma apuc de asa ceva...

Oricum, ca idee in plus fata de ce ai scris tu, poti face sondaje (inainte de nunta) ca sa afli de la invitati ce ar prefera: in legatura cu meniul, de exemplu, sau cu marturiile sau ori de cate ori esti in dilema. Bine, asta prinde daca mai ai destul timp pana la nunta, ca sa poti forma un mini-grup de vizitatori periodici ai site-ului tau.
Poti sa pui acolo si "harta" catre restaurant, daca e mai greu de ajuns....
Succes! De-abia astept sa vad rezultatul final...:D


multumesc pentru idei, mai astept si altele :)

va tin la curent :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta pe internet
MesajScris: 19 Iun 2008, 15:53 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
si mie mi se pare destul de interesanta ideea :)
ma pricep si eu la site-uri, as incerca si eu asa ceva...dar inca nu ma marit :))) so... astept sa vad ce va iesi :D

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 11 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 33 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România