Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 03:16


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 414 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Rochia - vol.II
MesajScris: 24 Feb 2006, 04:33 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Haideti sa continuam aici discutiile despre rochia de mireasa. :rocker::love:

Prima parte a acestui subiect o gasiti aici:
https://www.ghidulmiresei.ro/forum_displ ... 3&mid=1794

Deja subiectul avea cam multe pagini, asa ca vom continua aici discutiile.

Chiar, dar poze cu voi proband rochii nu aveti?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol.II
MesajScris: 24 Feb 2006, 13:49 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Eu nu vreau sa am poze decat din ziua nuntii, cu ROCHIA. Si oricum eu am probat 5 rochite, cu tot cu cea pe care am luat-o. Si asta in 2 zile:D N-am avut prea multa rabdare;) Ma pregatisem sufleteste pentru vreo doua luni de cautari si cand colo, mai mare fu sperietura:D



bine formulat rochia VOL II .....un fel de Kill Bill!!! (X)(X)(X)(X)(X)(X)(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol.II
MesajScris: 27 Feb 2006, 16:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Eu am mers cu el...a vazut....nici nu stiu daca i-a placut ceva....i-am dat o idee vaga cam ce as vrea ..si cred ca week-endul viitor mai cautam...nu vreau sa regret mai tarziu. El o va vedea pe manechin ...si atat! Abia in ziua nuntii o sa ma vada pe mine imbracata in rochie...nici probe nici..nimik!:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol.II
MesajScris: 27 Feb 2006, 16:28 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
Eu am mers cu el...a vazut....nici nu stiu daca i-a placut ceva....i-am dat o idee vaga cam ce as vrea ..si cred ca week-endul viitor mai cautam...nu vreau sa regret mai tarziu. El o va vedea pe manechin ...si atat! Abia in ziua nuntii o sa ma vada pe mine imbracata in rochie...nici probe nici..nimik!:D


dar cred ca ne pui si noua o poza la galerie sa o vedem. eu mor de curiozitate :D
macar ai vazut ceva sa-ti placa? ca ti-am urmarit postarile si cred ca esti cea mai agitata pe tema asta :D. nu e spus in sensul rau, imi esti simpatica, de aceea sunt tare curioasa sa vad cand (si cu ce) te linistesti :flowers:;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol.II
MesajScris: 27 Feb 2006, 16:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

dar cred ca ne pui si noua o poza la galerie sa o vedem. eu mor de curiozitate :D
macar ai vazut ceva sa-ti placa? ca ti-am urmarit postarile si cred ca esti cea mai agitata pe tema asta :D. nu e spus in sensul rau, imi esti simpatica, de aceea sunt tare curioasa sa vad cand (si cu ce) te linistesti :flowers:;)


nu i-am facut poza...o consider dragutza...e posibil ca aia sa fie rochia finala...dar mai caut...este postata la galerie una care ii seamana putin. e clasica.....nimik iesit din comun...hai ca iti pun si un link ...da' tre' sa caut!!(X)(X)(X)(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol.II
MesajScris: 27 Feb 2006, 16:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

nu i-am facut poza...o consider dragutza...e posibil ca aia sa fie rochia finala...dar mai caut...este postata la galerie una care ii seamana putin. e clasica.....nimik iesit din comun...hai ca iti pun si un link ...da' tre' sa caut!!(X)(X)(X)(X)


Ufff...am gasit si linkul ...cam greu da este..mai fetelor....ati postat poze cu rochii in disperare (X)(X)(X)(X)(X)(X)(X)...ma pierd cautand ceva pe acolo.

https://www.ghidulmiresei.ro/gallery.php ... -1&open=-1

In principiu e ca asta (ma refer la linia taliei la broderii)..o sa am strasuri pe corset si pe poale...dar..mai vedem!:p;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol.II
MesajScris: 27 Feb 2006, 16:50 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:

Ufff...am gasit si linkul ...cam greu da este..mai fetelor....ati postat poze cu rochii in disperare (X)(X)(X)(X)(X)(X)(X)...ma pierd cautand ceva pe acolo.

https://www.ghidulmiresei.ro/gallery.php ... -1&open=-1

In principiu e ca asta (ma refer la linia taliei la broderii)..o sa am strasuri pe corset si pe poale...dar..mai vedem!:p;)


este foarte frumoasa, ai sa fii de milioane :huh:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol.II
MesajScris: 27 Feb 2006, 16:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

este foarte frumoasa, ai sa fii de milioane :huh:


eh....aia din poza e superba...ca are materialul ala marfa rau. Cea pe care am vazut-o eu e de la Creal Des***..(scriu asa ca sa nu fac reclama mascata) asa....insa materialul lor nu este asa....e tafta simpla...modelul e asemanator! Mercic pt . complimente!:lips::heart:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol.II
MesajScris: 27 Feb 2006, 17:23 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:

eh....aia din poza e superba...ca are materialul ala marfa rau. Cea pe care am vazut-o eu e de la Creal Des***..(scriu asa ca sa nu fac reclama mascata) asa....insa materialul lor nu este asa....e tafta simpla...modelul e asemanator! Mercic pt . complimente!:lips::heart:


mda... si eu sunt de parere ca materialul face toata rochia. o rochie poate fi oricat de simpla, daca are un material frumos si bun... se schimba datele problemei. dar daca nu... :(( din pacate, majoritatea caselor de moda romanesti pun accent pe modele/tipare si nu pe material. pacat... :(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia - vol.II
MesajScris: 27 Feb 2006, 20:03 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

Ufff...am gasit si linkul ...cam greu da este..mai fetelor....ati postat poze cu rochii in disperare (X)(X)(X)(X)(X)(X)(X)...ma pierd cautand ceva pe acolo.

https://www.ghidulmiresei.ro/gallery.php ... -1&open=-1

In principiu e ca asta (ma refer la linia taliei la broderii)..o sa am strasuri pe corset si pe poale...dar..mai vedem!:p;)


gina...e foarte draguta...cam asa as vrea si eu...dar cu bretelute...
vad ca are trena...o vrei asa? cum te-ai gandit ca faci cu trena? si eu vreau rochie cu trena...mi se par mai deosebite...


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 414 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 22 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România