Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 17:44


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 5 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: petrecere de craciun
MesajScris: 15 Oct 2008, 03:42 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Fetelor am nevoie de idei.ce va placut la petrecerile de craciun facute la firma?in afara de obisnuitele tomble, de care m-am cam saturat.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: petrecere de craciun
MesajScris: 15 Oct 2008, 09:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Citat:
Fetelor am nevoie de idei.ce va placut la petrecerile de craciun facute la firma?in afara de obisnuitele tomble, de care m-am cam saturat.


am fost la petrecerea de craciun acum 2 ani de la firma unde lucra adi pe vremea aia...si au facut un cazino...pe bani falsi bineinteles...dar la sfarsit, castigurile se transformau in bilete de tombola (acum trebuie sa existe si cadouri nu?)...nu mai stiu exact suma...la $100 bani de cazino iti dadea un bilet de tombola de ex...

masa noastra a avut atata fun ca si acum rad cand imi aduc aminte...bine ca ne si facusem stoc de bauturi pe masa...dar in timp ce se anuntau regiunile cele mai bune sau managerii cu cele mai bune rezultate, cand se intampla sa fie din regiunea noastra cineva, va dati seama ca noi eram cei mai loud de acolo cu chiuiturile :)) bine ca aici lumea e un pic mai laid back asa ca nu se uita nimeni urat la noi :))

m-a apucat nostalgia acum ca mi-am adus aminte ce faina a fost petrecerea aia...a fost de pe o zi pe alta, cazare platita de ei la mariott pt fiecare pereche, dupa petrecerea mare am continuat in barul hotelului pana dimineata cu shoturi...off ce vremuri...acum nu mai suntem angajati, nu mai are cine sa ne faca petreceri de craciun :)) asa ii daca ne-a trebuit sa ne facem noi business-uri :)

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: petrecere de craciun
MesajScris: 15 Oct 2008, 14:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
Fetelor am nevoie de idei.ce va placut la petrecerile de craciun facute la firma?in afara de obisnuitele tomble, de care m-am cam saturat.


un bal mascat?:unsure: eu nu mai am petreceri de craciun de vreo 2 ani, ca sa nu cheltuim aiurea banii contribuabililorO:) dar mi-a povestit o prietena de petrecerea lor de craciun la care fiecare a venit costumat. zicea ca s-au simtit super!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: petrecere de craciun
MesajScris: 15 Oct 2008, 14:45 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

un bal mascat?:unsure: eu nu mai am petreceri de craciun de vreo 2 ani, ca sa nu cheltuim aiurea banii contribuabililorO:) dar mi-a povestit o prietena de petrecerea lor de craciun la care fiecare a venit costumat. zicea ca s-au simtit super!


hmmm...bine de tinut minte

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: petrecere de craciun
MesajScris: 13 Feb 2009, 17:05 
Nou Venit

Membru din: 10 Feb 2009, 18:52
Mesaje: 3
Citat:

hmmm...bine de tinut minte


Super petreceri cu cele mai interesante costume si accesorii pentru tine la jokeshop.ro
Intrati pe site si astept raspunsurile voastre.
http://www.jokeshop.ro/


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 5 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 23 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România