Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 17:34


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 14 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: ce hobby-uri avem
MesajScris: 12 Noi 2008, 17:48 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
intrand pe site-ul asta am descoperit f multe fete destepte si puternice. tocmai de aceea ar fi interesant sa stim ce pasiuni are fiecare.
incep eu
colectionez de pe la 16 ani cactusi. am 150 de specii care se odihnesc pe balcon, spre marea disperare a lui Marius care ia zilnic contact cu ei:devil:. Totodata am si o colectie impresionanta de machete auto in special vw. mai am si o colectie de cani ( nu le-am numarat dar sunt f multe).


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce hobby-uri avem
MesajScris: 12 Noi 2008, 18:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
intrand pe site-ul asta am descoperit f multe fete destepte si puternice. tocmai de aceea ar fi interesant sa stim ce pasiuni are fiecare.
incep eu
colectionez de pe la 16 ani cactusi. am 150 de specii care se odihnesc pe balcon, spre marea disperare a lui Marius care ia zilnic contact cu ei:devil:. Totodata am si o colectie impresionanta de machete auto in special vw. mai am si o colectie de cani ( nu le-am numarat dar sunt f multe).


Nu pot sa zic ca am colectii, dar cu siguranta am multe si diverse: sosete - dungate, uni, cu flori, cu papitoi, cu degete etc.

Alte hobbyuri:
- filmuletele de tipul do-it-yourself
- adobe photoshop
- sa pensez :~*

cred ca mai am si altele... dar nu-mi vin acum imi minte.

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce hobby-uri avem
MesajScris: 12 Noi 2008, 18:59 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
intrand pe site-ul asta am descoperit f multe fete destepte si puternice. tocmai de aceea ar fi interesant sa stim ce pasiuni are fiecare.
incep eu
colectionez de pe la 16 ani cactusi. am 150 de specii care se odihnesc pe balcon, spre marea disperare a lui Marius care ia zilnic contact cu ei:devil:. Totodata am si o colectie impresionanta de machete auto in special vw. mai am si o colectie de cani ( nu le-am numarat dar sunt f multe).


hmmm.....cam ce dimensiune are balconul tau?:p

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce hobby-uri avem
MesajScris: 12 Noi 2008, 19:03 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

hmmm.....cam ce dimensiune are balconul tau?:p


eu sincer nu colectionez nimic, dar am ajuns sa am totusi fara sa intentionez sute de sutiene si dressuri noi, in cutie...:love:
ca si pasiuni....nu prea am timp de ele, dar cred ca sunt obsedata de internet, imi place sa conduc, imi place sa calatoresc.imi place marea...imi plac parfumurile, si imi place sa imi cumpar cosmetice foarte multe desi nu ma machiez niciodata.de fapt, doar la ocazii speciale, cand ma machiaza cosmeticiana.:love:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce hobby-uri avem
MesajScris: 12 Noi 2008, 19:21 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Mama mea cand era fata facea colectie de servetele...(servetele de masa, din hartie) iar eu cand mai gasesc ceva frumos, cumpar si pun cate unul la colectie....sunt destul de multe, uneori ma gandesc sa le arunc ca ocupa pea mult spatiu, sunt depozitate in cutii...

Mai am calendare de astea micute, de portofel sau cum le spune....astea le am doar din 1996...sunt dragute :D unele le-am luat ca si amintiri de pe unde am fost si au ajuns asa de multe ca sunt ca si o colectie :D

Mai am monede, anul acesta cand am fost in Germania, mi-am luat de acolo o mapa cu toate monedele de E din toate tarile...inca nu e plina dar mai este vreme :D


Imi place sa ma joc cu copii (copii mici de 1 an) si sa le cumpar tot felul de chestii chiar daca nu imi sunt rude si nu sunt zile speciale :D
Imi place sa ma uit la fotbal, sa ma duc pe stadion, sa ma duc la meciurile iubitului meu...m-as duce si in cantonamente :)) dar nu am voie :D ....(de ziua mea am primit o flanela cu CFR si imi place la nebunie :D )

Imi place sa ma duc la cumparaturi, sa fotografiez tot felul de chestii....cel mai mult imi place sa fotografiez flori, copaci...etc :D...dar am fotografiat pana si deseuri care arata super :))) (in poza bineinteles)
Imi place sa ma uit la filme, numai ca nu prea am timp :D

Iubesc calatoriile, mai ales vara pe la munte sa culeg flori :)


s.a.m.d :D

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce hobby-uri avem
MesajScris: 12 Noi 2008, 19:28 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:

hmmm.....cam ce dimensiune are balconul tau?:p
:p e marisor dar am rafturi. oricum visez o casa la curte unde sa am o camera speciala doar pt ei.
ii tineam la ai mei prin toata casa iarna, si vara ii scoteam in gradina.
chestia haioasa a fost cand mi-a inflorit un cactus iar mirosul florii e ca de hoit. ai mei erau disperati ca nu stiau ce poate sa miroasa in casa asa urat. Oricum din aproape in aproape s-a descoperit si am fost nevoita sa ii iau la mine.:sad:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce hobby-uri avem
MesajScris: 13 Noi 2008, 11:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Mama mea cand era fata facea colectie de servetele...(servetele de masa, din hartie) iar eu cand mai gasesc ceva frumos, cumpar si pun cate unul la colectie....sunt destul de multe, uneori ma gandesc sa le arunc ca ocupa pea mult spatiu, sunt depozitate in cutii...

Mai am calendare de astea micute, de portofel sau cum le spune....astea le am doar din 1996...sunt dragute :D unele le-am luat ca si amintiri de pe unde am fost si au ajuns asa de multe ca sunt ca si o colectie :D

Mai am monede, anul acesta cand am fost in Germania, mi-am luat de acolo o mapa cu toate monedele de E din toate tarile...inca nu e plina dar mai este vreme :D


Imi place sa ma joc cu copii (copii mici de 1 an) si sa le cumpar tot felul de chestii chiar daca nu imi sunt rude si nu sunt zile speciale :D
Imi place sa ma uit la fotbal, sa ma duc pe stadion, sa ma duc la meciurile iubitului meu...m-as duce si in cantonamente :)) dar nu am voie :D ....(de ziua mea am primit o flanela cu CFR si imi place la nebunie :D )

Imi place sa ma duc la cumparaturi, sa fotografiez tot felul de chestii....cel mai mult imi place sa fotografiez flori, copaci...etc :D...dar am fotografiat pana si deseuri care arata super :))) (in poza bineinteles)
Imi place sa ma uit la filme, numai ca nu prea am timp :D

Iubesc calatoriile, mai ales vara pe la munte sa culeg flori :)


s.a.m.d :D


da...si eu sunt microbista.si merg la meciuri.La inceput ma ducea ionut cu forta aproape, acum ma duc de buna voie.
Dar ce joaca prietenul tau, Carlita?La ce echipa?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce hobby-uri avem
MesajScris: 13 Noi 2008, 12:56 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Dec 2007, 15:28
Mesaje: 1470
Localitate: Arad
Citat:
intrand pe site-ul asta am descoperit f multe fete destepte si puternice. tocmai de aceea ar fi interesant sa stim ce pasiuni are fiecare.
incep eu
colectionez de pe la 16 ani cactusi. am 150 de specii care se odihnesc pe balcon, spre marea disperare a lui Marius care ia zilnic contact cu ei:devil:. Totodata am si o colectie impresionanta de machete auto in special vw. mai am si o colectie de cani ( nu le-am numarat dar sunt f multe).


mie imi plac foarte mult florile,copii si animalutele mici.
eu colectionez mutunache de plus..nu stiu exact cati am..multi.am mai dat din ei la copii,ca le dau sa se joace si daca le place ceva anume le dau lor.
si eu am colectionat servetele cind am fost adolescenta,dar le-am dat la o fetita cind am mai crescut..sa continue ea.
si mie imi place sa ma uit la meciuri.
in calatorii..toata ziua asi merge.:hap_w:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce hobby-uri avem
MesajScris: 13 Noi 2008, 16:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
mda..calatoriile imi plac si mie.doar ca nu reusesc sa calatoresc cat as vrea:(

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce hobby-uri avem
MesajScris: 13 Noi 2008, 20:32 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Citat:

da...si eu sunt microbista.si merg la meciuri.La inceput ma ducea ionut cu forta aproape, acum ma duc de buna voie.
Dar ce joaca prietenul tau, Carlita?La ce echipa?



fotbal joaca...a jucat la U, acum joaca la Zalau...

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce hobby-uri avem
MesajScris: 14 Noi 2008, 00:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:


fotbal joaca...a jucat la U, acum joaca la Zalau...



a da?pai de ce s-a mutat de la U in divizia D?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce hobby-uri avem
MesajScris: 14 Noi 2008, 01:06 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Citat:


a da?pai de ce s-a mutat de la U in divizia D?



probleme cu genunchii, cu meniscul...vroia sa se lase sa nici nu mai mearga....apoi operatii, fizioterapie....e greu, ca si asa tot il mai doare :D ....acum are ceva probleme si cu spatele :D ....ce sa faci daca o fost cuminte.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce hobby-uri avem
MesajScris: 14 Noi 2008, 01:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:


probleme cu genunchii, cu meniscul...vroia sa se lase sa nici nu mai mearga....apoi operatii, fizioterapie....e greu, ca si asa tot il mai doare :D ....acum are ceva probleme si cu spatele :D ....ce sa faci daca o fost cuminte.


si ionut a arbitrat.la divzia D.in Salaj:DDar asta pana sa ma cunoasca pe mine.....ca nu mai suportam sa nu ne putem face program la sf de sapt.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce hobby-uri avem
MesajScris: 14 Noi 2008, 01:15 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Citat:

si ionut a arbitrat.la divzia D.in Salaj:DDar asta pana sa ma cunoasca pe mine.....ca nu mai suportam sa nu ne putem face program la sf de sapt.



asa e :D...ce sa faci...

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 14 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 39 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România