Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 12:17


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Sondaj
MesajScris: 11 Iul 2009, 19:43 
Nou Venit

Membru din: 11 Iul 2009, 19:23
Mesaje: 1
Dragele mele,
Eu sunt Sabina si fac un sondaj printre mirese. Ma gandeam poate ma puteti ajuta cu o parere.

Revistele pentru mirese sunt putine in Romania. Anuale, trimestriale si putine. Insa unele dintre ele cred ca merita sa le cumparati. Insa ce parere aveti de promovarea acestora? Sunt ele promovate bine offline (nu vorbesc acum de online)? Cum v-ati imagina ca ar putea fi promovate? La ce emisiuni tv va uitati si va asteptati sa vedeti reclame cu reviste de mirese sau discutii despre ele? Ce metode de promovare credeti ca ar fi mai bune pt asa ceva?

Sondajul este realizat de mine, pentru mine iar la final va voi impartasi rezultatele.

Va multumesc din suflet voua, dragi miresici si administratorilor pentru treaba pe care o fac!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 30 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România