Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 02:39


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 1691 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata Vol. XI
MesajScris: 11 Sep 2009, 11:38 
Diva

Membru din: 02 Oct 2008, 19:07
Mesaje: 928
el pt ca pleaca de acasa si tu pt ca il furi, sau invers :lol:[/quote]
probabil, cine stie ce e in capul ei, desi eu nu am sa ma injosesc in asemenea hal, am intrebat-o de ce numa in fata soacrei mari si nu si a soacrei mici, pai nu??
nu ia convenit.... abia astept sa o anunt ca daca are chef de scandal la nunta sa stea acasa :blink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata Vol. XI
MesajScris: 11 Sep 2009, 11:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
amely85 scrie:
adica eu si fii-su sa stau in genunchi in fata ei sa imi cer iertare :nerv:



ce sa faaaaaaac? sa stau in genunchi in fata ei? haaaaa haaaaa, niciodata, frate ce femei nebune pe lumea asta, iti zic eu sigur ca sufera de sindromul amantei parasite

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata Vol. XI
MesajScris: 11 Sep 2009, 11:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Ayrun scrie:
ce soarcra dereglata la cap ai ! cred ca sufera de sindromul amantei parasite, stii cam asa fac unele cand le pleaca baietii de acasa si oricum nici o femeie pe lumea asta nu-i indeajuns de buna pt baiatul ei

da-i IGNOR, DELETE, nu-ti face nervi aiurea inainte de nunta , nu merita SOCROShENIA ! :nlol:


:rofl: :rofl: ca bine ai zis ayrun,nu se putea mai bine.....da-i ignor ,delete :rofl: :rofl: super

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata Vol. XI
MesajScris: 11 Sep 2009, 11:41 
Diva

Membru din: 02 Oct 2008, 19:07
Mesaje: 928
la mine nici atat, sunt cu nervii in pioneze, da nu e problema, o sa am eu grija sa pun totu la punct, ayrun e singura de cand avea al meu 3 ani si nu sa mai recasatorit, chiar tind sa cred ca ai dreptate :-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata Vol. XI
MesajScris: 11 Sep 2009, 11:42 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Neata fetele :p

Eu tocmai am venit din kaufland unde m-am intalnit cu Ramonelle :nlol:

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata Vol. XI
MesajScris: 11 Sep 2009, 11:43 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
laura_sandu scrie:

mie imi place sa ies la pranz singura in oras(desi acum e dimineata...), cu o revista sau cu laptopul sau ...cu telefonul:D.Mai ales de cand sunt insarcinata sunt o ciudata.



mie nu prea-mi place sa ies singura (cu Sabin) la mall sau oriunde. de obicei iesim in grup numai mamici la cafenea aici la baneasa shopping city sau sa mancam , altfel mi-e urat

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata Vol. XI
MesajScris: 11 Sep 2009, 11:43 
Diva

Membru din: 02 Oct 2008, 19:07
Mesaje: 928
culmea va jur ca pana acum sa abtinut nu stiu ce sa zic, mai are un baiat acasa de 24 de ani, sa faca fite cu cine ii permite, stie ca sunt a dracu si nu tac, sa gandit ea asa sa ma streseze,i-am zis lu fii-su tot ce vrea ea sa ne faca, abia asteapta sa ajunga la ea si sa-i zica vreo cateva, din partea lui daca nu termina cu idioteniile sa stea acasa :nerv:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata Vol. XI
MesajScris: 11 Sep 2009, 11:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
amely85 scrie:
la mine nici atat, sunt cu nervii in pioneze, da nu e problema, o sa am eu grija sa pun totu la punct, ayrun e singura de cand avea al meu 3 ani si nu sa mai recasatorit, chiar tind sa cred ca ai dreptate :-`


sigur ca ayrun are dreptate.....grea boala.....sufera rau si in plus e cu capul
noi am dormit amandoi in patutul nostru in noaptea dinaintea nuntii.....nimic nu s-a intamplat,dar am dormit asa relaxati,imbratisati,mai lasati-ma cu atatea traditii.......stam impreuna de aproape4 ani si ce sa spun in noaptea dinaintea nuntii dormim separat...de ce? care e faza? sau traditia?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata Vol. XI
MesajScris: 11 Sep 2009, 11:44 
Diva

Membru din: 02 Oct 2008, 19:07
Mesaje: 928
eu nu ies singura, mai ales sa mananc, ies cu fetele :hap_w:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata Vol. XI
MesajScris: 11 Sep 2009, 11:45 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
amely85 scrie:
la mine nici atat, sunt cu nervii in pioneze, da nu e problema, o sa am eu grija sa pun totu la punct, ayrun e singura de cand avea al meu 3 ani si nu sa mai recasatorit, chiar tind sa cred ca ai dreptate :-`


iti spun eu ca asa este, de regula se intampla la baietii care au crescut doar cu mama si am caz si aici intre prietenii nostrii. o sa va povestesc sa vedeti ce femeie distrusa la creier

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata Vol. XI
MesajScris: 11 Sep 2009, 11:46 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
carlita scrie:
Neata fetele :p

Eu tocmai am venit din kaufland unde m-am intalnit cu Ramonelle :nlol:


ce super carlita.......a-ti baut o cafeluta impreuna? e fain.....as vrea sa ma intalnesc si eu intr-o buna zi cu voi fetele...dar asta nu cred ca se va intampla fff curand

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata Vol. XI
MesajScris: 11 Sep 2009, 11:46 
Diva

Membru din: 02 Oct 2008, 19:07
Mesaje: 928
mai nu stiu care e faza asta cu dormitul, stam de 2 ani si jumatate impreuna si hop top in noaptea nuntii nu tre sa dormim impreuna, ciudat rau, sunt convinsa ca o sa stam la bucatarie cu cafelele in fata :love:
plus de asta e ziua lui, petrecem cu prietenii in oras O:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata Vol. XI
MesajScris: 11 Sep 2009, 11:49 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Citat:
ce super carlita.......a-ti baut o cafeluta impreuna? e fain.....as vrea sa ma intalnesc si eu intr-o buna zi cu voi fetele...dar asta nu cred ca se va intampla fff curand



nu am baut cafeluta :D :)
eu am fost cu mama la cumparaturi si ea se grabea si erau niste cozi la case interminabile :nlol: ....am vb putin si cam atat :P:) oricum noi stam aproape...putem iesi la cafea in alta zi.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata Vol. XI
MesajScris: 11 Sep 2009, 11:49 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
fetelor va doresc o zi cat mai buna.....merg sa ma schimb,ies in oras cu prietena mea,yupi yupi......
amely nu te mai stresa,totul o sa fie bine,ce ar fi viata asta fara probleme? nu poate sa fie totul roz.....trebuie si putin stres,nervi....asta e sarea si piperul.....dar o scoti tu la capat,esti fata mare si vaccinata, cat despre soacra ta mai bine i-ai face un cadou...stii tu despre ce vb :nlol: :nlol: chiar eu trebuie sa ii cumpar cadou la soacra(dar a mea e ok)...

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata Vol. XI
MesajScris: 11 Sep 2009, 12:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 14:32
Mesaje: 1077
Localitate: bucuresti
Citat:
mai nu stiu care e faza asta cu dormitul, stam de 2 ani si jumatate impreuna si hop top in noaptea nuntii nu tre sa dormim impreuna, ciudat rau, sunt convinsa ca o sa stam la bucatarie cu cafelele in fata :love:
plus de asta e ziua lui, petrecem cu prietenii in oras O:)

iubita nu te m'ai stresa degeaba...m'ai ales ca viitorul tau sot tine cu tine si o pune la locul ei...

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata Vol. XI
MesajScris: 11 Sep 2009, 12:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
chestia cu statul in genunchi si cerut iertare e cea mai mare idiotenie pe care am auzit-o in ultimul timp.
pe langa asta mi se pare si o mare umilire sa stai in genunchi in fata cuiva....Doamne fereste ce specimene de femei....si eu care ma plangeam de soacra mea...
nu o baga in seama. na e nebuna. trateaz-o ca atare.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata Vol. XI
MesajScris: 11 Sep 2009, 12:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
buna fetelor....ce faceti?amelly sincer e ciudat ce vrea soacra-ta/....ianinte pe cand era vremea lu mama:D:)):)):)) se facea iertaciunea cum zice soacra-ta ...acuma se taie colacul .....dar din cate stiu iertaciunea se facea de mireasa in fata mamei ei...si nu a soacrei...asta din ce stiu eu...dar asta s-a intamplat de mult si nu merita sa te stresezi...mai bine zii ca nu se mai poarta sau ca nu vrei si gata....cat desp[re melodiile alea...perinita mie imi place mult dar asta ete la sfarsitul nuntii.....dar de cine s-a nascut pe nush unde)) doamni pretentioasa soacra-ta


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata Vol. XI
MesajScris: 11 Sep 2009, 12:29 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
si noi am dormite separati in seara dinainte de nunta, dar ca asa am vrut noi , oricum in baneasa era casa plina, iar la mama in avi era mai lejer, drept dovada m-am trezit la ora 10 si ceva dimi foarte linistita cu cafeaua pregatita de mama :D, parca ieri a fost si iata ca peste 4 zile facem 3 ani de casatorie :ndance:

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata Vol. XI
MesajScris: 11 Sep 2009, 12:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Ayrun scrie:
si noi am dormite separati in seara dinainte de nunta, dar ca asa am vrut noi , oricum in baneasa era casa plina, iar la mama in avi era mai lejer, drept dovada m-am trezit la ora 10 si ceva dimi foarte linistita cu cafeaua pregatita de mama :D


si noi am dormit separati. marius a dormit la ap. nostru cu rudele care stateau la noi iar eu am dormit la ai mei.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna dimineata Vol. XI
MesajScris: 11 Sep 2009, 12:33 
Diva

Membru din: 02 Oct 2008, 19:07
Mesaje: 928
va jur ca nu mi-am imaginat vreodata asa ceva, am mai auzit de femei nebune, mai ales soacre, ca de... le pleaca fecioru de acasa, dar asa ceva eu una nu mi-a trecut prin cap :wall:
o inteleg ca nu ma place, pt ca baiatului ei ii e f bine cu mine, inteleg ca nu ma place ca nu sunt de acord cu ceea ce vrea ea, dar de aici si pana a bate apropouri si a venii la mine cu idei aiuristice e cale batuta :nerv:
da nu e problema, o sa ma tina minte ca va trai de acum incolo, eu una nu am mai auzit, auzi sa stau eu in genunchi in fata ei si sa-mi cer iertare, da ce naiba i-am laut barbatu de acasa??
sa ma lase cu faze din astea ca ma dezbrac de caracter si cand ii voi zice cateva de ma va tine minte o viata, mama si tatal meu ca ei fac nunta si nu mi-au venit cu asemenea pretentii.. iar fii-su ma sustine pe mine, ca altfel il faceam pachet la masa, dar el a ramas trasnit cand i-am zis pretentiile masii :roll:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 1691 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 33 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România