Ultima vizită a fost: Acum este 16 Iun 2024, 09:29


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 452 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: salut fetelor
MesajScris: 03 Iul 2006, 14:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
fetele!! Tineti-mi pumnii....azi probez si eu rochia de mireasa!! Am o stare ciudata...simt ca o sa ma iau la palme cu croitoresele pe acolo!! Tare mi-e frica ca va arata jalnic rochia aia pe mine!!:((:((:((:(( Vorbim noi dupa amiaza cand ma intorc de la proba!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salut fetelor
MesajScris: 03 Iul 2006, 14:36 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
fetele!! Tineti-mi pumnii....azi probez si eu rochia de mireasa!! Am o stare ciudata...simt ca o sa ma iau la palme cu croitoresele pe acolo!! Tare mi-e frica ca va arata jalnic rochia aia pe mine!!:((:((:((:(( Vorbim noi dupa amiaza cand ma intorc de la proba!!


abia astept sa vad ce ai de zis dupa proba (X)... e normal sa te stresezi, doar vrei sa fie perfecta, nu? dar stai linistita, are sa fie... si oricum, mai ai timp de modificari daca ti se pare ca ceva nu e ok :ok:... iti tin pumnii :wok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salut fetelor
MesajScris: 03 Iul 2006, 14:42 
Veteran

Membru din: 20 Mai 2006, 14:43
Mesaje: 266
Bafta multa!!!!!!%%-%%-%%-%%-%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salut fetelor
MesajScris: 03 Iul 2006, 19:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
fetele!! Tineti-mi pumnii....azi probez si eu rochia de mireasa!! Am o stare ciudata...simt ca o sa ma iau la palme cu croitoresele pe acolo!! Tare mi-e frica ca va arata jalnic rochia aia pe mine!!:((:((:((:(( Vorbim noi dupa amiaza cand ma intorc de la proba!!



%%-bafta!!!
o sa fie bine!!
ai sa vezi ce fericita o sa ne scrii dupa-amiaza, deja este dupa-amiaza.
eu joi ma duc cu nasa sa caut diadema.
cunoasteti prin bucuresti locuri unde au diademe dragute?
help!!!!:huh::huh:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salut fetelor
MesajScris: 03 Iul 2006, 19:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


%%-bafta!!!
o sa fie bine!!
ai sa vezi ce fericita o sa ne scrii dupa-amiaza, deja este dupa-amiaza.
eu joi ma duc cu nasa sa caut diadema.
cunoasteti prin bucuresti locuri unde au diademe dragute?
help!!!!:huh::huh:


gablontzuri : in Mag Unirea.... sau...unele mai ieftine si mai accesibile pe Lipscani sau in zonele limitrofe!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salut fetelor
MesajScris: 03 Iul 2006, 19:27 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Citat:


%%-bafta!!!
o sa fie bine!!
ai sa vezi ce fericita o sa ne scrii dupa-amiaza, deja este dupa-amiaza.
eu joi ma duc cu nasa sa caut diadema.
cunoasteti prin bucuresti locuri unde au diademe dragute?
help!!!!:huh::huh:

pai eu mi-am luat-o din unirii la et 1 parca


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salut fetelor
MesajScris: 03 Iul 2006, 19:31 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
pai eu mi-am luat-o din unirii la et 1 parca


nu prea am vazut sincera sa fiu.nu o vreau f inalta. la profilul meu este o poza cu coafura aleasa. exact asa vreau sa se aseze diadema.
am vazut in special inalte si nu-mi plac.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salut fetelor
MesajScris: 03 Iul 2006, 19:53 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Citat:

nu prea am vazut sincera sa fiu.nu o vreau f inalta. la profilul meu este o poza cu coafura aleasa. exact asa vreau sa se aseze diadema.
am vazut in special inalte si nu-mi plac.

prin cocor am vz mai multe...
nici a mea nu e inalta...
si pe lipscani mai sunt...acu nu stiu ce calitate au..
da in cocor sunt dragute...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salut fetelor
MesajScris: 03 Iul 2006, 19:53 
Veteran

Membru din: 20 Mai 2006, 14:43
Mesaje: 266
Pe lipscani am vazut ceva in genul in care vrei tu!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salut fetelor
MesajScris: 03 Iul 2006, 21:08 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
fetele!! Tineti-mi pumnii....azi probez si eu rochia de mireasa!! Am o stare ciudata...simt ca o sa ma iau la palme cu croitoresele pe acolo!! Tare mi-e frica ca va arata jalnic rochia aia pe mine!!:((:((:((:(( Vorbim noi dupa amiaza cand ma intorc de la proba!!



hei, cuvantul "jalnic" n-are ce cauta pe aici...
precis iti faci o poza sa vedem si noi...daca nu, asteptam doar vesti super...:) deci, trebuie sa iti placa...pai cum sa nu iti placa din moment ce o sa arati minunat cu ea? doar e rochia ta dragutzo...:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salut fetelor
MesajScris: 03 Iul 2006, 21:09 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


hei, cuvantul "jalnic" n-are ce cauta pe aici...
precis iti faci o poza sa vedem si noi...daca nu, asteptam doar vesti super...:) deci, trebuie sa iti placa...pai cum sa nu iti placa din moment ce o sa arati minunat cu ea? doar e rochia ta dragutzo...:)


gata..ca a trecut proba...e mai mult decat ok!! ....astept sa o iau acasa!! Sper ca va arata super si in forma finala!! Eram putin dezamagita de dimineata!! Acum m-am linistit!:lips::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salut fetelor
MesajScris: 03 Iul 2006, 21:30 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

gata..ca a trecut proba...e mai mult decat ok!! ....astept sa o iau acasa!! Sper ca va arata super si in forma finala!! Eram putin dezamagita de dimineata!! Acum m-am linistit!:lips::lips::lips:


bravo ginutzo...asa te vreau ... :)

in sfarsit te vad putin optimista...dar ar fi prea mult sa fi si incantata? hai...da tot...:)

oricum, sa stii ca ma bucur mult pentru tine, mult de tot...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salut fetelor
MesajScris: 04 Iul 2006, 14:46 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

bravo ginutzo...asa te vreau ... :)

in sfarsit te vad putin optimista...dar ar fi prea mult sa fi si incantata? hai...da tot...:)

oricum, sa stii ca ma bucur mult pentru tine, mult de tot...


merci:lips::lips::lips::lips: chiar sunt incantata....dar sa nu ne ambalam prea tare...ca mai e pana la forma finala finisata .....numai buna de purtat!!! Sper sa nu-mi dispara entuziasmul peste o sapt cand va trebui sa o iau acasa!!(X)(X)(X)(X)(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salut fetelor
MesajScris: 04 Iul 2006, 15:00 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:

merci:lips::lips::lips::lips: chiar sunt incantata....dar sa nu ne ambalam prea tare...ca mai e pana la forma finala finisata .....numai buna de purtat!!! Sper sa nu-mi dispara entuziasmul peste o sapt cand va trebui sa o iau acasa!!(X)(X)(X)(X)(X)


;);):lol::lol: felicitari pentru rochita. stai linistita ca in final o sa fie superrr:lol::lol::lol:.cred ca sa patim toate.
eu cand a fost sa ridic rochia mi s-a parut nu stiu cum si eram tare dezamagita, pana am ajuns acasa si i-am spus mamei ca mi se pare ceva ciudat la ea si am probat-o iar.mama mi-a spus ca mi se pare mie si ca nu are nimic(iar cand mama spune asa inseamna ca e in regula - pt ca intotdeauna a spus ce a vazut nu a magulit, inspecial pe mine).
deci stai linistita ca astfel de momente avem toate:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cate rochii ati probat?
MesajScris: 15 Feb 2008, 17:00 
Nou Venit

Membru din: 22 Ian 2008, 13:47
Mesaje: 5
Citat:
Inchipuiti-va in ce situatie sunt eu,care imi doresc o rochie dintr-o singura bucata,deci nu corset si fusta.Rochiile dintr-o bucata,si cum vreau eu(ca am si eu un pitic pe creier)sunt mai greu de gasit pt ca producatorilor nu prea le convine sa fabrice asa ceva,e mai comod sa fabrice corset,care se adapteaza cam la orice marime...in fine,ma abat de la subiect...vanzatoarele fac ochii mari cand aud ce vreau:"Domnisoara,dar asa ceva se purta anul trecut!" Bine,si?Si ce daca?Daca eu asa vreau?De parca ar trebui sa-mi cer scuze ca vreau ceva ce nu mai e la moda(de parca ai putea spune ca o rochie de mireasa nu e la moda:blink:)dar ma rog...am reusit totusi sa probez ceva,dar nu in magazine mari,de firma,ci in magazine mai micute,unde doamnele sunt amabile si te lasa sa probezi ce vrei si cum vrei...si am gasit si rochii foarte frumoase,poate mai frumoase decat cele de la case de moda de prestigiu,ca sa nu mai vorbim de pret...Va urez multa bafta si sa auzim de bine.:ok:

Ai perfecta dreptate!La magazinele micutze sar sa te ajute si sa iti faca pe plac!Si eu tot la un magazin micutz mi am gasit rochia pe care mi o doream.La cele de firma erau numai rochii care nu iti spuneau nimic.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cate rochii ati probat?
MesajScris: 20 Feb 2008, 20:45 
Senior

Membru din: 01 Feb 2008, 19:19
Mesaje: 164
AnneH,cum te descurci?am vazut k mai sunt 3 zile pana la marele eveniment.Sa fii fericita!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cate rochii ati probat?
MesajScris: 24 Feb 2008, 20:18 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
Citat:
AnneH,cum te descurci?am vazut k mai sunt 3 zile pana la marele eveniment.Sa fii fericita!!!
.

Heheeee!! Felicitari AnneH!!!CASA DE PIATRA!!!Gata AnneH e luata!:ok:

Eu am incercat doar 3 rochii. Dar nua m spor la icnercta pt ca daca nu imi place nu vad sensul de a ma pune la incercat. Intru in magazine si ies la fel de repede, nu vad nimci sa imi placa...:blink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cate rochii ati probat?
MesajScris: 24 Feb 2008, 21:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
.

Heheeee!! Felicitari AnneH!!!CASA DE PIATRA!!!Gata AnneH e luata!:ok:

Eu am incercat doar 3 rochii. Dar nua m spor la icnercta pt ca daca nu imi place nu vad sensul de a ma pune la incercat. Intru in magazine si ies la fel de repede, nu vad nimci sa imi placa...:blink:


o rochie de mireasa arata altfel imbracata decat pe umeras....

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 452 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România