Ultima vizită a fost: Acum este 05 Iun 2024, 07:30


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 344 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: voalul miresei
MesajScris: 07 Mai 2009, 17:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Citat:
al meu e simplu...p[ieptanbul mi-l pun eu sau la coafor mai bine zis.......dar voi avea un fel de coc nu chiar,,,,


Ce inseamna un fel de coc,nu chiar? adica parul va fi jumatate prins ,jumatate lasat liber? ca nu prea inteleg.Eu vreau bucle,viitorul sot nu suporta cocurile sau sa ma vada cu parul prins in coada de cal,deci cateodata mai trebuie sa le facem si lor pe plac desi nici macar nu are idee cum imi voi face parul la nunta, in rest am o diadema mica si dragutza si voalul lung pana jos la rochitza.:hug:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voalul miresei
MesajScris: 08 Mai 2009, 11:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

Ce inseamna un fel de coc,nu chiar? adica parul va fi jumatate prins ,jumatate lasat liber? ca nu prea inteleg.Eu vreau bucle,viitorul sot nu suporta cocurile sau sa ma vada cu parul prins in coada de cal,deci cateodata mai trebuie sa le facem si lor pe plac desi nici macar nu are idee cum imi voi face parul la nunta, in rest am o diadema mica si dragutza si voalul lung pana jos la rochitza.:hug:
este aranjat in tr-un stil mai rebel un pic.....este prins dar lejer.eu am parul foarte rar si pentru volum fac o coafura ceva mai dezordonata....bine si foarte eleganta parerea mea....este si aici la galerie dar u mai stiu exact pe unde.....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voalul miresei
MesajScris: 08 Mai 2009, 13:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Citat:
este aranjat in tr-un stil mai rebel un pic.....este prins dar lejer.eu am parul foarte rar si pentru volum fac o coafura ceva mai dezordonata....bine si foarte eleganta parerea mea....este si aici la galerie dar u mai stiu exact pe unde.....


ok,am priceput,important e sa iti placa tie si sa te avantajeze.Dar cred ca vei arata super,ptr ca esti o dragutza.:hug:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voalul miresei
MesajScris: 08 Mai 2009, 15:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
buna fetele...ce mai faceti ?unde-s pozele de pe la probe sa va vad si eu voalurile?
la fel am patit si eu ca si pufi,eu am rochia foarte ampla si daca puneam si voal lung eram prea...asa e pana pe la fund...e dublu si are perle:love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voalul miresei
MesajScris: 08 Mai 2009, 17:51 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Citat:
buna fetele...ce mai faceti ?unde-s pozele de pe la probe sa va vad si eu voalurile?
la fel am patit si eu ca si pufi,eu am rochia foarte ampla si daca puneam si voal lung eram prea...asa e pana pe la fund...e dublu si are perle:love:


Buna fetelor,eu am pus azi 2 poze la Galerie-Rochii de mireasa, cu rochita si voalul.Nu se vad extraordinar de bine dar tot e ceva.Madutz vreau sa te vad si eu in rochita ta de miresica!!:hug:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voalul miresei
MesajScris: 08 Mai 2009, 19:19 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
gata am gasit-o...era pe la 36 sau cam asa ceva
http://ghidulmiresei.ro/gallery.php?ai= ... =-1...asta e linkul


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voalul miresei
MesajScris: 08 Mai 2009, 20:49 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Citat:
gata am gasit-o...era pe la 36 sau cam asa ceva
http://ghidulmiresei.ro/gallery.php?ai= ... =-1...asta e linkul


Wow, chiar imi place,si ti-am lasat si mesaj la ea pe 5 aprilie,dar chiar nu imi mai aminteam ,rochia e absolut superba si iti sta minunat cu ea.O sa fi o adevarata printesa!!pupici:-*

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voalul miresei
MesajScris: 09 Mai 2009, 21:07 
Nou Venit

Membru din: 13 Feb 2009, 16:48
Mesaje: 41
Citat:
gata am gasit-o...era pe la 36 sau cam asa ceva
http://ghidulmiresei.ro/gallery.php?ai= ... =-1...asta e linkul


vei fi o miresica super o printesa in rochia aleasa ;) :napplause:%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voalul miresei
MesajScris: 10 Mai 2009, 13:59 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
fetele va multumesc mult , sunteti niste dragutze. eli, rochia ta e super, am reusit s-o vad la galerie, cred ca vei fi minunata.sunt cam ingrijorata ca nu stiu cum voi dansa cu ea, mai ales ca nu am avut niciodata rochie lunga... :wacko:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voalul miresei
MesajScris: 11 Mai 2009, 10:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
fetele va multumesc mult , sunteti niste dragutze. eli, rochia ta e super, am reusit s-o vad la galerie, cred ca vei fi minunata.sunt cam ingrijorata ca nu stiu cum voi dansa cu ea, mai ales ca nu am avut niciodata rochie lunga... :wacko:

hihi chiuar sunt curioasa si eu...si a mea e cam bufantzica::D nu stiu cum voi dansa...dar sper sa ma descurc bine:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voalul miresei
MesajScris: 11 Mai 2009, 15:00 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Citat:
fetele va multumesc mult , sunteti niste dragutze. eli, rochia ta e super, am reusit s-o vad la galerie, cred ca vei fi minunata.sunt cam ingrijorata ca nu stiu cum voi dansa cu ea, mai ales ca nu am avut niciodata rochie lunga... :wacko:


Buna feteleor,
multumesc madutz,sper ,mai am 18 zile,nu imi vine sa cred ce repede zboara timpul asta.Sincer fetelor nu imi fac probleme cum voi dansa,trebuie sa iasa ceva,chit ca ma misc pe loc sau in reluare:hap_d:,am vrut rochie de printesa,deci imi asum responsabilitatea.o sa fie bine fetelor ve-ti vedea.va pupic:-*

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voalul miresei
MesajScris: 11 Mai 2009, 15:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

Buna feteleor,
multumesc madutz,sper ,mai am 18 zile,nu imi vine sa cred ce repede zboara timpul asta.Sincer fetelor nu imi fac probleme cum voi dansa,trebuie sa iasa ceva,chit ca ma misc pe loc sau in reluare:hap_d:,am vrut rochie de printesa,deci imi asum responsabilitatea.o sa fie bine fetelor ve-ti vedea.va pupic:-*
cu siguranta va fi bine .....creed ca ne vom descurca....timpul zboara...ce sa ii facy...eu am impresia ca sta pe loc...atunci cand va fi mai aproape la fel cred ca mi se va parea


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voalul miresei
MesajScris: 11 Mai 2009, 18:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Citat:
cu siguranta va fi bine .....creed ca ne vom descurca....timpul zboara...ce sa ii facy...eu am impresia ca sta pe loc...atunci cand va fi mai aproape la fel cred ca mi se va parea


offf, sa fi mai mult ca sigura ca asa se va intampla,la fel spuneam si eu acu 3 luni ,nu mai trece timpul asta, si acum timpul zboara,si parca mai am ceva de facut si nu mai am timp sa fac,asta e impresia pe care o am.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voalul miresei
MesajScris: 11 Mai 2009, 19:45 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

offf, sa fi mai mult ca sigura ca asa se va intampla,la fel spuneam si eu acu 3 luni ,nu mai trece timpul asta, si acum timpul zboara,si parca mai am ceva de facut si nu mai am timp sa fac,asta e impresia pe care o am.

o sa fie bine pentru toata lumea ...pana la mine astept sa vad poze de la nunta voastra....si de la kriss si ancutza astept sa le vad dar...dupa ce se intorc din luna de miere cred


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voalul miresei
MesajScris: 11 Mai 2009, 22:25 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Citat:
o sa fie bine pentru toata lumea ...pana la mine astept sa vad poze de la nunta voastra....si de la kriss si ancutza astept sa le vad dar...dupa ce se intorc din luna de miere cred


Am sa trimit poze cat de repede voi putea dupa nunta,ptr ca noi plecam in luna de miere la inceputul lui august,deci am timp destul sa va trimit poze de la nunta mea.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voalul miresei
MesajScris: 11 Mai 2009, 23:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

Am sa trimit poze cat de repede voi putea dupa nunta,ptr ca noi plecam in luna de miere la inceputul lui august,deci am timp destul sa va trimit poze de la nunta mea.

fain abia astept....mai ales ca acuma nu mai lucrez am mai jult timp.....sa ma odihnesc si sa ma uit la pozele de aici sau sau sa vb cu voi....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voalul miresei
MesajScris: 13 Mai 2009, 14:03 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
buna fetele...ce putin mai ai ely...si pufu stai linistita ca va trece timpul...eu sincer stau cu al meu sot din septembrie, dar timpul a zburat...au trecuta lunile astea imediat...de ce numai lucrezi?
ancuta pleaca in luna de miere sambata parca in creta...sper sa aiba vreme buna ...a zis ca nunta a iesit foarte bine si au avut parte de vreme buna...oare la kriss cum a fost?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voalul miresei
MesajScris: 13 Mai 2009, 14:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
buna fetele...ce putin mai ai ely...si pufu stai linistita ca va trece timpul...eu sincer stau cu al meu sot din septembrie, dar timpul a zburat...au trecuta lunile astea imediat...de ce numai lucrezi?
ancuta pleaca in luna de miere sambata parca in creta...sper sa aiba vreme buna ...a zis ca nunta a iesit foarte bine si au avut parte de vreme buna...oare la kriss cum a fost?

fain ma bucur pentru fete ......pai stiu ca vor trece dart acum ca stau acasa....mai mult va trece in august ca voi fi pe drumuri tot timpul...prima oprire sa stii ca va fi la galati....pe 13 cred si voi pleca pe 15....imi pare rau ca nu pot msta la nunta ta...mi-ar fi placut placere.....poate vii tu la mine :P abia astept sa ne vedem.De servici ce sa zic nu mai lucrez ca m-am imbolnavit din cauza lor.....lucram cate 13 sau chiar 14 uneori ore pe zi....si cand aveam liber tyrebuia sa ma impart si la scoala...asta o singura zi pe saptamana....am facut anemie de gradul 3 si am o mare lipsa de calciu....tre sa imi fac analizele caci am cazuyt din picioare...sper sa iasa bine....si sa imi dea si salariul cand trebuie macar....tu ce ai mai facut? eu am pus cateva poze la galerie la accesorii si la verighete...astept parerea ta


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voalul miresei
MesajScris: 13 Mai 2009, 16:47 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Citat:
fain ma bucur pentru fete ......pai stiu ca vor trece dart acum ca stau acasa....mai mult va trece in august ca voi fi pe drumuri tot timpul...prima oprire sa stii ca va fi la galati....pe 13 cred si voi pleca pe 15....imi pare rau ca nu pot msta la nunta ta...mi-ar fi placut placere.....poate vii tu la mine :P abia astept sa ne vedem.De servici ce sa zic nu mai lucrez ca m-am imbolnavit din cauza lor.....lucram cate 13 sau chiar 14 uneori ore pe zi....si cand aveam liber tyrebuia sa ma impart si la scoala...asta o singura zi pe saptamana....am facut anemie de gradul 3 si am o mare lipsa de calciu....tre sa imi fac analizele caci am cazuyt din picioare...sper sa iasa bine....si sa imi dea si salariul cand trebuie macar....tu ce ai mai facut? eu am pus cateva poze la galerie la accesorii si la verighete...astept parerea ta


offfff Puffy is,dar nu este normal,asta e inuman,cum 13-14 ore pe zi sa lucrezi,binenteles ca te-ai imbolnavit.lasa ca iti revii tu,pune mana si mananca bine,i-a niscai vitamine si relax total,si sper ptr tine ca porci aia de patroni sau ce or fi sa iti de-a salariu.Eu am vazut ce ai postat la Galerie,yupi ,yupi,ti-am lasat mesaj acolo.Dar iti spun si aici:nwink:,imi plac f mult,sa le purtati cu placere verighetele si lanticul e finut,vei arata minunat.Iti doresc insanatosire grabnica!!:-*

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: voalul miresei
MesajScris: 13 Mai 2009, 16:50 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Citat:
buna fetele...ce putin mai ai ely...si pufu stai linistita ca va trece timpul...eu sincer stau cu al meu sot din septembrie, dar timpul a zburat...au trecuta lunile astea imediat...de ce numai lucrezi?
ancuta pleaca in luna de miere sambata parca in creta...sper sa aiba vreme buna ...a zis ca nunta a iesit foarte bine si au avut parte de vreme buna...oare la kriss cum a fost?


Buna mada,
intr-adevar mai am asa putin,dar inca sunt pe pozitie,fara panica:rocker:.Timpul asta,dar trebuie sa vina odata si odata si ziua mult asteptata,nu?
Vai ce ma bucur ptr Ancutta,sunt sigura ca si kriss a avut parte de vreme frumoasa si o nunta minunata,dar asteptam povestile lor si binenteles pozeeeeeeeeee.pupici fetelor
:-*

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 344 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România