Ultima vizită a fost: Acum este 16 Iun 2024, 10:51


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 315 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Voalul acopera fata...sau nu?; manusi sau nu?
MesajScris: 31 Iul 2006, 18:53 
Veteran

Membru din: 30 Iun 2006, 19:20
Mesaje: 475
Citat:
vreau sa te vad in poze!
Cum am mai spus pe acest site, lucrez intr-un domeniu in care mi se cere discretie mai ales ca interactionez cu f multi oameni. Nu-mi face placere sa-mi expun viata personala! Imi pare sincer rau, dar nu pot posta poze. sa stii ca eu chiar nu am avut voal.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul acopera fata...sau nu?; manusi sau nu?
MesajScris: 31 Iul 2006, 18:54 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Cum am mai spus pe acest site, lucrez intr-un domeniu in care mi se cere discretie mai ales ca interactionez cu f multi oameni.

fata ..........tu faci videochat!!!(X)(X)(X)(X)...sau poate e ana-maria22 ....cu un alt nickname!!!:p:p:p:p:p:p:D:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul acopera fata...sau nu?; manusi sau nu?
MesajScris: 31 Iul 2006, 18:56 
Senior

Membru din: 30 Ian 2006, 20:58
Mesaje: 181
Citat:
Cum am mai spus pe acest site, lucrez intr-un domeniu in care mi se cere discretie mai ales ca interactionez cu f multi oameni. Nu-mi face placere sa-mi expun viata personala! Imi pare sincer rau, dar nu pot posta poze. sa stii ca eu chiar nu am avut voal.

ok ... casa de piatra si multa fericire!
Mai sunt si alte mirese fara voal?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul acopera fata...sau nu?; manusi sau nu?
MesajScris: 31 Iul 2006, 19:05 
Veteran

Membru din: 30 Iun 2006, 19:20
Mesaje: 475
Citat:

Pai eu nu iau decizie ca nu este cazul la mine, ma informam si eu ca tre sa cunun, si fina este tot asa cam ca tine oleac nonconformista si asi fi vrut sa stiu si eu sigur ca preotul nu comteaza.
Eu in legatura cu nonconformitatea sunt adepta ei pana la un punct, adica sa nu dea cumva in parveneala...

):( Parventismul nu are legatura cu noncomformismul, cel putin nu din punct de vedere semantic!
Acum ...oamenii trebuie lasati sa-si exprime liber personalitatea cel putin dpdv al exteriorizarii ei. Unele dintre voi s-au visat mirese=printese, mirese traditionale inca din copilarie. F bine! Eu insa, miciodata nu mi-am dorit o rochie de mireasa sau tot ce inseamna traditii. Asta e, fiecare cum vrea si cum se simte bine.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul acopera fata...sau nu?; manusi sau nu?
MesajScris: 31 Iul 2006, 19:09 
Veteran

Membru din: 30 Iun 2006, 19:20
Mesaje: 475
Citat:
fata ..........tu faci videochat!!!(X)(X)(X)(X)...sau poate e ana-maria22 ....cu un alt nickname!!!:p:p:p:p:p:p:D:D


(X) nu chiar! :p:~* Dar domeniul financiar tot cu videochat-ul se aseamana. Vb cu oamenii, ii pui si-i convigi sa semneze n chestii...ma rog.
PS Cine e Ana Maria?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul acopera fata...sau nu?; manusi sau nu?
MesajScris: 31 Iul 2006, 19:57 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:

PS Cine e Ana Maria?


:D :D :D facem ce facem si tot la ana maria ajungem :D... ana maria era o fata cu o imaginatie extrem de bogata... viata ei (povestita aici, pe site) cred ca batea orice telenovela (nu bag mana in foc, ca nu ma uit la ele :D)... pacat ca numai in imaginatia ei... probabil ca era una din acele fete care, asa cum ai spus tu, s-a visat printesa si mireasa si bla-bla de mica... doar ca inca nu i-a venit randul si atunci a inventat o poveste cu feti-frumosi si ilene cosanzene de ziceai ca nu-i adevarat!!! si nici nu era :p :D :D :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul acopera fata...sau nu?; manusi sau nu?
MesajScris: 31 Iul 2006, 20:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

:D :D :D facem ce facem si tot la ana maria ajungem :D... ana maria era o fata cu o imaginatie extrem de bogata... viata ei (povestita aici, pe site) cred ca batea orice telenovela (nu bag mana in foc, ca nu ma uit la ele :D)... pacat ca numai in imaginatia ei... probabil ca era una din acele fete care, asa cum ai spus tu, s-a visat printesa si mireasa si bla-bla de mica... doar ca inca nu i-a venit randul si atunci a inventat o poveste cu feti-frumosi si ilene cosanzene de ziceai ca nu-i adevarat!!! si nici nu era :p :D :D :D


fata !!!!!!! ce nebuna esti...cu ileana cosanzeana!!:D:D:D super tare!!(X)(X)(X)te pup!!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul acopera fata...sau nu?; manusi sau nu?
MesajScris: 31 Iul 2006, 20:16 
Veteran

Membru din: 30 Iun 2006, 19:20
Mesaje: 475
Citat:

:D :D :D facem ce facem si tot la ana maria ajungem :D... ana maria era o fata cu o imaginatie extrem de bogata... viata ei (povestita aici, pe site) cred ca batea orice telenovela (nu bag mana in foc, ca nu ma uit la ele :D)... pacat ca numai in imaginatia ei... probabil ca era una din acele fete care, asa cum ai spus tu, s-a visat printesa si mireasa si bla-bla de mica... doar ca inca nu i-a venit randul si atunci a inventat o poveste cu feti-frumosi si ilene cosanzene de ziceai ca nu-i adevarat!!! si nici nu era :p :D :D :D


Saraca, am multe prietene singure si le este f greu. Asa o fi fost si cu fata asta care inventat un surogat de realitate.
Merci de lamurire.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 01 Aug 2006, 20:46 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Fetelor!!!
Unde gasesc in Buc voal lung lung de tot pana jos din tul??? Help. Am nevoie de info cat mai rpd.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 01 Aug 2006, 20:56 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Fetelor!!!
Unde gasesc in Buc voal lung lung de tot pana jos din tul??? Help. Am nevoie de info cat mai rpd.

cred ca in Cocor ! Nu stiu sigur!

Editat de AlinaC pentru reclama


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul
MesajScris: 01 Aug 2006, 23:52 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:
-iti cumperi tull din magazin si iti faci voalul cat vrei tu de lung si de bogat
-eu asa am facut pentru ca vroiam unul ff bogat si nu gaseam unul pe gustul meu


Mda...mergea daca nu vroiam cu cusatura pe margine.MA unu mai scurt si vreau unul lung de fitze.Si vreau sa semene.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul acopera fata...sau nu?; manusi sau nu?
MesajScris: 02 Aug 2006, 23:46 
Junior

Membru din: 22 Mar 2006, 17:15
Mesaje: 83
Asa stiam si eu, ca trebuie sa fii dsoara ca sa intri cu voalul pus, dar am intalnit atatea cazuri incat nu stiu ce sa mai cred. Pana si actuala dna Columbeanu a intrat cu voalul pus, iar la 12 noaptea anunta ca e gravida in 3 luni. In fine, nu mai stiu.

Eu personal nu o sa-l las pe fata, dar nu stiu daca sa-l pun peste coc sau sub. Daca vreau coc frumos "ornat" sau unul clasic, ascuns sub voal.

Cat despre manusi, de acord cu tine. E muuuuult mai placut si romantic sa ii simti pielea mainii in biserica. Si plus de asta, ... pe ce iti pune verigheta? Pe manusa? Nu trebuie sa o scoti atunci? Si atunci la ce mai e chinul?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul acopera fata...sau nu?; manusi sau nu?
MesajScris: 03 Aug 2006, 15:36 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:
Cat despre manusi, de acord cu tine. E muuuuult mai placut si romantic sa ii simti pielea mainii in biserica. Si plus de asta, ... pe ce iti pune verigheta? Pe manusa? Nu trebuie sa o scoti atunci? Si atunci la ce mai e chinul?


Eu(ca si alte fete) mi-am luat manusi fara degete, cu o chestie care se prinde de degetul din mijloc.Si ii simt mana f bine...lol si incape si verigheta fara nici o problema.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Voalul acopera fata...sau nu?; manusi sau nu?
MesajScris: 03 Aug 2006, 15:37 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Mi-am gasit voal...lung.Am fost pt o zi in Buc cu treaba si am umblaaaaaaaat.Ma bucur ca am gasit ce vroiam.Acum abia astept sa-l pun..lol:rocker:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 315 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România