Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 16:02


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 11 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Rochie de mireasa
MesajScris: 08 Feb 2010, 17:53 
Nou Venit

Membru din: 08 Feb 2010, 18:21
Mesaje: 4
Buna tuturor!
Am rasfoit ceva poze prin galeriile foto cu rochii de mireasa si m-a impresionat foarte mult una! As vrea sa stiu cum si daca o pot avea. Poate e ceva simplu, dar eu am doar o jumatate de ora pe acest site, pe care am intrat pentru prima data.
Va multumesc! :-S


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochie de mireasa
MesajScris: 08 Feb 2010, 18:07 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Buna si bine ai venit!daca ai vazut o poza ce ti-a placut poti vedea numele persoanei care a postat-o ,dai click pe nume si vei vedea ca ai posibilitatea de a-i trimite un mesaj privat.in acel mesaj poti pune intrebarile pe care le ai.succes la rochita! :flowers:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochie de mireasa
MesajScris: 08 Feb 2010, 21:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Chernyshka scrie:
Buna tuturor!
Am rasfoit ceva poze prin galeriile foto cu rochii de mireasa si m-a impresionat foarte mult una! As vrea sa stiu cum si daca o pot avea. Poate e ceva simplu, dar eu am doar o jumatate de ora pe acest site, pe care am intrat pentru prima data.
Va multumesc! :-S

buna :) asa cum iti ziceam si la celalta topic unde ai postat intrebarea, poti incerca sa salvezi poza si sa o atasezi mesajului ca poate o vede cineva si te ajuta. sau sa scrii numele firmei si cine e din orasul unde e firma poate te poate ajuta cu un contact. Solutia cea mai buna e cea oferita de raluca, ce ti-am scris eu sunt alternative :)succes si o nunat frumoasa sa ai.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochie de mireasa
MesajScris: 10 Feb 2010, 00:35 
Nou Venit

Membru din: 08 Feb 2010, 18:21
Mesaje: 4
ral_ct scrie:
Buna si bine ai venit!daca ai vazut o poza ce ti-a placut poti vedea numele persoanei care a postat-o ,dai click pe nume si vei vedea ca ai posibilitatea de a-i trimite un mesaj privat.in acel mesaj poti pune intrebarile pe care le ai.succes la rochita! :flowers:


Multumesc frumos! Am inteles ce trebuie sa fac. De fapt, am si facut asta. I-am trimis persoanei respective un mesaj privat, sper mult sa-mi raspunda. Si sper si mai mult sa mi-o pot permite (rochia) ca pret..!
Mult succes!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochie de mireasa
MesajScris: 10 Feb 2010, 00:50 
Nou Venit

Membru din: 08 Feb 2010, 18:21
Mesaje: 4
buna :) asa cum iti ziceam si la celalta topic unde ai postat intrebarea, poti incerca sa salvezi poza si sa o atasezi mesajului ca poate o vede cineva si te ajuta. sau sa scrii numele firmei si cine e din orasul unde e firma poate te poate ajuta cu un contact. Solutia cea mai buna e cea oferita de raluca, ce ti-am scris eu sunt alternative :)succes si o nunat frumoasa sa ai.[/quote]

Multumesc si tie pentru solutiile oferite! M-am clarificat. Sunteti foarte de treaba aici pe forum! Nu ma asteptam sa fiti atat de receptive. Va urez numai bine!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochie de mireasa
MesajScris: 10 Feb 2010, 12:18 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Chernyshka scrie:

Multumesc si tie pentru solutiile oferite! M-am clarificat. Sunteti foarte de treaba aici pe forum! Nu ma asteptam sa fiti atat de receptive. Va urez numai bine!

nu ai pentru ce:) bafta sa iti gasesti si sa-ti iei rochita mult visata si sa ai o nunta ca in povesti :)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochie de mireasa
MesajScris: 09 Apr 2011, 23:20 
Nou Venit

Membru din: 31 Mar 2011, 15:01
Mesaje: 2
buna fetelor!sunt o miresica din acest an...eu sunt in italia si o sa ajung in tara cu 3saptamani pana in nunta...eu rochia am preferat sa mi o fac pe comanda,ptr ca nici un model din ce am vazut nu a fost pe placul meu asa ca am hotarat sa mi fac propriul model... asa ca am ales sa mi fac rochia la magazinul elegance din craiova.Care v-ati mai facut rochii la elegance si cum au iesit???ma refer doar la rochiile facute la comanda(modelul propus de mine si alegerea materialului) nu si cele cumparate direct ptr ca nu mi prea plac modelele.chiar daca sunt rochii care nu m au atras sunt lucrate bine.astept raspunsuri chiar daca sunt bune sau rele.va multumesc


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochie de mireasa
MesajScris: 11 Apr 2011, 21:59 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
mitran_iuliana scrie:
buna fetelor!sunt o miresica din acest an...eu sunt in italia si o sa ajung in tara cu 3saptamani pana in nunta...eu rochia am preferat sa mi o fac pe comanda,ptr ca nici un model din ce am vazut nu a fost pe placul meu asa ca am hotarat sa mi fac propriul model... asa ca am ales sa mi fac rochia la magazinul elegance din craiova.Care v-ati mai facut rochii la elegance si cum au iesit???ma refer doar la rochiile facute la comanda(modelul propus de mine si alegerea materialului) nu si cele cumparate direct ptr ca nu mi prea plac modelele.chiar daca sunt rochii care nu m au atras sunt lucrate bine.astept raspunsuri chiar daca sunt bune sau rele.va multumesc


Nu stiu daca sunt fete de prin Craiova aici, sper sa te ajute cineva.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochie de mireasa
MesajScris: 03 Mai 2011, 17:36 
Nou Venit

Membru din: 03 Mai 2011, 20:24
Mesaje: 1
Vand rochie mireasa (top si fusta) model 2010, - culoare ivoire, tafta cu organza deasupra, top cu margele discrete, reglabil cu siret incrucisat la spate, Informativ, dimensiunile sunt aprox. 94-72-92 - bust- talie- sold. Am 1.68m si 58 kg.Pret initial 2000; o vand cu 1200 lei. Pt. contact trimiteti mesaj la [email protected]


Fişiere ataşate:
poza2.JPG
poza2.JPG [ 7.23 KiB | Vizualizat de 11727 ori ]
poza1.JPG
poza1.JPG [ 6.01 KiB | Vizualizat de 11727 ori ]
Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochie de mireasa
MesajScris: 16 Mai 2011, 22:44 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
vios74 scrie:
Vand rochie mireasa (top si fusta) model 2010, - culoare ivoire, tafta cu organza deasupra, top cu margele discrete, reglabil cu siret incrucisat la spate, Informativ, dimensiunile sunt aprox. 94-72-92 - bust- talie- sold. Am 1.68m si 58 kg.Pret initial 2000; o vand cu 1200 lei. Pt. contact trimiteti mesaj la [email protected]



Buna, te invit sa postezi acest anunt la "Mica publicitate" -> viewforum.php?f=100
Succes!

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochie de mireasa
MesajScris: 11 Feb 2012, 00:10 
Nou Venit

Membru din: 16 Ian 2012, 18:19
Mesaje: 1
buna !
eu sunt o viitoare miresica.
nu reusesc sa gasesc nimic care sa imi placa foarte mult.
am descoperit un site/magazin in bucuresti - couture dress - in zona dorobanti.
rochiile au preturi bune, cca 900-1000euro.
a cumparat cineva de acolo?
au rochii originale maggie sottero,san patrick ?
cum se prezinta magazinul?
este de incredere?
merci!!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 11 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România