Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 20:23


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Vand rochie de mireasa!!! Merita vazuta!
MesajScris: 03 Ian 2013, 11:58 
Nou Venit

Membru din: 03 Ian 2013, 13:54
Mesaje: 1
Dragi miresici, am avut si eu nunta in octombrie 2012. Pe langa faptul ca a fost o nunta de vis, totul a mers exact cum ne-am fi dorit sau poate chiar mai bine ....rochia mea de mireasa a fost foarte apreciata!
Rochia este de firma (Casa White Pearl Bridal), model adus din Franta; este o rochie de bal,are trena, nu foarte lunga, prinsa in nasturei din acelasi material cu rochia; eu i-am atasat aceea breteluta, dar poate fi data jos;se inchide intr-un mic fermoar si siret- tip corset, la inaltimea mea de 1.69, am purtat tocuri de 7cm,fara platforma si nu a fost nevoie de scurtat; pentru ca este o rochie foarte finuta prefer sa nu o trimit prin curier sau o pot face pe raspunderea viitoarei miresici.Cand am achizitionat-o a fost 3300 de lei+crinolina 100 lei+ voalul 400 lei. Eu o las la 2200 lei negociabil, in acest pret intrand si crinolina care este pe un singur cerc, cat sa ii sporeasca si mai mult frumusetea rochiei (voalul il pastrez).Este dusa la curatatorie, toata murdaria a iesit,doar trebuie calcata (are propria husa).Materialul este saten,deci o pot considera ca fiind o rochie aparte,atent lucrata la partea cu strasuri si margelute.Este o rochie ce va va purta mult noroc!!
Va asptept cu drag sa imi scrieti. Daca sunteti interesate, va pot trimite cateva poze pe mail!
As putea sa va ajut cu multe sfaturi in organizarea nuntii voastre!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România