Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 12:01


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 64 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Rochii de mireasa de inchiriat
MesajScris: 14 Mar 2008, 01:46 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
eu sunt incantata de rochie e simpla si deosebita. sunt convinsa ca la fel zice fiecare mireasa:nblink:
oricum ma gandeam ca poate dupa pot sa o vand(?)e model clasic-princess cu crinolina cu cristale swky...dar asta ramane de vazut...mai e pana atunciO:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochii de mireasa de inchiriat
MesajScris: 03 Apr 2008, 20:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
pe mine ma incanta ideea de a o inchiria dar acum nu mai stiu...chiar ca as fi mai stresata....:(

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochii de mireasa de inchiriat
MesajScris: 21 Apr 2008, 20:50 
Nou Venit

Membru din: 02 Apr 2008, 00:44
Mesaje: 3
Buna,
De unde ai inchiriat?
Stii adresa, numar de telefon de unde se pot inchiria rochii de mireasa. Ma intereseaza foarte tare.
Multumesc.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochii de mireasa de inchiriat
MesajScris: 17 Iul 2008, 22:27 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
Citat:
Buna,
De unde ai inchiriat?
Stii adresa, numar de telefon de unde se pot inchiria rochii de mireasa. Ma intereseaza foarte tare.
Multumesc.

Eu pana la urma am cumparat-oO:)dar bafta la cautat:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochii de mireasa de inchiriat
MesajScris: 03 Sep 2008, 11:06 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
rochitza mea de mireasa am dus-o inapoi a doua zi dupa nunta era in ultimul hal :) daca era a mea cred ca taiam 10 cm de jos decat sa ma chinui sa o curat :)) si am varsat si sampanie rosie pe ea si cand am suflat in lumari un pic de ceara verde s-a prelins :) da n-am avut niciun stres. doamna mi-a zis, atata tot sa ai grija sa nu o arzi si orice pata i-ai face sa nu icnerci sa o cureti tu :) am dus-o inapoi si nu mi-a luat nici un leu in plus :):hap_w:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochii de mireasa de inchiriat
MesajScris: 03 Sep 2008, 12:49 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:
rochitza mea de mireasa am dus-o inapoi a doua zi dupa nunta era in ultimul hal :) daca era a mea cred ca taiam 10 cm de jos decat sa ma chinui sa o curat :)) si am varsat si sampanie rosie pe ea si cand am suflat in lumari un pic de ceara verde s-a prelins :) da n-am avut niciun stres. doamna mi-a zis, atata tot sa ai grija sa nu o arzi si orice pata i-ai face sa nu icnerci sa o cureti tu :) am dus-o inapoi si nu mi-a luat nici un leu in plus :):hap_w:
si a mea arata cam jalnic dimineata.dar dupa ce am dus-o la curatatorie e ca noua.:nblink:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochii de mireasa de inchiriat
MesajScris: 25 Sep 2008, 17:04 
Nou Venit

Membru din: 25 Sep 2008, 16:57
Mesaje: 1
Citat:
eu mi-am inchiriat rochita de mireasa, era una asa de frumoasa, cu cristale swkry, am inchiriat-o pt 350 de lei cu tot cu voal :D si tot de acolo si-a inchiriat o prietena de-a mea una la fel de frumoasa si era noua ea a purtat-o pt prima data. ce noroc. ar fi fost culmea sa o fi luat-o si eu tot pe aia :))

buna, te rog poti sa imi dai adresa magazinului de unde ti-ai inchirait rochia?merci, poop:nblink::-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochii de mireasa de inchiriat
MesajScris: 07 Oct 2008, 23:51 
Nou Venit

Membru din: 07 Oct 2008, 21:54
Mesaje: 1
de unde ai inchiriat rochita? cand?
ma intereseaza si pe mine daca exista in Bucuresti un magazin care inchririaza rochite de mireasa ... stie cineva?
:nbump:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochii de mireasa de inchiriat
MesajScris: 08 Oct 2008, 15:50 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
o colega de la un curs si-a inchiriat rochita de mireasa la 740 de lei....sincer nu era deloc frumoasa, nu era veche sa zici ca a mai fost purtata....dar modelul nu era dragut, arata ca si alea de pe vremea cand s-a maritat mama :D....chiar m-am gandit decat sa dai 750 de lei pe o rochie de inchiriat si sa ai atata grija de ea sa nu se intample nimic mai bine iti iei una dintr-un material mai naspa, ca si calitate nu ca si aspect la 600-700 ron ca am vazut foarte multe si poti sa faci ce vrei cu ea :D sa nu ii porti atata grija....si modelele sunt mult mai frumoase si mai noi....ca in fiecare an sunt rochii tot mai frumoasa si apar tot mai multe modele...

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochii de mireasa de inchiriat
MesajScris: 14 Oct 2008, 16:46 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
de unde ai inchiriat rochita? cand?
ma intereseaza si pe mine daca exista in Bucuresti un magazin care inchririaza rochite de mireasa ... stie cineva?
:nbump:


in afara de Salonul Gabriela, eu nu stiu niciunul... :-s

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochii de mireasa de inchiriat
MesajScris: 22 Oct 2008, 19:30 
Nou Venit

Membru din: 07 Mai 2008, 21:28
Mesaje: 41
Eu imi vand rochita!:( am dat prea multi bani pe ea ca sa o pastrez. M-a costat 2.300


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochii de mireasa de inchiriat
MesajScris: 18 Noi 2008, 15:16 
Nou Venit

Membru din: 18 Noi 2008, 15:10
Mesaje: 1
inchiriez rochita de mireasa superba....puteti intra sa o vedeti pe ***(intreaba-ma pe privat), rochita e adusa din Franta, are multe cristale Swarovski, multe straturi de tul...e gen printesa!!a fost purtata doar o data, o inchiriez la 600 lei.:ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochii de mireasa de inchiriat
MesajScris: 20 Noi 2008, 14:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
inchiriez rochita de mireasa superba....puteti intra sa o vedeti pe ***(intreaba-ma pe privat), rochita e adusa din Franta, are multe cristale Swarovski, multe straturi de tul...e gen printesa!!a fost purtata doar o data, o inchiriez la 600 lei.:ndance:


Fetelor, cele care vreti sa va vindeti rochia de mireasa, de ce nu folositi voi Magazinul Online? Avem sectiune de bazar special pentru rochii...:D

https://www.ghidulmiresei.ro/magazin/bazar

Daca vreti sa va postati rochia acolo, trimiteti mail catre [email protected] si vi se vor da toate detaliile. :)

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochii de mireasa de inchiriat
MesajScris: 03 Feb 2009, 21:03 
Nou Venit

Membru din: 02 Feb 2009, 22:11
Mesaje: 3
Citat:
Ce parere aveti despre inchirierea rochiei? Am auzit foarte multe pareri pro, eu totusi sunt cam sceptica...nu stiu exact care sunt conditiile de inchiriere...in sensul in care inchiriez o rochie de 1000 de euro si se agata cand ma ridic de la masa s amerg la dans si ce fac?:~*

sicer sa fiu si eu am sa-mi inchiriez rochiia de mireasa dar ai grija la conditii pt ca difera de la salon la salon


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochii de mireasa de inchiriat
MesajScris: 04 Mar 2009, 22:25 
Nou Venit

Membru din: 13 Feb 2009, 16:48
Mesaje: 41
Citat:
inchiriez rochita de mireasa superba....puteti intra sa o vedeti pe ***(intreaba-ma pe privat), rochita e adusa din Franta, are multe cristale Swarovski, multe straturi de tul...e gen printesa!!a fost purtata doar o data, o inchiriez la 600 lei.:ndance:


eu nu stiu ce sa fac, as dori sa-mi cumpar una dar ce imi place mie sunt cam la 1000 euro :-S prietenul meu imi sugereaza sa inchiriez una , help me, nu stiu ce sa fac dce bine sau nu....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochii de mireasa de inchiriat
MesajScris: 14 Mar 2009, 15:34 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:

eu nu stiu ce sa fac, as dori sa-mi cumpar una dar ce imi place mie sunt cam la 1000 euro :-S prietenul meu imi sugereaza sa inchiriez una , help me, nu stiu ce sa fac dce bine sau nu....

De ce nu? Daca gasesti de inchiriat una care iti place, de ce sa nu o faci? Nu vad care ar fi problema. Ma rog, asta e punctul meu de vedere. Important e sa iti placa si sa te simti bine in ea. Oricum dupa ce o dai jos nu o mai imbraci. Ai 2 variante: o bagi undeva in sifonier, sau, daca ai inchiriat-o o duci inapoi. Si daca o inchiriezi si daca o cumperi, oricum nu mai ai ce face cu ea apoi. Dar vad ca mai ai timp destul pana la nunta.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochii de mireasa de inchiriat
MesajScris: 17 Apr 2009, 13:45 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Citat:
pe mine ma incanta ideea de a o inchiria dar acum nu mai stiu...chiar ca as fi mai stresata....:(


Nici pe mine nu ma incanta ideea de a inchiria rochia de mireasa,in primul rand ca nu m-as simti bine in ea si in al-2-lea as fi stresata toata ziua si noaptea sa nu o patez,agat sau mai stiu eu ce.Asa ca mai bine imi cumpar una noua.%%-

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 22 Apr 2009, 19:42 
Nou Venit

Membru din: 22 Apr 2009, 19:32
Mesaje: 1
buna, daca se poate imi dai si mie adresa de unde ti-ai inchiriat rochita de mireasa din brasov mersi:hug:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochii de mireasa de inchiriat
MesajScris: 21 Mai 2009, 19:31 
Nou Venit

Membru din: 21 Mai 2009, 18:44
Mesaje: 5
Citat:
Buna,
De unde ai inchiriat?
Stii adresa, numar de telefon de unde se pot inchiria rochii de mireasa. Ma intereseaza foarte tare.
Multumesc.



Inchiriez rochita Alfred Angelo, modelul 1167, marimea 12, petit, cu butoni de prinderea trenei, ajustata si pt pantofi fara toc.
Model similar Monalisa - Magic Bride
1.000 RON


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochii de mireasa de inchiriat
MesajScris: 09 Iul 2009, 14:31 
Nou Venit

Membru din: 21 Mai 2009, 18:44
Mesaje: 5
Inchiriez rochita Alfred Angelo, modelul 1167, marimea 12, petit, cu butoni de prinderea trenei, ajustata si pt pantofi fara toc.
Model similar Monalisa - Magic Bride
500 RON


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 64 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 28 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România