Ultima vizită a fost: Acum este 29 Apr 2024, 15:25


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 930 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 47  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 16 Iun 2009, 12:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Citat:
da, sunt foarte norocoasa ca am un sot care ma iubeste mult si incerca sa-mi faca toate placerile, dar sunt sigura ca si al tau este la fel :neyes:


sigur ca da,si al meu ma iubeste si eu il iubesc la fel de mult si sa stii ca intotdeauna imi face pe plac,mai putin cu pozele la nunta:nlol::nlol:,nu a mai vrut pur si simplu poze

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 16 Iun 2009, 13:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

sigur ca da,si al meu ma iubeste si eu il iubesc la fel de mult si sa stii ca intotdeauna imi face pe plac,mai putin cu pozele la nunta:nlol::nlol:,nu a mai vrut pur si simplu poze

hihi ce ma bucur pentru tine lili...sa speram ca va sta si cu mine peste tot:D cu pozele bineinteles


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 16 Iun 2009, 16:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Citat:
hihi ce ma bucur pentru tine lili...sa speram ca va sta si cu mine peste tot:D cu pozele bineinteles


abia astept sa vad poze cu tine puffy is mireasa.Cred ca vei fi o papusica.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 16 Iun 2009, 18:28 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

abia astept sa vad poze cu tine puffy is mireasa.Cred ca vei fi o papusica.

mersi mult....si eu abia astept sa fac probele la coafura:D hihi pana la nunta sa ma mai amuz un ;pic:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 16 Iun 2009, 18:43 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Citat:
mersi mult....si eu abia astept sa fac probele la coafura:D hihi pana la nunta sa ma mai amuz un ;pic:)


crede-ma ca nu sunt deloc amuzante probele la coafura sau machiaj,sau cel putin ptr mine nu au fost,sa mai si platesti ca sa te faca sa arati bine si cand colo eu am aratat de vreo 2 ori de parca ma duceam la circ.nu prea e amuzant cand asta costa bani,ba mai degraba enervant

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 16 Iun 2009, 18:59 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

crede-ma ca nu sunt deloc amuzante probele la coafura sau machiaj,sau cel putin ptr mine nu au fost,sa mai si platesti ca sa te faca sa arati bine si cand colo eu am aratat de vreo 2 ori de parca ma duceam la circ.nu prea e amuzant cand asta costa bani,ba mai degraba enervant

aici asa este....pana la urma eu m-am mdecis....ma machiez singurik...multa lume m-a vazut cu ma fac eu si a zis ca se poate sa reusesc mai mutle decat alea....mai ales ca eu nici nu cunosc cum lucreaza echipa de acolo9....iar la coafat ma face prietena asta a mea care e coafeza...ea stie ce vreau cat de pretentioasa sunt si ce imi place...si are rabdare mare cu mine...deci pana la urma...ma fac la ea...iar probele nu ma costa nimik...doar ca ii voi da eu sau se tunde si mama sau iuby si ii dam ceva in plus:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 16 Iun 2009, 20:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Citat:
aici asa este....pana la urma eu m-am mdecis....ma machiez singurik...multa lume m-a vazut cu ma fac eu si a zis ca se poate sa reusesc mai mutle decat alea....mai ales ca eu nici nu cunosc cum lucreaza echipa de acolo9....iar la coafat ma face prietena asta a mea care e coafeza...ea stie ce vreau cat de pretentioasa sunt si ce imi place...si are rabdare mare cu mine...deci pana la urma...ma fac la ea...iar probele nu ma costa nimik...doar ca ii voi da eu sau se tunde si mama sau iuby si ii dam ceva in plus:)


atunci ai mare noroc,daca te poti machia singura e minunat,eu in afara de mascara si cateodata cu putin creion negru sau putina culoare la ochii habar nu am.pai las-o pe prietena ta sa iti faca o coafura de proba sa vedem si noi ce poate si cum iti sta tie.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 16 Iun 2009, 23:10 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
Citat:
aici asa este....pana la urma eu m-am mdecis....ma machiez singurik...multa lume m-a vazut cu ma fac eu si a zis ca se poate sa reusesc mai mutle decat alea....mai ales ca eu nici nu cunosc cum lucreaza echipa de acolo9....iar la coafat ma face prietena asta a mea care e coafeza...ea stie ce vreau cat de pretentioasa sunt si ce imi place...si are rabdare mare cu mine...deci pana la urma...ma fac la ea...iar probele nu ma costa nimik...doar ca ii voi da eu sau se tunde si mama sau iuby si ii dam ceva in plus:)

sunt sigura ca o sa iasa totul bine pana la urma si o sa ai o nunta de vis. eu la cununie m-am machiat singura si apoi am mers la coafor si chiar mi-a zis tipa de acolo ca nu mai am nevoie de machiaj ca mi-a iesit super. la nunta m-a facut tipa de la salon. de fapt au venit si m-au facut acasa, ea si coafeza.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 16 Iun 2009, 23:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Citat:
sunt sigura ca o sa iasa totul bine pana la urma si o sa ai o nunta de vis. eu la cununie m-am machiat singura si apoi am mers la coafor si chiar mi-a zis tipa de acolo ca nu mai am nevoie de machiaj ca mi-a iesit super. la nunta m-a facut tipa de la salon. de fapt au venit si m-au facut acasa, ea si coafeza.


hey lily nici o veste noua?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 16 Iun 2009, 23:45 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
Citat:

hey lily nici o veste noua?

ce veste?

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 16 Iun 2009, 23:56 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Citat:
ce veste?


un bebic,ceva?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 17 Iun 2009, 00:11 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
Citat:

un bebic,ceva?

inca nu stiu nimic dar o sa va anunt cand aflu :ndance:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 17 Iun 2009, 12:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
inca nu stiu nimic dar o sa va anunt cand aflu :ndance:

hihi:D foarte tare asteptam, vestea cat de curand:)
Cat despre coafura sigur ca o voi face si pe aia de stare civila si pe cea de cununie...pe cea de stare civila trebuia sa o fac saptamana trecuta...dar am avut examenele.......tre sa ma duc la ea dar nu am bani...si chiar daca a zis ca nu trebuie nu pot sa ma duc ca nesimtita asa:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 17 Iun 2009, 13:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Citat:
hihi:D foarte tare asteptam, vestea cat de curand:)
Cat despre coafura sigur ca o voi face si pe aia de stare civila si pe cea de cununie...pe cea de stare civila trebuia sa o fac saptamana trecuta...dar am avut examenele.......tre sa ma duc la ea dar nu am bani...si chiar daca a zis ca nu trebuie nu pot sa ma duc ca nesimtita asa:D


da,asta asa e,trebuie sa fi pregatita,asa sunt si eu,nu imi place sa ma duc ca nu stiu cine sa astept sa mi se faca gratis.lasa ca mai ai timp sa mergi.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 17 Iun 2009, 15:23 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

da,asta asa e,trebuie sa fi pregatita,asa sunt si eu,nu imi place sa ma duc ca nu stiu cine sa astept sa mi se faca gratis.lasa ca mai ai timp sa mergi.
am timp sa merg....ea a zis ca vine si la mine...in schimb e mai greu ca nu are toate ustensilele mai performante acasa...atunci la nunta a zis ca le aduce cu o zi inainte...si le lasa la mine...dar acuma nu are rost sa o pun sa aduca tot asa doar de proba...da abia astept sa ma duc sa fac macar prima proba.,.....la cea de seara voi face proba abia in august ca mai creste parul si nu are rost de pe acuma:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 17 Iun 2009, 20:03 
Junior
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2009, 20:56
Mesaje: 65
Citat:

offf si al meu e exact la fel,m-am suparat putin dupa nunta pe el,cand am vazut ca cu anumite persoane invitate la nunta nu am poze,ptr ca el la un moment dat a zis"gata,m-am saturat de poze,ce sunt eu ,vedeta?"si nu a mai vrut sa faca nici o poza,imi venea sa il gatui dupa nunta si i-am spus ca putea face si 1000 de poze nu conta,e doar odata in viata,nu se intampla de 2 ori.dar acum numai ce sa fac,aveti grija sa faceti cu toti poze,sa nu omiteti pe nimeni,ca nu e frumos,nici ptr voi ,nici ptr ei.barbatii astia,offffffff.:wall:
buna fetele.am vazut k discutati aici in leg cu pozele de nunta.barbatii vostri nu vor sa faca poze iar al meu iubit ma innebuneste.dak as putea sa stau toata ziua numai cu camera in mana.ii place sa fie fotografiat deci la nunta nu o sa ma plang k fuge de camera.;)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 17 Iun 2009, 20:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Citat:
buna fetele.am vazut k discutati aici in leg cu pozele de nunta.barbatii vostri nu vor sa faca poze iar al meu iubit ma innebuneste.dak as putea sa stau toata ziua numai cu camera in mana.ii place sa fie fotografiat deci la nunta nu o sa ma plang k fuge de camera.;)


super fain kitty,deci nu ai problema asta,poate te vei satura tu si vei spune stop poze daca lui ii place asa mult,am glumit,m-am uitat azi pe poze sa aleg 100 de poze ptr album,ma doare capul,numai vreauuuu,gata,e prea mult.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 17 Iun 2009, 20:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

super fain kitty,deci nu ai problema asta,poate te vei satura tu si vei spune stop poze daca lui ii place asa mult,am glumit,m-am uitat azi pe poze sa aleg 100 de poze ptr album,ma doare capul,numai vreauuuu,gata,e prea mult.

hihihihihi...ce dragutza ai fost elly...
kitty mabucur ca al tau sot va face asa ...oricum o sa il conving si eu pe al meu sa nu faca vreun moft:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 17 Iun 2009, 22:09 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Citat:
hihihihihi...ce dragutza ai fost elly...
kitty mabucur ca al tau sot va face asa ...oricum o sa il conving si eu pe al meu sa nu faca vreun moft:)


vb serios,am o durere de creeras,a trebuit sa aleg 100 de poze din 1000 si mai toate imi placeau,noroc ca a venit a mea cumnata si m-a ajutat,ca sa nu iti mai spun ca am tradus ptr a mea familie totul de primarie si biserica,din olandeza in romana,trebuie sa inteleaga si ai mei ceva,si atunci la dvd-ul lor pun subtitrare.offffff,iti imaginez ca nu a fost f usor,dar am terminat,yupi yupi.,acum a mai ramas sa il punem pe dvd.:clap::clap:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 17 Iun 2009, 23:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

vb serios,am o durere de creeras,a trebuit sa aleg 100 de poze din 1000 si mai toate imi placeau,noroc ca a venit a mea cumnata si m-a ajutat,ca sa nu iti mai spun ca am tradus ptr a mea familie totul de primarie si biserica,din olandeza in romana,trebuie sa inteleaga si ai mei ceva,si atunci la dvd-ul lor pun subtitrare.offffff,iti imaginez ca nu a fost f usor,dar am terminat,yupi yupi.,acum a mai ramas sa il punem pe dvd.:clap::clap:

foarte frumos gestul din partea ta.....ca ai tradus pentru familie.....


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 930 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 47  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 23 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România