Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 11:52


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 90 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Staroste sau master of ceremony?
MesajScris: 31 Mar 2006, 20:29 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:

bah e super cool nu tb sa vezi soacra prea des! mai ales ca la nici unu nu ne place celalalt oras!


Asa da!
Dar Clujul e orasul meu natal si va ramane orasul meu de suflet!!! Si toate neamurile si prietenii mei sunt acolo! Din cauza asta, tin eu mortis sa facem nunta si la Cluj!!!
Si........am ocazia sa imbrac rochia de mireasa de doua ori !!!
:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Staroste sau master of ceremony?
MesajScris: 31 Mar 2006, 21:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:

eu nu m-as muta din arad asa ca la faza asta te inteleg. dar iti plang de mila la cate o sa ai pe cap! stii ca nu e voie sa imbraci rochia de doua ori ?! :) io zic care urasq supersitiile ...

sa vezi faza cand am anuntat la ai lui ca facem nunta zice maica-sa "si faceti si aici?"...iubi meu "NU, ca stam in arad, aici avem casa, avem masa, aici avem pile"

multumesc lui Dzeu pentru iubi meu ! :) hi hi hi hi


Ce noroc pe capul meu ca o sa am doua rochii de mireasa, deci n-am treaba cu superstitiile.
Te inteleg ca nu vrei sa faci nunta in Calarasi, nici eu n-as face-o daca as fi in locul tau. Bine ca macar iubi al tau a reusit sa plece...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Staroste sau master of ceremony?
MesajScris: 01 Apr 2006, 00:16 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

el s-a mutat la mine cu prima ocazie cand a apucat. ai lui au intrebat numai daca a luat decizia corecta :) el a venit la mine, nu neaparat la Arad :) noi mergem din ani in pasti pe acolo...


vad ca multe suntem in situatia asta...eu m-am mutat de la Sighet la Baia Mare si el s-a mutat de la Satu Mare la Baia Mare, pentru mine normal...asa vreau eu...nici cu ai mei nici cu ai lui...ne desparte o ora distanta si de socrii si de parinti si e cea mai fericita situatie...aici avem viata noastra, fara influente si ne e bine...si eu sunt fericita ca el n-a insistat sa stam la Satu Mare, desi acolo ne-ar fi fost mult mai usor...


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 90 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România