Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 14:28


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 117 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Casuta de dar
MesajScris: 31 Mar 2006, 18:47 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
Am vazut pe site-urile unor agentii de organizare de nunti casute de dar, dar cred ca se gasesc si in magazine.


ar fi frumos daca am gasi dar la noi pe aci la mgazinele cu rochii de mireasa nu am vazut casuta din aceea,mai ales ca se practica treaba cu plicul.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Casuta de dar
MesajScris: 31 Mar 2006, 18:51 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
pai tocmai, ca la plecare cand vine omu' la tine sa iti urez toate cele sa nu iti indese si plicul, mi se pare un pic cam de prost gust! am fost la multe nunti unde saracii miri erau burdusiti cu plicuri, in general mirele ca el are buzunare :D! mi se pare mai finut ca omu' dupa ce isi ia la revedere trece pe la masuta special amenajata pentru casuta si lasa plicu'!:)


da poate la voi in bucuresti sa gasiti asa ceva ca aici la noi in oras nu prea as crede.poate au cei de la restaurant unde facem nunta ceva pt adus plicuri.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Casuta de dar
MesajScris: 31 Mar 2006, 20:18 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

si dc nu reusim apelam la verisoare disperate care poy baga panica in orice :devil::devil:


:p:D;):mellow::D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Casuta de dar
MesajScris: 31 Mar 2006, 23:55 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
M-am uitat prin toate subiectele si nu am gasit nici unul cu acest nume asa ca .... pentru ca eu imi doresc foarte mult sa am o casuta de dar sau un cufar din ala frumos impodobit m-am gandit ca mai sunt fete in asentimentul meu si ma poate ajuta cineva sa aflu unde pot inchiria/cumpara si cu cat??????:flowers:



eu, de ex, primesc de la firma care imi face aranjamentele casuta pt bani bonus (adica inchirierea e gratis)...firma e din satu mare...da' eu zic sa va interesati la firme dintr-astea, trebuie sa aiba...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Casuta de dar
MesajScris: 01 Apr 2006, 13:38 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:


eu, de ex, primesc de la firma care imi face aranjamentele casuta pt bani bonus (adica inchirierea e gratis)...firma e din satu mare...da' eu zic sa va interesati la firme dintr-astea, trebuie sa aiba...
si eu imi doresc casuta de bani,apoi la casa mea o voi folosi drept pusculita sau inca o idee mi-a venit....dupa nunta voi pune bani deoparte pentru ciopilul nostru.Aia va fi "banca copilului"Fain nu?"Dar unde se gasesc de cumparat?Banuiesc ca la magazinele cu mirese sau ceva de genul nu'


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 117 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 22 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România