Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 23:45


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 361 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 17 Feb 2006, 18:34 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:


Mersi. O sa-i trasez sarcina lui Iubi, sa se simta si el important.:D


asa mady! traseaza-i sarcini ca asa trebuie! bravo! :ok:
si bafta in gasirea suportului. noi am vrea sa facem o inima din baloane sau ceva mai deosebit!:love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 17 Feb 2006, 19:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Mersi. O sa-i trasez sarcina lui Iubi, sa se simta si el important.:D
:D:D:D:D:D:p:p:p super faza!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 17 Feb 2006, 21:32 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Eu vreau sa-mi fac o inima mare, dar din flori. Problema e ca eu o sa am florile, dar tb sa gases o florareasa sa-mi faca aranjamentele. Pe ce se face inima aia de flori (suport, vreau sa zic?)

Eu cred ca este mai scump un aranjament facut din flori decat unul din baloane si daca pentru cel din baloane a cerut 7 mil pentru flori o sa ceara 10 milioane?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 17 Feb 2006, 21:33 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
E o nebunie chestia asta cu decoratiunile!!(X)(X)(X)(X)

Daaa ... nici nu sti cum sa mai faci ca sa fie si bine si sa iasa si frumos ... flori / baloane/ artificii???


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 18 Feb 2006, 19:13 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Am vazut azi la targ doua inimioare mari, din flori si tafta ... 100 euro (in locul celor din baloane).


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 18 Feb 2006, 19:39 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
Am vazut azi la targ doua inimioare mari, din flori si tafta ... 100 euro (in locul celor din baloane).


florile erau naturale ? asa ceva mi-ar placea si mie...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 18 Feb 2006, 20:48 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:

florile erau naturale ? asa ceva mi-ar placea si mie...

Da florile sunt naturale si inelele acelea care leaga de obicei baloanele (cand faci aranjament din baloane) erau tot din flori naturale. Imi pare rau ca nu am avut aparatul foto la mine, dar poate reusesc sa fac maine o poza, daca mai gasesc locatia respectiva.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 19 Feb 2006, 02:20 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
Da florile sunt naturale si inelele acelea care leaga de obicei baloanele (cand faci aranjament din baloane) erau tot din flori naturale. Imi pare rau ca nu am avut aparatul foto la mine, dar poate reusesc sa fac maine o poza, daca mai gasesc locatia respectiva.


ar fi super sa faci poze...asa ceva mi-ar placea dar inca nu am vazut nici un model concret ...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 19 Feb 2006, 02:23 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
ar fi super sa faci poze...asa ceva mi-ar placea dar inca nu am vazut nici un model concret ...

Daca imi va da voie sa fotografiez am sa o fac si apoi am sa postez poza la galerie. :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 19 Feb 2006, 23:30 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
Daca imi va da voie sa fotografiez am sa o fac si apoi am sa postez poza la galerie. :ok:


deci nu sunt singura care s-a dus la targ fara aparat foto :mellow:
noroc de telefonul sora-mii, ca nu stiu ce faceam :blink:. toata lumea te lasa sa fotografiezi. am observat cu placere ca TOATE florile erau naturale (daca ati vazut pe vreuna in genunchi pe scari la mariott mirosind florile, eu eram :~*). nu a fost stand sa nu intreb daca florile sunt naturale. am innebunit. erau atat de frumoase :love:
am vorbit cu o tanti de la o firma de cred ca a rasuflat usurata saraca cand a vazut ca plec in cele din urma. mi-a placut aranjamentul ei la nebunie :flowers:. maaaaama, ce frumos a fost!!! :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 20 Feb 2006, 13:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Vreti chiar asa de multe nebunii facute din flori??? Eu am stat si m-am gandit..si cum sala mea de la restaurant nu este imensa...cred ca sunt suficiente aranjamentele puse pe mese. Nu vreau arcade...stalpi..sau alte chestii de acest gen.:love::cool::-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 21 Feb 2006, 21:08 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:



Oricine are dreptul sa viseze.
Eu as avea florile, dar acum nu stiu daca o sa gasesc pe cineva sa faca tot ce am eu in cap:D

Iti dai seama ca daca am da toate frau liber imaginatiei....nu ne-ar ajunge banii nici sa trecem strada! Trebuie sa na incadram in limite!:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 22 Feb 2006, 02:46 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Iti dai seama ca daca am da toate frau liber imaginatiei....nu ne-ar ajunge banii nici sa trecem strada! Trebuie sa na incadram in limite!:(

Florile intotdeauna au fost scumpe; mai nou am auzit ca se si inchiriaza aranjamentele sau chiar si florile.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 22 Feb 2006, 15:56 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
Vreti chiar asa de multe nebunii facute din flori??? Eu am stat si m-am gandit..si cum sala mea de la restaurant nu este imensa...cred ca sunt suficiente aranjamentele puse pe mese. Nu vreau arcade...stalpi..sau alte chestii de acest gen.:love::cool::-`


da, mi-ar placea ca toate ornamentele sa fie din flori naturale. dar ma apuca plansul cand ma gandesc ce de bani mi-ar trebui pentru asta. in fine, tocmai am gasit o decoratoare care pare super si abia astept sa ne intalnim si sa vad ce-mi poate oferi. ;)


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 361 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 20 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România