Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 15:59


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 71 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: perdea de lumini
MesajScris: 01 Oct 2008, 20:32 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:
sambata am a doua nunta si nu am 2 rochi de mireasa pt ca rudele mele vin doar la a 2 nunta si am vrut sa ma vada in aceeasi rochie si mai ales bunicii mei. abia mi-am gasit o rochie care sa-mi placa cu adevarat si nu am vrut sa ma stresez cu 2 rochi si mai ales ca nu vine nimeni la a doua nunta din cei de la prima inafara de nasi, parinti si surori.


astept sa dai mai multe detalii. vad ca si p iubi il incanta ideea cu perdeaua d lumini si o sa pun mai mult ca sigur la prezidiu in fata. nu stiu dc o sa pun si in spate. depinde d buget si dc o sa aiba cum sa o puna.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: perdea de lumini
MesajScris: 02 Oct 2008, 14:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
Citat:

astept sa dai mai multe detalii. vad ca si p iubi il incanta ideea cu perdeaua d lumini si o sa pun mai mult ca sigur la prezidiu in fata. nu stiu dc o sa pun si in spate. depinde d buget si dc o sa aiba cum sa o puna.

noi am avut perdele de lumimi in spatele prezidului, sub fata de masa de la prezidiu si pe stalpi din local. au aratat foarte bine numai ca in poze nu se vad.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: perdea de lumini
MesajScris: 02 Oct 2008, 14:16 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:
noi am avut perdele de lumimi in spatele prezidului, sub fata de masa de la prezidiu si pe stalpi din local. au aratat foarte bine numai ca in poze nu se vad.


ai putea sa-mi spui un pret pt toate? si eu as vrea dupa cum am spus macar la masa la prezidiu, dar dc nu costa ft mult as pune cum ai avut u.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: perdea de lumini
MesajScris: 02 Oct 2008, 14:19 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
Citat:

ai putea sa-mi spui un pret pt toate? si eu as vrea dupa cum am spus macar la masa la prezidiu, dar dc nu costa ft mult as pune cum ai avut u.

eu nu stiu pretul pe fiecare lucru in parte pt ca mie mi-a aranjat o prietena sala si mi-a spus pretul final a doua zi si mici nu mi-a loat pretul intreg. pe mine tot aranjatul salii ma dus undeva pe la 1650 ron dar am avut mai tot ce se putea face in acel restaurant.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: perdea de lumini
MesajScris: 02 Oct 2008, 14:26 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:
eu nu stiu pretul pe fiecare lucru in parte pt ca mie mi-a aranjat o prietena sala si mi-a spus pretul final a doua zi si mici nu mi-a loat pretul intreg. pe mine tot aranjatul salii ma dus undeva pe la 1650 ron dar am avut mai tot ce se putea face in acel restaurant.


Super d tine ca ai scapat asa ieftin la decorare. Atunci apelez la celelalte foste miresici pt a afla cat costa perdelele d lumini. Dc s poate spus p variante: doar la prezidiu si prezidiu fata-spate, stalpi.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: perdea de lumini
MesajScris: 02 Oct 2008, 14:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
Citat:

Super d tine ca ai scapat asa ieftin la decorare. Atunci apelez la celelalte foste miresici pt a afla cat costa perdelele d lumini. Dc s poate spus p variante: doar la prezidiu si prezidiu fata-spate, stalpi.

daca te ajuta pot sa o intreb cand ma intalnesc cu ea dar cred ca in bucuresti preturile sunt un pic mai mari

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: perdea de lumini
MesajScris: 02 Oct 2008, 15:46 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:
daca te ajuta pot sa o intreb cand ma intalnesc cu ea dar cred ca in bucuresti preturile sunt un pic mai mari


vreau sa stiu un pret aproximat nu neaparat exact, deci ma ajuta.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PERDELE DE LUMINI
MesajScris: 03 Oct 2008, 00:18 
Nou Venit

Membru din: 10 Sep 2008, 19:07
Mesaje: 3
Citat:
salut, ti-am trimis mesaj privat.

Buna!!!!!!!si pe mine ma intereseaza perdea de lumini sa o achizitioneaz. Te rooooooog spune-mi si mie.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: perdea de lumini
MesajScris: 19 Noi 2008, 13:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

vreau sa stiu un pret aproximat nu neaparat exact, deci ma ajuta.

Eu nu cred ca se poate separat ,iar daca cumva se poate e posibil sa fie cam scump separat..Eu nu ma dau in vant dupa perdeaua de lumini dar..cine stie poate o sa mi se para interesant la un moment dat:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: perdea de lumini
MesajScris: 24 Feb 2009, 16:33 
Nou Venit

Membru din: 13 Feb 2009, 16:48
Mesaje: 41
Citat:

vreau sa stiu un pret aproximat nu neaparat exact, deci ma ajuta.


buna, eu am fost samb sa-mi caut restaurant si am gasit ceva ..vreau in 2010 si deja incepusera sa se ocupe,in legatura cu perdeaua de lumini, mie mi-a zis ca daca vreau in spatele prezidiului doar si este aprox 20 mil... cam mult dar mai am timp sa ma gand pana la nunta :ncouple:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: perdea de lumini
MesajScris: 24 Feb 2009, 18:34 
Nou Venit

Membru din: 18 Feb 2009, 18:55
Mesaje: 23
20 mil,o perdea de lumini?(?)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: perdea de lumini
MesajScris: 24 Feb 2009, 19:22 
Nou Venit

Membru din: 14 Ian 2009, 19:52
Mesaje: 5
Citat:
20 mil,o perdea de lumini?(?)


Nu este atat de mult, la pretul asta foarte putini si-ar mai permite, este in jur de 2 milioane, :npray:

Am si eu o intrebare: ce le cumparati nasilor cadou, am nunta pe 16 mai si inca nu stiu ce cadou sa le iau. :(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: perdea de lumini
MesajScris: 24 Feb 2009, 19:28 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Citat:

Nu este atat de mult, la pretul asta foarte putini si-ar mai permite, este in jur de 2 milioane, :npray:

Am si eu o intrebare: ce le cumparati nasilor cadou, am nunta pe 16 mai si inca nu stiu ce cadou sa le iau. :(


pretul unei perdele de lumini variaza intre 7 si 23 Euro :) ...surse sigure :D

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: perdea de lumini
MesajScris: 26 Feb 2009, 16:54 
Nou Venit

Membru din: 26 Feb 2009, 16:35
Mesaje: 1
Citat:
Ajutor.... De cateva saptamani caut sa cumpar perdea de lumini si nu gasesc. Singura oferta este de inchiriat. Daca ma poate ajuta cineva...multumesc


Iti pot inchiria eu ...pretul este de 200 ron si scapi de cautari.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PERDELE DE LUMINI
MesajScris: 14 Apr 2009, 17:08 
Nou Venit

Membru din: 14 Apr 2009, 16:50
Mesaje: 1
Citat:


ti-am trimis un mesaj privat, ti-am explicat acolo cum sta treaba....astept mesajul tau cu intrebari :D


sunt si eu interesat sa achizitionez


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PERDELE DE LUMINI
MesajScris: 18 Apr 2009, 13:41 
Nou Venit

Membru din: 18 Apr 2009, 13:24
Mesaje: 2
Citat:
as dori sa stiu si eu dc se poate de unde se pot cumpara aceste perdele de lumini!multumesc mult!

Te pot ajuta eu. Iti trimit mesaj privat pentru a nu face reclama.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PERDELE DE LUMINI
MesajScris: 29 Apr 2009, 14:26 
Nou Venit

Membru din: 20 Sep 2007, 00:44
Mesaje: 3
vreau si eu sa cumpar perdea de lumini! imi poti trimite si mie numele firmei. [ADRESA DE MAIL STEARSA]


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PERDELE DE LUMINI
MesajScris: 30 Apr 2009, 02:13 
Nou Venit

Membru din: 18 Apr 2009, 13:24
Mesaje: 2
buna! am tot asteptat mesajul privat cu detalii...insa nu am primit nimic...:(( mai astept?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PERDELE DE LUMINI
MesajScris: 30 Apr 2009, 02:47 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
buna! am tot asteptat mesajul privat cu detalii...insa nu am primit nimic...:(( mai astept?


probabil nu a vazut nimeni inca mesajul tau.nu te grabi ca fata la maritat:).Ai putina rabdare

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PERDELE DE LUMINI
MesajScris: 30 Apr 2009, 11:54 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
buna! am tot asteptat mesajul privat cu detalii...insa nu am primit nimic...:(( mai astept?


da si tu un serch pe google la "perdea de lumini" si vei gasi o groaza de oferte.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 71 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 17 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România