Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 08:51


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 152 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: masina miresei
MesajScris: 23 Mai 2007, 16:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:


da, s-a incheiat, dar oare cu ce urmari in suflet?:(




Nu-ti face griji :-*. Sufletul meu este intact:D. Eu nu pun la suflet asemenea prostii

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: masina miresei
MesajScris: 23 Mai 2007, 17:11 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:



Nu-ti face griji :-*. Sufletul meu este intact:D. Eu nu pun la suflet asemenea prostii


e bun:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: masina miresei
MesajScris: 24 Mai 2007, 15:14 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

si noi vrem la fel....adica biserica e la 5 minute de casa si restaurantul la 5 minute de biserica iar in cazul in care va ploua ( sper sa nu )o sa mergem cu masinile...:ncouple:



Doamne ajuta sa nu ploua!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: masina miresei
MesajScris: 24 Mai 2007, 15:27 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
ce parere aveti despre masina decapotabila?parca mi-as dori sa merg intr-o asemenea masina...oare ar fii indicat?mi-e putin frica sa nu cumva sa imi zboare voalul sau sa mi se strice freza.voi ce ziceti?



eu zic ca este ok! nu vad de ce ti-ar zbura voalul cu atat mai putin freza sa ti se strice, pt ca din cate stiu eu cu masina, cand este nunta se merge cu viteza I, deci nu e mare si nu ar avea de ce sa se strice ceva...ce mai faci la dans atunci, unde poate mai dansezi si un meniaito ceva...freza oricum trebuie sa fie facuta sa reziste cat mai mult si bine, iar voalul e si el prins bine!:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: masina miresei
MesajScris: 24 Mai 2007, 16:30 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

Stii ca se spune ca daca-ti ploua la nunta ai belsug in casnicie.Dar se mai spune si ca ai mancat din oala si de-aia ploua.Fiti fara grija se anunta o vara secetoasa.


stiu si de una si de alta, iar cea de-a doua, cea cu mncatul din oala se potiveste la mine, ca am mancat la viata mea si din oala:nwink:
iar de bogatie se spune ca ai belsug in casnicie daca ploua pe timpul slujbei religioase, cat esti in biserica:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: masina miresei
MesajScris: 24 Mai 2007, 16:33 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

stiu si de una si de alta, iar cea de-a doua, cea cu mncatul din oala se potiveste la mine, ca am mancat la viata mea si din oala:nwink:
iar de bogatie se spune ca ai belsug in casnicie daca ploua pe timpul slujbei religioase, cat esti in biserica:nwink:



daca tot e sa ploua, macar sa ploua asa cum a fost si anul trecut la nasii mei...a plouat in timp ce mirii erau acasa la ei, inainte sa ajunga mirele la mireasa si a mai plouat dupa ce au terminat de facut foto la biserica, dupa ce s-au suit in masini, iar cand au ajuns la restaurant, au asteptat vreo 2 minute si s-a oprit si au coborat cu totii, ca turna cu galeata


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: masina miresei
MesajScris: 01 Iun 2007, 22:20 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

:nlol::nlol::nlol::nlol::nlol:

La mine la nunta a plouat cat m-au gatit
Asa cat sa curete praful.Apoi a iesit soarele.Si a fost cald si frumos.Era in luna iulie.



super asa:ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: masina miresei
MesajScris: 07 Iun 2007, 15:45 
Nou Venit

Membru din: 27 Apr 2007, 18:57
Mesaje: 44
Citat:

Sa te auda D-zeu...iar daca vrea sa ploua, sa ploua macar dupa ce ajungem la restaurant..Se zice ca daca iti ploua la nunta...e de bine:nwink:


O fi de bine sa ploua dar......... eu tare as vrea sa nu ploua (sau sa ninga sau.....sa fie alte fenomene meteorologice):p Dar daca totusi se incapataneaza sa ploua, vb ta, macar sa o faca dupa ce ajungem la restaurant :npray:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: masina miresei
MesajScris: 07 Iun 2007, 17:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:

O fi de bine sa ploua dar......... eu tare as vrea sa nu ploua (sau sa ninga sau.....sa fie alte fenomene meteorologice):p Dar daca totusi se incapataneaza sa ploua, vb ta, macar sa o faca dupa ce ajungem la restaurant :npray:


Si deci masina sa aiba stergatoare si acoperis... Ca sa revenim la subiect. :p:p:p

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: masina miresei
MesajScris: 07 Iun 2007, 17:36 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

Si deci masina sa aiba stergatoare si acoperis... Ca sa revenim la subiect. :p:p:p



:nlol: bine zis!:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: masina miresei
MesajScris: 08 Iun 2007, 21:10 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 19 Ian 2006, 01:47
Mesaje: 857
Citat:

eu cred ca e ok. acum depinde de tine si de cat de bine te vei simti in acea masina, cat loc ai, cat de usor te urci in ea...etc.
eu am avut o perioada in care eram maniaca si imi doream cu disperare sa fiu dusa cu un jeep, dr acum a trecut..prefer masina iubitului meu (pe timpul disperarii mele, el nu avea masina:nwink:)


masina iubitului tau dar condusa de altcineva, nu?

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: masina miresei
MesajScris: 09 Iun 2007, 02:20 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

masina iubitului tau dar condusa de altcineva, nu?



cred ca da, nu am idee si nici nu am discutat acest aspect...ori va fi condusa de altcineva ori chiar de el:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: masina miresei
MesajScris: 10 Iun 2007, 05:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

masina iubitului tau dar condusa de altcineva, nu?


cum sa o conduca el????


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: masina miresei
MesajScris: 10 Iun 2007, 11:56 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

cum sa o conduca el????



de ce sa nu o conduca el? mie una chiar mi-ar placea asa...sa stam amandoi in fata:njump:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 152 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 24 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România