Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 16:37


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 188 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 28 Apr 2009, 11:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Dec 2007, 15:28
Mesaje: 1470
Localitate: Arad
Citat:


asa e si la noi...nunta de zi :) dupa ora 12...se cam gata tot...depinde de restaurant daca te lasa pana la 2-3 dimineata.

vai..asa de putin.o data esti mireasa si sa tina asa putin.la noi invitatii abia pe la 6 dimineata au inceput sa plece..noi pe la 8 am ajuns acasa..si mi s-a parut ca asa de repede a trecut.am vrut sa nu se termine.:)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 28 Apr 2009, 11:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Dec 2007, 15:28
Mesaje: 1470
Localitate: Arad
Citat:
vai..asa de putin.o data esti mireasa si sa tina asa putin.la noi invitatii abia pe la 6 dimineata au inceput sa plece..noi pe la 8 am ajuns acasa..si mi s-a parut ca asa de repede a trecut.am vrut sa nu se termine.:)

mi-am adus aminte ca nasul nostru la nunta lor la ora 10 dimineata el dansa inca pe masa.:nlol:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 28 Apr 2009, 13:58 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Citat:
mi-am adus aminte ca nasul nostru la nunta lor la ora 10 dimineata el dansa inca pe masa.:nlol:


:party: ce super,asta da energie,inseamna ca ai un nas de "milioane" cum se spune in popor,adica super distractiv.
Na noi nu vom merge Ral in nici un club cu prieteni mai tineri dar vom ramane cu familia mea ss sarbatorim pana la ce ora vrem,ptr ca nunta mea dupa cum stii este la cort,iar cortul este montat la noi in curte,asa ca vom face ce vrem,dar invitatii vor pleca pe la ora 1:00,ptr ca avem contract cu ospatarii pana la ora 2:00,si ei intr-o ora trebuie sa termine si curatenia si dupa aceea icepe adevarat petrecere:hap_d::hap_d:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 28 Apr 2009, 16:55 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:

:party: ce super,asta da energie,inseamna ca ai un nas de "milioane" cum se spune in popor,adica super distractiv.
Na noi nu vom merge Ral in nici un club cu prieteni mai tineri dar vom ramane cu familia mea ss sarbatorim pana la ce ora vrem,ptr ca nunta mea dupa cum stii este la cort,iar cortul este montat la noi in curte,asa ca vom face ce vrem,dar invitatii vor pleca pe la ora 1:00,ptr ca avem contract cu ospatarii pana la ora 2:00,si ei intr-o ora trebuie sa termine si curatenia si dupa aceea icepe adevarat petrecere:hap_d::hap_d:
da,dubla pertrecere,parca ai zis ca va fi si ziua ta,nu?dar si voi aveti nasi,lumanari,etc?

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 28 Apr 2009, 19:48 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Citat:
da,dubla pertrecere,parca ai zis ca va fi si ziua ta,nu?dar si voi aveti nasi,lumanari,etc?


Noi avem martori,2 are el(sora si tatal lui) si 2 eu (fratele si tatal meu).Intr-adevar este si ziua mea de nastere.Implinesc 30 ani,Wow,schimb prefixul,intru in panica:wall:.Dubla petrecere!!!O sa fie bine,cred eu:ncake:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 28 Apr 2009, 20:10 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:

Noi avem martori,2 are el(sora si tatal lui) si 2 eu (fratele si tatal meu).Intr-adevar este si ziua mea de nastere.Implinesc 30 ani,Wow,schimb prefixul,intru in panica:wall:.Dubla petrecere!!!O sa fie bine,cred eu:ncake:
nu pari.credeam ca esti mai mica!:nblink:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 29 Apr 2009, 16:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Citat:
nu pari.credeam ca esti mai mica!:nblink:


Mersi Ral,desi nu par ,asta e realitatea.Nu ma simt ca si cum as implini 30 ani ,mai degraba 25 ani.Offfff,timpul asta,parca zboara.:love:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 23 Noi 2012, 13:08 
Senior

Membru din: 06 Oct 2012, 03:33
Mesaje: 155
Este destul de greu sa rezisti , plus ca trebuie sa fim mereu zambitoare, sa dansezi cu toti, sa fi perfecta ca te filmeaza si fotografiaza mereu..off e greu cred


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 188 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România