Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 23:20


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 188 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 12 Apr 2006, 14:59 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:

dupa cum am spus mai sus si eu ma gandesc sa ma schimb si am si "soferul de serviciu" care sa ma duca acasa sa pot face schimbare totala :) adevarul e ca nu am intrebat la restaurant unde ne-am putea ascunde dar prefer acasa.

eu vreau sa imi fac ceva costumas cu pantaloni pentru "dupa biserica"...adica undeva in timpul receptie sa ma duc sa ma schimb. si mama (acu 27 de ani) a facut la fel asa ca...aschia chiar nu sare departe de trunchi :)

alte fete? alte idei?
sincer eu cred ca am sa beau toata ziua numai energizant ala imi prinde bine,ma face sa rad si sa topai(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 12 Apr 2006, 15:01 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Eu vreau ca toata seara sa fiu alba alba,ca doar o seara voi fi...nu mai multe.Si oricum,imi fac o rochita f comoda,nu daia sa nu se apropie nimeni de mine ca-i prea mare,nu corset fara sustinere,ca la dotarea mea ar insemna ca toata seara sa trag de el sa nu cada,si imi fac o rochita,nu corset si fusta.Dc vreti sa o vedeti,e in albumul meu.Luni ma duc la prima proba(X).Dar oricum,fiecare face cum vrea,si cum doreste.Important e sa se simta bine.Nu?;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 12 Apr 2006, 15:19 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
si eu am tocuri normale,si oricum,eu merg numai pe tocuri,fara ele sunt....scunda.si eu sunt energica,nu am cum sa fiu altfel,ca doar e seara noastra!

vai,DJ,ai nunta in aceeasi zi cu mine!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 12 Apr 2006, 15:21 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
Eu voi avea tocuri normale (maxim 5 cm) si pantofi comozi, rochita va fi cu corset dar va avea si bretelute, iar eu sunt destul de rezistenta si plina de energie de felul meu.


eu deja am 3 perechi de pantofi (X) o sa ziceti ca-s nebuna, dar asa s-a nimerit pana la urma. primii sunt ceva sabotei cu toc de 5 cm, cea de a doua pereche sunt sandale inchise in fata, toc tot de 5, iar a treia pereche sunt balerini, super comozi si fini :p
cat despre rochie, e corset si fusta, ma simt excelent in ea si n-am de gand sa ma schimb, ca si asa a doua oara n-o mai port (poate doar prin casa, la facut sarmale :D). si sunt sigura ca voi avea energie, ca eu sunt genul de cursa lunga, care danseaza si dimineata la 7 si nu oboseste. daca mai beau si un energizant-doua, treaba e super! :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 12 Apr 2006, 18:44 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
eu nu beau cafea ..ca nu imi place..dar dc as bea in seara aia,cred ca si-ar face cu siguranta efectul...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 12 Apr 2006, 18:51 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
uau!la asta nu m-am gandit.O sa beau inainte intr-o zi sa vad...nu mai dorm la noapte,sau...:.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 188 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România