Ultima vizită a fost: Acum este 20 Apr 2024, 09:16


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 188 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 15:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
Pai de emotii nu voi putea dormi!!Eu si cand trebuie sa plec undeva ,la mare sau mai stiu eu pe unde nu pot dormi cu o noapte inainte,d-apoi inainte de nunta!!(X)


cunosc ffff bine sentimentul. acum de cand ne tot luptam cu canicula asta, in noptile cand ma uitam pe pereti, ma tot gandeam la ziua nuntii, cum va fi...cum voi fi...imi tot inchipui diverse chestii (placute)...mai exact cum o sa fie intreaga zi...
si mai imi vin idei...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 15:46 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:
Nu esti singura.


si eu sunt la fel. am niste emotii si nu stiu de ce, ca doar nu mut muntii din loc:-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 15:48 
Veteran

Membru din: 20 Mai 2006, 14:43
Mesaje: 266
Si atunci ce este de facut?Daca nu ne odihnim o sa avem niste cearcane groaznice!!:blink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 15:50 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
Si atunci ce este de facut?Daca nu ne odihnim o sa avem niste cearcane groaznice!!:blink:


dragele mele, doar mergem la coafor si sa fim ffff frumoase. n-o sa stie nimeni ca noi nu am putut dormi de emotii.
deci capul sus!!! este ziua noastra.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 15:59 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:

cunosc ffff bine sentimentul. acum de cand ne tot luptam cu canicula asta, in noptile cand ma uitam pe pereti, ma tot gandeam la ziua nuntii, cum va fi...cum voi fi...imi tot inchipui diverse chestii (placute)...mai exact cum o sa fie intreaga zi...
si mai imi vin idei...


ce e drept ca aceste calduri pe mine m-au scos din rabdari. stau cu toate usile si geamurile deschise si nu e aer deloc, abea adorm noaptea iar daca incep sa ma gandesc la nunta a pai nu mai dorm pana dimineata in zori ca vin gandurile unul dupa altul de nu se mai opresc si nu ma mai lasa sa dorm):( si ma supar ca vin la servici cu o falca in cer si una in pamant dupa o noapte nedormita.
in ceea ce priveste planurile de nunta le fac cu iubi meu.
desigur ca visez si eu cum o sa fie, dar nu imi fac sperante pt ca nu vreau sa fiu dezamagita.
mie asa mi se intampla cand imi fac planuri si idei, vad in final ca nu e asa si sunt dezamagita:\
dar ferice de tine ca te poti gandi;);)io daca incep nu ma mai opresc.bravo:p:p:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:03 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:

ce e drept ca aceste calduri pe mine m-au scos din rabdari. stau cu toate usile si geamurile deschise si nu e aer deloc, abea adorm noaptea iar daca incep sa ma gandesc la nunta a pai nu mai dorm pana dimineata in zori ca vin gandurile unul dupa altul de nu se mai opresc si nu ma mai lasa sa dorm):( si ma supar ca vin la servici cu o falca in cer si una in pamant dupa o noapte nedormita.
in ceea ce priveste planurile de nunta le fac cu iubi meu.
desigur ca visez si eu cum o sa fie, dar nu imi fac sperante pt ca nu vreau sa fiu dezamagita.
mie asa mi se intampla cand imi fac planuri si idei, vad in final ca nu e asa si sunt dezamagita:\
dar ferice de tine ca te poti gandi;);)io daca incep nu ma mai opresc.bravo:p:p:p


pana si in drum spre servici, dimineata, ma gandesc departe la ziua nuntii, la pregatiri, la cumparaturi. acum, mai nou, visez la luna de miere, mai ales ca am dat avansul miercuri...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:06 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:

dragele mele, doar mergem la coafor si sa fim ffff frumoase. n-o sa stie nimeni ca noi nu am putut dormi de emotii.
deci capul sus!!! este ziua noastra.


asa asa ai dreptate. un dus rece de dimineata, un jet de apa rece, un pic de gimnastica(glumeam :p )/(o mica zgaltaiala de la mama :):):)ca sa ne mai trezeasca - iar glumeam), un jet zdravan de apa rece pe fata apoi vestitele fonduri de ten , corectoare, si toate maclavaisurile si gata:p
a, era sa uit, cel mai important lucru: acel ceva care iti impune sa fi ffffffffff stralucitoare in acea zi. acel ceva vine dinlauntrul tau(daca l-am botezat bine):p;);););)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:06 
Veteran

Membru din: 20 Mai 2006, 14:43
Mesaje: 266
Eu abia astept sa vina mai repede nunta si sa se termine cu bine!!Apoi cine stie la ce ma mai gandesc!!:wacko:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:09 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:

pana si in drum spre servici, dimineata, ma gandesc departe la ziua nuntii, la pregatiri, la cumparaturi. acum, mai nou, visez la luna de miere, mai ales ca am dat avansul miercuri...


pai asa da;);) intr-un asemenea stagiu te cred si eu, fiecare viseaza , si inca viseaza frumos si bine p efapte reale.
:flowers::flowers::flowers: tine-o tot asa si la mai bine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:12 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:
Eu abia astept sa vina mai repede nunta si sa se termine cu bine!!Apoi cine stie la ce ma mai gandesc!!:wacko:


:):):) cat adevar graiesti. sa se termine odata, sa vina nunta sa sti ca infinal te-ai retras la casuta ta si ai scapat de tot zbuciumul asta si de toata alergatura si nelamuririle(o sa iasa bine, o sa fie multumiti, e buna mancarea, le place, muzica cum e?etc););)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:

pai asa da;);) intr-un asemenea stagiu te cred si eu, fiecare viseaza , si inca viseaza frumos si bine p efapte reale.
:flowers::flowers::flowers: tine-o tot asa si la mai bine


adevarul e, ca visez la propria nunta de ani de zile...
oricum spor la treaba dragele mele, curaj, uitati de emotii pt ca totul o sa iasa asa cum ne-am dorit fiecare in parte.
:lol:(X):flower::flower::flower:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:16 
Veteran

Membru din: 20 Mai 2006, 14:43
Mesaje: 266
Emotiile nu le poti controla si nu poti sa nu ai emotii,oricat de mult ai vrea!!Mai ales ca este un eveniment unic la care toate fetele viseaza de cand sunt mici!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:31 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
Emotiile nu le poti controla si nu poti sa nu ai emotii,oricat de mult ai vrea!!Mai ales ca este un eveniment unic la care toate fetele viseaza de cand sunt mici!!


da, ai perfecta dreptate!! este inevitabil. nici macar viitorii soti nu scapa de emotii. eu o sa am in plus fata de el pt ca eu ma coup singura de organizarea nuntii si o sa am inima cat un purice de frica ca n-o sa iasa bine.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:33 
Veteran

Membru din: 20 Mai 2006, 14:43
Mesaje: 266
Cel mai tare ma enerveaza faptul ca si ei au emotii,dar nu vor sa arate treaba asta!!Fac pe durii!!Cel putin asa este in cazul meu!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:41 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:
Cel mai tare ma enerveaza faptul ca si ei au emotii,dar nu vor sa arate treaba asta!!Fac pe durii!!Cel putin asa este in cazul meu!


hahahahahahahahaha:D:D:D:D cata dreptate ai.pai ce s-ar alege atunci de orgoliul lor barbatesc???:zoombie:
eu il mai prind pe al meu la colt si imi mai spune ca si lui iieste frica.
este normal pt ca nu o sa mai stea la mama sa-i faca toate mofturile.aici e altceva trebuie sa-si asume responsabilitatile care-i revin din momentul ala, etc;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:46 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:

da, ai perfecta dreptate!! este inevitabil. nici macar viitorii soti nu scapa de emotii. eu o sa am in plus fata de el pt ca eu ma coup singura de organizarea nuntii si o sa am inima cat un purice de frica ca n-o sa iasa bine.


bravo tie miresico:ok::ok:cu atat mai mult meritul va fi al tau. :lol: :lol:;););)
asa sunt si eu .ai mei au treaba sunt prinsi intr-o mie de chesti, ai lui nici nu le-am cerut asa ceva.iar la alergaturi cand l-am prins l-am luat dupa mine, pai ce eu sa alerg si el sa meraga acasa si sa doarma, nu se poate(X) deci tot noi doi alergam.facem totul impreuna, ne consultam, mai putin boroboata pe care a facut-o bdar o rezolvam si pe asta:p:;);


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
Cel mai tare ma enerveaza faptul ca si ei au emotii,dar nu vor sa arate treaba asta!!Fac pe durii!!Cel putin asa este in cazul meu!


daaa, zici ca sunt din piatra. nu schiteaza nimic. nu poti sa citesti pe fata lor nimic. dar eu il stiu pe alexandru si mai stiu ca in adancul sufletului are emotii pt ziua care va veni - 9 septembrie.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:55 
Veteran

Membru din: 20 Mai 2006, 14:43
Mesaje: 266
Exact,cred ca au emotii mai mari decat ale noastre dar nu vor sa le arate!!Cica sunt barbati puternici!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:58 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
Exact,cred ca au emotii mai mari decat ale noastre dar nu vor sa le arate!!Cica sunt barbati puternici!!


exact.
barbati puternici.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 188 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România