Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 17:58


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 24 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: celulita
MesajScris: 07 Oct 2014, 14:24 
Nou Venit

Membru din: 07 Oct 2014, 17:20
Mesaje: 16
intr-adevar un stil de viata sanatos este cheia. Doar ca in ziua de azi in ceea ce priveste alimentatia cu greu mai reusim sa avem un stil de viata sanatos. chiar daca am incercat cu vreun an inainte de nunta sa-mi schimb alimentatia sa mananc cat mai sanatos, am trecut mai mult pe legume si fructe, la un moment dat am inceput sa ma simt destul de obosita. Am fost la doctor mi se paruse ca devenisem anemica si mi-a zis sa iau cateva luni revidox. E un supliment care are foarte multi antioxidanti si practic lupta cu toate toxinele si pe prospect scrie ca are si efect de antiimbatranire. Dupa vreo 3 luni am inceput sa-i simt efectele ,in sensul ca aveam mult mai mult energie si ma simteam per total mai bine. Si fata avea alt aspect, nu mai oboseam. In perioada aceea am si slabit destul de mult, dara fara sa ma simt fara vlaga totusi. Eu il iau in continuare pt ca mi-a zis medicul ca este fara efecte secundare si-l pot lua fara intrerupere toata viata. Nu stiu cat o sa ma tin de el, dar ma simt bine si mi-am propus sa il iau cat mai mult timp. Succes


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: celulita
MesajScris: 28 Mar 2016, 15:40 
Nou Venit

Membru din: 25 Mar 2016, 18:25
Mesaje: 5
alimentatia sanatoasa,fara grasimi poate ajuta. eu folosesc ceai verde si zic eu ca el m'a ajuta sa nu am celulita.miscare nu fac deloc,desi imi place, dar nu imi permite timpul


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: celulita
MesajScris: 27 Noi 2016, 12:37 
Nou Venit

Membru din: 27 Noi 2016, 14:35
Mesaje: 1
Pentru celulita exista asa zisele creme si impachetari cu ciocolata. Sunt foarte eficiente. Le-am probat si chiar a functionat.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: celulita
MesajScris: 24 Mar 2017, 18:28 
Nou Venit

Membru din: 07 Oct 2014, 17:20
Mesaje: 16
Eu mananc destul de sanatos, am 56 de kilograme si 1,73, si ma chinui sa scap de celulita. Nu e foarte proeminenta, dar e vizibila. Sportul ajuta, dar depinde si de mostenirea ta genetica intr-un fel(stiu o dansatoare care sta in sala de dans cam 8-10 ore pe zi si tot are celulita). Am incercat tot felul de creme si momentan m-am oprit la un gel de la bottegaverde.ro. Se numeste CANCELLULITE - CREMA GEL ANTI-CELULITA CU COFEINA SI RUSCO si momentan m-am indragostit de el. Ma saturasem de creme sau geluri cu mirosuri dubioase si cu consistente care nu pareau sa intre 100% in piele oracat ai masa. Are criocell cu efect de racire, efect crio, efect de rece care ajuta la combaterea celulitei si iti da si o senzatie foarte placuta. Cei de la site ofera mereu cadouri la o noua comanda si de fiecare data sunt curioasa ce mai primesc. Ei mai au si alte creme speciale pentru celulita, inclusiv un produs care face minuni, pe care il pot folosi pe timpul noptii, deci poti combate celulita si cand dormi :))


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 24 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România