Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 11:49


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Operatii estetice
MesajScris: 27 Noi 2014, 17:41 
Nou Venit

Membru din: 25 Mai 2012, 18:47
Mesaje: 5
Eu inainte de nunta am fost sa-mi maresc buzele! :)) Aveam o dorinta mai veche pe care abia anul trecut am reusit sa o concretizez! Din fericire pentru mine, totul a fost ok, caci in momentul acela nu prea am constientizat la ce riscuri ma supun! Si sincer, poate fi drama vietii sa apari cu buze deformate, de dinozaur la cea mai importanta zi din viata ta! M-am lasat pe mana doctoritei Silvia Stanculescu Vasalos si acum repet cam o data la 8 luni injectiile, sunt mega incantata ca am gasit-o si am totala incredere in ea! Asa ca aveti grija ce imbunatatiri faceti pentru THE BIG DAY si mai ales unde!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Operatii estetice
MesajScris: 23 Ian 2015, 15:25 
Nou Venit

Membru din: 07 Oct 2014, 17:20
Mesaje: 16
Si eu mi-am marit buzele cu vreo 3 saptamani inainte de nunta! Era o dorinta de-a mea de muult timp si mi-am zis ca atunci era momentul perfect sa fac asta. Am avut noroc sa merg la un dr foarte bun, la dr Calin Dobos, si n-am avut niciun fel de problema. Mi-a fost frica sa nu ramana buzele foarte umflate sau sa nu iasa uniforme, sa nu mai arat ca mine, dar rezultatul a fost exact asa cum am vrut. Aveam deja incredere in dl dr fiindca imi marisem deja sanii tot la dumnealui, cu 2 ani inainte. Ce pot sa spun e sa aveti grija cu cat timp inainte de nunta vreti sa apelati la astfel de operatii, sa mergeti la un estetician bun si sa cereti toate informatiile posibile. Bafta!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România