Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 16:07


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 102 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: produse cosmetice de calitate
MesajScris: 28 Dec 2012, 15:54 
Senior

Membru din: 06 Oct 2012, 03:33
Mesaje: 155
fany83 scrie:
Salutare
Sunt noua pe forum...dar am tot citit despre produsele pe care le folositi.
Vroiam sa va intreb pentru celulita si "colaceii "de pe abdomen ce folositi? Tare as vrea sa scap dar cred ca am nevoie si de ceva creme in afara de miscare si alimentatie corecta...si nu stiu ce sa folosesc. La voi ce a avut efect?


Pune-te pe facut sport! Te revigoreaza si este cel mai sigur mod de a slabi, "modela" corpul. Si asta fara sa te duci la sala..faci acasa 10 -20 min/zi


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: produse cosmetice de calitate
MesajScris: 28 Dec 2012, 15:57 
Senior

Membru din: 06 Oct 2012, 03:33
Mesaje: 155
mie chiar mi-a facut bine Joico. intr-un tm imi cadea foarte mult parul. iar de cand am facut un tratament cu capsule si sampon de la ei chiar sunt rezultate vizibile.[/quote]

aaa ce tare ca am gasit pe cineva aici care foloseste Joico. Eu tocmai am primit anumite produse de la pers ce lucreaza cosmetice/ farmacie si nu stiu daca sunt sau nu chiar ok.Nu am mai auzit de ele..ce ai mai folosit?


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 102 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România