Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 15:08


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 241 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 02 Mar 2017, 17:09 
Nou Venit

Membru din: 02 Mar 2017, 18:51
Mesaje: 1
Foarte dragute, desi primul model pare a fi din perle si eu stiu ca perlele nu se poarta la nunta.[/quote]

Iona90, e tarziu pentru evenimentul tau dar las mesaj in caz ca mai sunt viitoare mirese interesate; am avut si eu nunta si am optat pentru bijuterii din argint - doar cercei cu cuart roz, caci modelul de rochie nu permitea colier; sunt alergica la alte metale decat aur si argint si mi-am dorit sa-mi cumpar bijuterii pentru a le putea purta si cu alta ocazie decat la nunta; in plus la argint sunt modele mult mai variate decat la aur (si mai ieftine, dar depinde si de preferinte). Aici sunt bijuterii atat cu perle, cat si cu cristale, pietre sau chiar Swarovski, avand modele foarte variate pe pagina dedicata chiar mireselor: http://www.helenas.ro/colectii-de-bijut ... tru-mirese - asa ca puteti scapa usor de un stres :)

Succes cu restul pregatirilor si sa aveti nunta pe care ati visat-o!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 241 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România