Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 13:56


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: ATENTIE! TEPARI LA NUNTA TA
MesajScris: 10 Ian 2011, 21:30 
Nou Venit

Membru din: 10 Ian 2011, 23:22
Mesaje: 1
Buna seara,

Pentru toti cei care vor sa aiba amintiri de la nunta nu incheiati contract cu:

-www.digitalfilm.ro --tepari


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ATENTIE! TEPARI LA NUNTA TA
MesajScris: 24 Feb 2011, 21:30 
Nou Venit

Membru din: 24 Feb 2011, 21:44
Mesaje: 1
Bine prietene . Ma numesc Milea-Stoica Gabriel reprezentant legal al firmei S.C. Filmul Nuntii S.R.L si am rugamintea sa faci dovada relatiei tale de natura economica, cu un contract datat semnat si stampilat cu insemnele firmei S.C Filmul Nuntii S.R.L pentru a dovedii ceea ce ,,mancatii",precum si legatura firmei pe care o reprezint cu celelalte firme de care faci referire, altfel pe langa ce va plangeti ca-ti pierdut o sa mai pierdeti in mod sigur si un proces pentru defaimare si calomnie. Astept dovezile pe [email protected].

Pentru toti cei care vor sa aiba amintiri de la nunta nu incheiati ccontracte cu urmatorii:

-www.nuntidevis.ro --tepari
-www.filmari.ro --tepari
-www.uniquevents.ro --tepari
-www.filmulnuntii.ro --tepari
-www.digitalfilm.ro --tepari

obs: toate cele 5 site-uri de mai sus au acelasi patron, raspunde la numele de marius sau ionut depinde cum are chef, sunt niste jepcari din alexandria care au si un amarat de "sediu" (cotet) pe alexandru phillipe nr.5 .

Odata ce ati dat bani adio vreo amintire de la nunta, eu unul din pacate am patito si acum ma chinui sa dau de ei ca nu mai pot fi gasiti dar odata si odata cand le va fi lumea mai draga am sa dau de ei.[/quote]


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ATENTIE! TEPARI LA NUNTA TA
MesajScris: 12 Oct 2011, 22:46 
Nou Venit

Membru din: 13 Oct 2011, 00:59
Mesaje: 1
Vreau si eu sa relatez o experiente foarte neplacuta cu un fotograf renumit (asa se spune).

Am primit de la un prieten o recomandare pentru Ciprian Mocanu, de la studio8mm. Am vorbit cu el si ne-am inteles sa vina personal sa faca pozele. Nu am apucat sa vad daca este un bun fotograf pentru ca s-a dovedit a fi extrem de neserios.

In primul rand nu mi-a raspuns la mail sa imi confirme cele discutate. Cu cateva zile inainte de eveniment mi-a spus ca o sa trimita pe altcineva, desi initial a zis ca vine el. A sustinut chiar ca mi-a zis de la inceput ca va trimite pe altcineva, ceea ce nu e adevarat. Abia atunci i-am inteles strategia de a nu raspunde la mailuri. Probabil ca urmareste ca echipa lui sa fotografieze la cat mai multe nunti si trimite fotografi de duzina. Te anunta cu cateva zile inainte ca trimite pe altcineva, profitand de faptul ca esti presat de timp, in speranta ca vei accepta fortat. Daca nu accepti, te poate lasa balta.

In fine, mi-a promis ca imi trimite un fotograf bun. A propus ca in cazul in care nu voi fi multumit de poze imi returneaza banii. Presat de timp am vrut sa accept in cele din urma insa i-am spus sa confirme printr-un email ceea ce mi-a propus. Asta ca sa nu mai exista situatia in care sa imi zica ca nu a promis asa ceva, sa am o dovada formala. Cand a auzit asta mi-a spus ca "ne complicam", sa caut alt fotograf, mi-a inchis telefonul si m-a lasat balta cu 3 zile inainte de eveniment; dovada clara ca nu vorbea serios si ca nu a avut curajul sa isi ia acest angajament.

Norocul meu insa a fost ca am reusit in cele din urma sa gasesc un fotograf foarte bun si foarte serios in acelasi timp.

Un fotograf profesionist nu te lasa balta chiar inainte de eveniment. Deci este foarte, foarte neserios si nu il recomand nimanui pentru ca iti poate distruge cel mai important eveniment din viata ta.

L-am informat pe e-mail ca voi relata public aceasta experienta neplacuta si i-am solicitat un drept la replica inainte sa fac asta. Nu a raspuns.

De dragul dreptului la replica, il invit din nou pe domul Ciprian Mocanu sa posteze o replica daca citeste acest post. Sa isi motiveze decizia de a lasa balta un client pentru simplul motiv ca a avut curaj sa ii ceara o confirmare prin e-mail a celor discutate. Ma indoiesc insa ca mai are ceva de spus. Macar sa isi ceara scuze.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 67 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România