Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 20:12


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 34 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Formatie nunti - evenimente
MesajScris: 04 Mai 2012, 11:05 
Nou Venit

Membru din: 04 Mai 2012, 14:01
Mesaje: 4
interesanta formatia....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Formatie nunti - evenimente
MesajScris: 04 Mai 2012, 13:28 
Nou Venit

Membru din: 04 Mai 2012, 16:14
Mesaje: 4
Suna bine ;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Formatie nunti - evenimente
MesajScris: 03 Oct 2012, 13:57 
Nou Venit

Membru din: 03 Oct 2012, 16:41
Mesaje: 2
buna ziua, sunt o viitoare miresica noua pe acest site . as dori cateva pareri despre formatia artistic band din bucuresti, daca i a avut cineva la nunta, cum a iesit??? va rog frumos sa ma ajutati pentru k urmeaza sa semnez un contract cu ei si nu vreau sa o dau in bara :(.... va multumesc


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Formatie nunti - evenimente
MesajScris: 11 Oct 2012, 13:22 
Nou Venit

Membru din: 10 Oct 2012, 16:33
Mesaje: 8
eu la nunta cred ca ii voi lua pe cei care cantau in emisiune la rai da buni! nu stiu daca va amintiti!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Formatie nunti - evenimente
MesajScris: 20 Noi 2012, 13:26 
Nou Venit

Membru din: 09 Noi 2012, 15:29
Mesaje: 11
ne poti spune si cum se numeste formatia respectiva?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Formatie nunti - evenimente
MesajScris: 06 Ian 2013, 22:18 
Nou Venit

Membru din: 05 Ian 2013, 04:15
Mesaje: 2
albulici scrie:
ne poti spune si cum se numeste formatia respectiva?



Eu astept pareri despre formatia prestige din ploiesti am inteles ca ei canta toate genurile mai putin manele,fetelor ma bazez pe cele care au facut deja nunta si cele care sunt in cautare


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Formatie nunti - evenimente
MesajScris: 07 Apr 2013, 23:28 
Nou Venit

Membru din: 08 Apr 2013, 02:18
Mesaje: 2
Noi am venit de curand in tara si am primit ceva recomandari de la prieteni. Ne-am oprit asupra unei formatii care ne-a incantat,, la prima vedere" Andreea si Adrian Cirstea. Am ramas placut surprinsi de atmosfera pe care o fac si sunt bine organizati instrumentisti, sonorizare,lumini bla bla


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Formatie nunti - evenimente
MesajScris: 19 Apr 2013, 05:07 
Nou Venit

Membru din: 19 Apr 2013, 07:53
Mesaje: 1
Mihaela31 scrie:
interesanta formatia....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Formatie nunti - evenimente
MesajScris: 06 Iun 2013, 19:44 
Nou Venit

Membru din: 06 Iun 2013, 22:26
Mesaje: 4
Buna fetelor
Sunt noua pe aici. Eu mă căsătoresc abia anul viitor in toamna, așa ca mai am timp.
Totuși pentru cele care doriți o formatie live la nunta, va maturisesc ca sâmbăta trecută am fost la o nunta la niște prieteni unde au cantat niște băieți care mi-au plăcut super mult. Am înțeles ca ar fi din București si trupa s-ar numi Dymonds. Sunt șase tipi super draguti si tot ce au cantat a sunat perfect. Cântece consacrate, adică coveruri din cele mai diverse, si muzica ușoară, si populară. Apropo, solistii sunt super draguti si cânta chiar fain si amandoi au cantat aproape toată noaptea, cu doua mici pauze.
Eu pe ei vreau sa ii am la nunta. A, ceea ce pt mine este foarte important este ca toți sunt romani si nu sunt ca lautarii aia plictisiti :) si cânta perfect.
Nu știu nimic de preț dar cred ca sunt rezonabili.
Dar va zic sincer ca merita trupa. Fac spectacol de calitate.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Formatie nunti - evenimente
MesajScris: 06 Iun 2013, 19:49 
Nou Venit

Membru din: 06 Iun 2013, 22:26
Mesaje: 4
I-am găsit si pe net . Au site-ul www.crazydymonds.ro


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Formatie nunti - evenimente
MesajScris: 07 Iun 2013, 00:27 
Nou Venit

Membru din: 06 Iun 2013, 22:26
Mesaje: 4
Scuze
Am scris greșit. Este www.crazydimonds.ro.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Formatie nunti - evenimente
MesajScris: 07 Iun 2013, 00:30 
Nou Venit

Membru din: 06 Iun 2013, 22:26
Mesaje: 4
Greu cu scrisul de pe telefon
www.crazydiamonds.ro.
Scuze :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Formatie nunti - evenimente
MesajScris: 27 Iun 2013, 00:31 
Nou Venit

Membru din: 08 Apr 2013, 02:18
Mesaje: 2
emmanita scrie:
Noi am venit de curand in tara si am primit ceva recomandari de la prieteni. Ne-am oprit asupra unei formatii care ne-a incantat,, la prima vedere" Andreea si Adrian Cirstea. Am ramas placut surprinsi de atmosfera pe care o fac si sunt bine organizati instrumentisti, sonorizare,lumini bla bla

I-am gasit pe www.adriancirstea.ro iar pretul este undeva la 1500 euro tot band-ul cu sonorizare, lumini si transport. Va garantez ca merita toti banii


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Formatie nunti - evenimente
MesajScris: 03 Iul 2013, 19:12 
Nou Venit

Membru din: 03 Iul 2013, 19:57
Mesaje: 4
Buna noi am fost invitati la o nunta unde a cantat formatia bella band au fost super spectacol in adevaratul sens al cuvintului solista de muzica usoara Mirabela a cantat cu Nic de la N&D o voce divina instrumentistii foarte buni au facut si un program de virtuazitati au cantat si rapsodia romana wouuuuu la sfarsit toti aplaudam in picioare ...solista de populara nu stiu cu o cheama dar mi-a placut si ea mult am dansat toata seara...nu au existat dedicatii sau cersala din partea instrumentistilor pe la mese am vrut noi sa le dam ceva si au spus ca ei sunt artisti nu lautari...dupa cand am vb. cu ei am aflat ca cel care canta la clarinet avea un doctorat in muzica. ....Din pacate cand s-a terminat nunta si am vrut sa vrut sa-i luam la nunta noastra am aflat ca pe 14 iunie erau ocupati .....daca vrei iti dau mai multe amanunte....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Formatie nunti - evenimente
MesajScris: 02 Iul 2014, 16:33 
Nou Venit

Membru din: 01 Iul 2014, 20:49
Mesaje: 2
eu am fost la o nunta unde a cantat trupa etnic. vreau sa va zic ca ne-am distrat super, am dansat toata seara!:D si eu si sotul, iar el nu prea danseaza, ca deh... :nblink: :nlol:
n-am stat jos mai deloc!
am inteles de la prietena mea ca nici pretul nu e foarte ridicat...
cam asa a fost atmosfera:

http://www.youtube.com/watch?v=8CDc6MQSgv8


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Formatie nunti - evenimente
MesajScris: 26 Iul 2014, 15:07 
Nou Venit

Membru din: 18 Iul 2014, 16:47
Mesaje: 1
Recomand formatia Actual-Band !!! https://www.facebook.com/ActualBandPloiesti
Trupa 100% live cu un repretoriu deosebit, atat in muzica usoara cat si in muzica de petrecere!!!
https://www.youtube.com/watch?v=QNQjD1b ... N-o8Cj_sUQ
https://www.youtube.com/watch?v=e9QFZHv ... UQ&index=2
https://www.youtube.com/watch?v=j_z1EBavaB8


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Formatie nunti - evenimente
MesajScris: 21 Aug 2014, 15:21 
Nou Venit

Membru din: 21 Aug 2014, 17:48
Mesaje: 3
Ma bucur sa aud de trupe bune. Toti cei mentionati sunt foarte ok pentru evenimante si ma bucur ca se discuta despre ei pentru a sti ce sa aleaga si altii. Mie mi-a cantat formatia Scorpion si sunt foarte multumita. Unul din membri, Robi Velisar este vedeta trupei care face cu adevarat spectacol. La fel si Gabriela Argesanu care nu cred ca mai trebuie sa discutam. Toti invitatii mei s-au bucurat ca au venit la nunta mea pentru ca s-au distrat pe cinste. Cred ca trupa este cea de care sa avem mare grija. Este inima distractiei.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Formatie nunti - evenimente
MesajScris: 08 Sep 2014, 23:28 
Nou Venit

Membru din: 14 Oct 2011, 09:48
Mesaje: 4
Dragele mele, a trecut ceva timp de cand am avut nunta, ma uit pe filmari si imi pare bine pentru alegerea pe care am facut-o in privinta formatiei..... Ii recomand din toata inima pe cei de la Formatia Fantastic, o trupa cu adevarat fantastica. Ii puteti vedea pe site-ul lor cu o simpla cautare in google sau direct de pe aici http://www.fantasticdinmizil.ro
Va veti convinge de seriozitatea lor si de programul pe care il abordeaza la evenimente.
Va pup si sper sa faceti o alegere inteleapta in privinta muzicii !


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Formatie nunti - evenimente
MesajScris: 15 Sep 2014, 11:12 
Nou Venit

Membru din: 15 Sep 2014, 14:04
Mesaje: 2
emmanita scrie:
Noi am venit de curand in tara si am primit ceva recomandari de la prieteni. Ne-am oprit asupra unei formatii care ne-a incantat,, la prima vedere" Andreea si Adrian Cirstea. Am ramas placut surprinsi de atmosfera pe care o fac si sunt bine organizati instrumentisti, sonorizare,lumini bla bla

Buna,sunt interesată si eu de aceiasi formatie,cum sau descurcat la tine la nunta si ce programe au facut!eventual pretul pe care l-ai plătit?Multumesc!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Formatie nunti - evenimente
MesajScris: 17 Oct 2014, 12:27 
Nou Venit

Membru din: 17 Oct 2014, 15:19
Mesaje: 1
Buna Ziua,
Am facut acest cont si vreau sa va recomand formatia care a cantat la evenimentul meu ( Nunta noastra ) , cei de la Formatia Fantastic din Mizil. O formatie foarte buna , se poate vedea pe profilul lor de facebook si pe site-ul oficial ca sunt oamneni foarte seriosi si nu ascultati alte pareri de la cei care arunca cu noroi in imaginea lor. Cine doreste mai multe detalii ii pot da filmarea de la nunta noastra pentru a se convinge de cele spuse de mine aici.
O zi buna si va doresc sa faceti alegeri intelepte de fiecare data !


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 34 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România