Ultima vizită a fost: Acum este 20 Apr 2024, 06:46


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Recomand formatia Mihaelei Barbu
MesajScris: 18 Iun 2013, 22:45 
Nou Venit

Membru din: 19 Iun 2013, 01:24
Mesaje: 2
Tocmai ce ne-am facut nunta si pentru ca am avut parte de cea mai frumoasa petrecere din viata mea , doresc sa le multumesc tuturor celor care au contribuit la asta , respectiv personalului restaurantului Regall Ballroom si in mod special Mihaelei Barbu si formatiei sale !
Pe Mihaela am gasit-o printr-o recomandare ( tot asa pe un forum) , pe scurt , nu puteam face o alegere mai inspirata !!! Ea ne-a incantat cu muzica usoara , unde vreau sa spun ca pur si simplu toata lumea a fost extrem de impresionata de prestatia ei , iar pentru muzica populara am avut un taraf format din tambal ,contrabas , vioara si acordeon , solista de populara ( care deasemenea a fost peste asteptari ) si un Dj .super ok ! Trebuie sa precizez ca Mihaela s-a ocupat si de organizarea si coordonarea tuturor momentelor , ea a colaborat cu cei de la restaurant astfel incat noi nu am avut nici un fel de stres cu nimic ! Ca repertoriu, vreau sa spun ca nu ne-a lipsit absolut nimic , chiar am avut muzica din toate genurile si de cea mai buna calitate, mai mult decat atat , nu am avut pauze de nici un fel , totul a fost foarte bine organizat si a decurs snur ! Multumim din suflet Mihaelei si formatiei sale si nu in ultimul rand , dlui Mihai de la Regal Ballroom pentru promptitudinea si profesionalismul de care a dat dovada !


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 31 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România