Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 00:43


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Am semnat contract cu Formatia Divertis - 1100 euro
MesajScris: 06 Ian 2014, 02:45 
Nou Venit

Membru din: 06 Ian 2014, 04:35
Mesaje: 2
Formatia se numeste " Formatia Divertis Bucuresti " , sunt niste profesionisti, i-am vazut la nunta unor prieteni si ne-au placut tare mult, fac o deosebita atmosfera, lumea nu a stat la masa deloc.Sunt in componenta, 5 persoane: o solista de muzica populara (canta suuuuper), un solist de muzica de petrecere si muzica usoara (zici ca e dan bitman :X), un tip la clape, un nene cu acordeonul, si un tip, cu boxele/mixere, inginer de sunet am inteles care se ocupa de claritatea sunetului. ce sa mai, sunt niste profesionisti. Noi am vrut neaparat solist si solista ca sa diversificam putin, iar intre programele acestora, baiatul de la clape este si DJ! Pretul contractului a fost 1100 de euro, ceea ce mi se pare super ok, vreau sa va marturisesc ca nu am gasit Formatie cu solist si solista fara 2000 de euro, sa nu mai zic de anumite formatii care ne-au cerut si 3000 de euro. Sper ca postarea sa va ajute intr-un fel! Succes! :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Am semnat contract cu Formatia Divertis - 1100 euro
MesajScris: 11 Ian 2014, 01:22 
Nou Venit

Membru din: 11 Ian 2014, 03:13
Mesaje: 2
Buna! Iti multumesc mult ptr. postare si pe alte site-uri, am semnat si noi contractul cu formatia Divertis din Bucuresti, ne-a costat 1250 de euro, am inteles ca pretul variaza putin in functie de perioada. Oricum, este un pret enorm de mic pt ce ofera aceasta formatie. Solistul e suuuuper, in filmuletele de pe youtube canta muzica populara dar ne-a lasat masca cum canta muzica usoara (parca ar fi dan bitman,cum zicea o fata pe alt site). solista e tareee de tot,,, am inteles ca e logodnica lui!O familie suuuper ce sa mai! si eu ii recomand cu draga inima!!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România