Ultima vizită a fost: Acum este 20 Apr 2024, 01:20


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Formatie nunta
MesajScris: 29 Iul 2016, 00:19 
Nou Venit

Membru din: 29 Iul 2016, 03:09
Mesaje: 2
Recent am fost la o nunta si chiar am ramas impresionata de aceasta formatie Trupa memories din Iasi solistul e arab si cel de populara Ucrainian au facut Show la nunta au animat au diverse momente incat sa tina lumea in picioare toata noaptea ei imbina si muzica usoara dar si cea populara... Eu am cautat foarte mult o formatie pana am dat de ei si sincer si-au meritat toti banii si cand alegeti o formatie aveti grija ce alegeti si pe ce dati banii Pt oricine poate canta pe aranjor dar ei au totul live Pt sunt 11 in formatie si diferenta e enorma.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Formatie nunta
MesajScris: 26 Noi 2016, 15:33 
Nou Venit

Membru din: 15 Feb 2006, 20:15
Mesaje: 5
Aioanei scrie:
Recent am fost la o nunta si chiar am ramas impresionata de aceasta formatie Trupa memories din Iasi solistul e arab si cel de populara Ucrainian au facut Show la nunta au animat au diverse momente incat sa tina lumea in picioare toata noaptea ei imbina si muzica usoara dar si cea populara... Eu am cautat foarte mult o formatie pana am dat de ei si sincer si-au meritat toti banii si cand alegeti o formatie aveti grija ce alegeti si pe ce dati banii Pt oricine poate canta pe aranjor dar ei au totul live Pt sunt 11 in formatie si diferenta e enorma.


Am un cont deschis pe aceasta platformă si din când in când mai arunc cate o privire pe forum . Am văzut recomandarea Aioanei si ca fost membru al formatiei „Trupa Memories” din orasul IASI m-am gândit să vă dau si eu o mâna de ajutor in a vă face o părere cât mai aproape de realitate faţă de această trupă . Mentionez că am să mă refer numai la ceea ce reprezintă partea de muzică uşoara din programul formaţiei . Începând cu luna iulie a anului in curs ( 2016 ) formaţia "Trupa Memories” şi-a schimbat componenţa şi deci nu tot ce apare pe pagina ei de Facebook . YOUTUBE ...etc este valabil si in ziua de astăzi , data comentariului meu ( mă refer mai ales la felul in care sună formatia căci din câte stiu din propria-mi experienţă, asta contează cel mai mult la un eveniment organizat ) .V-aş recomanda deci in cel mai dezinteresat dar bine intentionat mod să urmăriti activitatea formatiei de după luna iulie 2016 . Vă urez succes ,

_________________
Cadrian16


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 20 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România