Ultima vizită a fost: Acum este 20 Apr 2024, 04:59


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Fotograf Bun -Nunta -2017
MesajScris: 25 Ian 2017, 09:39 
Nou Venit

Membru din: 25 Ian 2017, 01:08
Mesaje: 1
Desi am avut nunta anul trecut, incerc sa recomand , pe unde pot fotograful nuntii noastre ( Sedinta foto logodna, nunta, sedinta foto dupa nunta).
O cheama Madalina Stoica ( brandul este MADAS) si este fotograful care , dupa lungi discutii cu 10 fotografi, m-a convins sa o aleg pe ea. Nici vorba sa incerce sa ma convinga, ci doar a atins niste subiecte care au crescut-o in ochii mei.
Am contactat-o printr-o cunostinta. Ne-am intalnit cu ea la un ceai si am stat de vorba mult. Nu era setata pe partea financiara ( cu cine ma vazusem, tot aducea in discutie contractul, avansul, etc) . O interesa sa afle despre noi ( cum ne am cunoscut, ce ne place, etc) .
Povestea se lungeste, insa va pot spune doar atat: Miresici de 2017, care inca nu ati ales fotograful, Madalina Stoica este chiar ce trebuie la nunta voastra.
Fotografiile ei sunt de poveste. Lucreaza frumos si curat si te face sa te simti atat de bine la sedintele foto.
Pune pret pe rezultat si pe multumirea voastra. Eu ma bucur ca am luat asa o decizie buna, caci tare imi ddoream amintiri frumoase de la nunta noastra.

Stiu ca este cautata si posibila sa aiba multe rezervari facute deja, insa merita sa ii scrieti.

Sa nu uit. Are si site : www.madas.ro

Bafta multa la cautari, organizare si rezervari. Puneti pret pe nuntile voastre, pe amintiri si incercati sa va strresati cat mai putin.
Va da sfaturi o mireasa care s-a stresat in toata perioada :ndance: :clap:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fotograf Bun -Nunta -2017
MesajScris: 30 Ian 2017, 14:33 
Nou Venit

Membru din: 30 Ian 2017, 16:29
Mesaje: 1
:clap: :clap: Salut! Nu pot sa cred ca abia mi-am facut cont, sa vad ce anume se recomanda pe aici, in materie de nunta si dau peste postarea ta. Si noi am ales-o tot pe Madalina Stoica ca fotograf al nuntii noastre. Ne-a cucerit la maxim! Se vede ca este pasionata si pune suflet in ceea ce face.
Abia astept sa vina nuntaaaa! :heart: :heart:

:neyes: :ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 32 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România