Ultima vizită a fost: Acum este 19 Mar 2024, 11:48


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 20 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: fotograf nunta bucuresti
MesajScris: 19 Mar 2015, 11:49 
Nou Venit

Membru din: 06 Mar 2015, 23:25
Mesaje: 3
Am gasit in sfarsit un fotograf bun Mihai Roman.
M-a ajutat cu foarte multe idei si contacte pentru nunta mea. Sunt extrem de multumita.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: fotograf nunta bucuresti
MesajScris: 19 Mar 2015, 11:52 
Nou Venit

Membru din: 06 Mar 2015, 23:25
Mesaje: 3
Buna fetelor,
M-am saturat cautand fotografi.Aveti vre-o recomandare? Nu am pretentii foarte mari, dar nici nu vreu sa isi bata cineva joc de nunta mea.Aveti vre-o recomandare pentru Bucuresti? Nu caut posesor de DSPR, caut fotograf profesionist.
Ms mult


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograf nunta bucuresti
MesajScris: 12 Iun 2015, 12:46 
Nou Venit

Membru din: 12 Iun 2015, 15:00
Mesaje: 3
in cazul in care mai aveti nevoie v-as propune serviciile noastre foto+video

exemplu recent 6 iunie 2015

video : https://www.youtube.com/watch?v=8lkVdm8lnPk

foto : http://www.facebook.com/nuntamagic

0725.765.928


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograf nunta bucuresti
MesajScris: 30 Iun 2015, 23:02 
Nou Venit

Membru din: 01 Iul 2015, 01:46
Mesaje: 1
Pastreaza sentimentele si emotia celor mai importante momente ale vietii, fie ca e nunta, botez sau logodna! Ne puteti contacta la numarul de telefon 0763811337 sau direct de pe website-ul nostru http://www.draghiceanufoto.ro
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograf nunta bucuresti
MesajScris: 25 Feb 2016, 12:39 
Nou Venit

Membru din: 09 Feb 2015, 20:05
Mesaje: 8
veronicachirita scrie:
Am gasit in sfarsit un fotograf bun Mihai Roman.
M-a ajutat cu foarte multe idei si contacte pentru nunta mea. Sunt extrem de multumita.


Multumesc Vera!
oricine dioreste un fotograf profesionist de nunta il invit sa vizioneze siteul meu: www.mihairomanfotograf.com


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograf nunta bucuresti
MesajScris: 25 Feb 2016, 13:57 
Nou Venit

Membru din: 09 Feb 2015, 20:05
Mesaje: 8
veronicachirita scrie:
Buna fetelor,
M-am saturat cautand fotografi.Aveti vre-o recomandare? Nu am pretentii foarte mari, dar nici nu vreu sa isi bata cineva joc de nunta mea.Aveti vre-o recomandare pentru Bucuresti? Nu caut posesor de DSPR, caut fotograf profesionist.
Ms mult

Buna, eu am ales sa lucrez cu Mihai Roman.Nasii mei au facut nunta cu el, iar fotografiile au fost putin spus superbe.Are un stil diferit de editare.
Aceste este siteul lui: www.mihairomanfotograf.com
Succes!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograf nunta bucuresti
MesajScris: 05 Mai 2016, 15:10 
Nou Venit

Membru din: 12 Noi 2014, 13:55
Mesaje: 1
Buna, va recomand cu draga inima pe Gabriel Botezatu. Noi l-am avut la nunta si este super serios, iar fotografiile sunt minunate. Noi l-am luat la pachet cu un viodeograf cu care lucreaza el si am obtinut un pret foarte bun. Are un site unde puteti vedea poze si de la nunta mea. Va pup! :had_d:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograf nunta bucuresti
MesajScris: 29 Iun 2016, 20:32 
Nou Venit

Membru din: 31 Ian 2013, 21:26
Mesaje: 2
Va recomandam pachetele foto-video de la PGStudio.ro Preturile sunt avantajoase pentru pachete care includ filmare, sedinta foto, sedinta Love the Dress, fotocarti, slideshow si tablou. Puteti intra pe site sa vedeti mai multe informatii galeriile foto-video.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograf nunta bucuresti
MesajScris: 01 Iul 2016, 09:37 
Nou Venit

Membru din: 07 Oct 2014, 17:20
Mesaje: 16
Noi am avut la nunta o firma numita http://dj-fotovideo.ro/ care ne-au oferit servicii complete, la un pret accesibil. Si toti si-au facut treaba intr-un mod foarte profesionalist. Am primit materialele in timpul in care ne-au zis ca ni le vor da si sunt super multumita atat de fotografii, cat si de filmare. Am niste cadre absolut superbe cu mine si sotul meu!! Per total, recomand! Iar daca mai prindeti pachetul pe care l-am avut noi, nu ezitati sa il alegeti! :had_d:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograf nunta bucuresti
MesajScris: 17 Iul 2016, 23:04 
Nou Venit

Membru din: 05 Mar 2016, 03:28
Mesaje: 6
Poti oferi mai multe detalii despre ce pachet este vorba?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograf nunta bucuresti
MesajScris: 28 Noi 2016, 21:30 
Nou Venit

Membru din: 28 Noi 2016, 22:35
Mesaje: 1
Aveti foarte mare grija cand alegeti pachetul foto-video si cautati recomandari inainte de a semna cu cineva. Eu am avut o colaborare nefericita cu DULGHENS, mai exact cu Ioan Dulghen (fotograful) si cu Robert-Jozef Hantzu (videograful). Ne-au cucerit la prima intalnire prin materialele reusite pe care ni le-au prezentat si pareau foarte flexibili si deschisi, insa au dat dovada de lipsa de profesionalism si de o mare lipsa de caracter (aici ma refer strict la Ioan).
Am sa va enumar aspectele grave din experienta noastra cu DULGHENS, pentru care am intentat proces:

1. Majoritatea fotografiilor sunt neclare si de o calitate foarte proasta, iar acest lucru nu tine de stilul fotografului (asa cum se justifica Ioan Dulghen), lucru ce poate fi usor de demonstrat de orice alt fotograf.
Este jenant sa justifici o setare proasta a aparatului printr-un "stil"de fotografiere.
2. Filmul nuntii pe care l-am primit este incomplet. L-am rugat sa ne adauge cateva momente importante pentru care initial ne-a cerut inca 500 euro, iar apoi am aflat cu stupoare ca a STERS toate filmarile de la nunta noastra si ca orice modificare este imposibila. Fara sa ceara acordul, pur si simplu le-a sters. Cum credeti ca a justificat acest lucru? "Unele momente nu erau concludente cu stilul de filmare".
Omul considera ca are dreptul de a sterge amintirile clientilor pentru ca nu se potrivesc stilului sau!
Mai mult decat atat, Ioan Dulghen mi-a marturisit (sau poate ca m-a mintit) ca Robert-Jozef Hantzu doar a filmat la nunta si ca de editare s-a ocupat alta persoana din Germania, in conditiile in care la prima intalnire mi-au spus ca Robert-Jozef Hantzu se ocupa de filmare, editare si de absolut tot ce tine de partea video. Acum aflu ca defapt s-a ocupat un strain de editarea video, care nu avea habar ce s-a intamplat la nunta.
3. La sfarsitul nuntii, Ioan Dulghen a cerut inca 50 euro pentru transport, desi niciodata nu am discutat despre asa ceva si nu era mentionat in contract.
4. Trecuse deja termenul de predare al materialelor, a trebuit sa ne rugam insistent pentru ele, au trecut 5 luni de la eveniment si inca nu am primit albumul, ne duce cu vorba ca este in executie, iar de la clipul video ne-am luat deja gândul.
5. Am semnat pentru photo-booth nelimitat, insa Ioan Dulghen l-a adus de la ora 20:00 pana la ora 23:00, desi cu o seara inainte am discutat sa il aduca de la ora 18:00 cand primeam invitatii pentru a face poze cu ei.

In concluzie, am platit 1.500 EUR + 50 transport pentru serviciile execrabile marca DULGHENS, insa lucrurile nu vor ramane asa, iar Ioan Dulghen o sa suporte consecintele pe cale legala.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograf nunta bucuresti
MesajScris: 01 Dec 2016, 16:36 
Nou Venit

Membru din: 25 Noi 2014, 01:05
Mesaje: 2
Buna fetelor !
Am avut si eu o mare dilema ce fotograf si ce cameraman sa iau pentru evenimentul nostru.
Dupa foarte multe cautari si recomandari ne-am hotarat si am gasit niste baieti ok.
materialele pe care le- au prezentat au fost ok si preturile lor au fost unele echilibrate fata de ce am tot gasit.
Fotografiile si filmarea pe care le-am primit dupa aproape o luna ne-au placut la nebunie, sunt superbe. Aici este filmuletul cu cele mai frumoase momente de la nunta: https://vimeo.com/174560255 iar fotografiile le-am primit direct online, pe site, cu parola.
Ii recomand cu drag ori de cate ori am ocazia, puteti sa ii gasiti pe facebook sau online dupa numele myperfectday.ro.
Va imbratisez cu drag si sa dea Dumnezeu sa ne iasa nuntile asa cum ne dorim,iar celor casatorite,sa aibe casnicii fericite !! :ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograf nunta bucuresti
MesajScris: 05 Ian 2017, 11:22 
Nou Venit

Membru din: 05 Ian 2017, 13:14
Mesaje: 2
veronicachirita scrie:
Am gasit in sfarsit un fotograf bun Mihai Roman.
M-a ajutat cu foarte multe idei si contacte pentru nunta mea. Sunt extrem de multumita.

Buna, si eu voi colabora cu el pe 23 iunie 2017.Am vazut o postare de a lui pe FB https://www.facebook.com/mihairomanphotographer/posts/684751345008478 si efectiv mi-am dat seama ca nu imi doresc sa mai caut alt fotograf. Imi palce mult. Gasiti mai multe informatii pe siteul www.mihairomanfotograf.com.Veronica, iti multumesc mult pentru recomandare.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograf nunta bucuresti
MesajScris: 17 Ian 2017, 16:15 
Nou Venit

Membru din: 17 Ian 2017, 17:44
Mesaje: 1
Cunosc si eu un fotograf foarte bun numele lui este Cristian Agache. Am aflat de el prin recomandarea unei prietene bune si am fost foarte, foarte multumita de alegerea pe care am facut-o pentru nunta noastra din toamna anului 2015.Este un fotograf serios, talentat, plin de imaginatie si pune foarte multa pasiune in tot ceea ce face.Fotografiile iesite din mana lui sunt pline de emotie si romantism.De asemenea este un fotograf foarte atent la detalii si albumele ce le livreaza clientilor lui sunt foarte frumnoase si de o calitate deosebita din piele naturala, cutie vintage de lemn natural.
Va recomand cu drag pagina lui de facebook http://www.facebook.com/CristianAgachePhotographer de asemenea il puteti gasii pe site http://www.cristianagache.ro multa bafta!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograf nunta bucuresti
MesajScris: 24 Ian 2017, 23:01 
Nou Venit

Membru din: 25 Ian 2017, 00:51
Mesaje: 1
Buna fetelor, dupa aproximativ 2 luni de căutări am ales si eu fotograful.M-am oprit la Mădălina Stoica din Ploiesti , si dupa cele trei discuții avute pot sa spun ca au meritat cautarile .Este atât de atenta la detalii, pune pasiun in fiecare fotografie, iar rezultatele sunt WOW! Sunt entuziasmata la maxim de ea.
Mi-a făcut recomandări, mi-a dat site-URI de unde sa ma inspir ( machiaj, par, flori, aranjamente) .

Madas este Brandul ei.iar site-ul : www.madas.ro


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograf nunta bucuresti
MesajScris: 17 Feb 2017, 12:16 
Nou Venit

Membru din: 15 Feb 2017, 18:57
Mesaje: 3
Vrei o nunta ca-n povesti,dar preturile iti pun piedica ? Nimic mai simplu,anul aceste avem REDUCERI de 15% si 10% la pachetele de nunta.Totul doar pe http://www.gnsevents.ro .Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la adresa de faceboock : https://www.facebook.com/GeorgianaTanasePhotographer/ sau prin mail : [email protected] :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograf nunta bucuresti
MesajScris: 01 Mar 2017, 23:44 
Nou Venit

Membru din: 01 Mar 2017, 00:40
Mesaje: 1
Buna ! :hap_w:
Emotii, emotii si iar emotii! Dupa ce ai rezolvat cu invitati , rochie , restaurant ...ce mai ai de facut? Sa gasesti pe cineva sa-ti transforme emotiile in fotografii! OMG toate am visat o viata la aceasta zi si pentru nimic in lume nu as renunta la fotografiile de nunta! Cauta , cauta si iar cauta :))) nu va spun ca am ales sa fac si vreo' 2-3 sedinte foto sa fiu sigura ca este ceea ce-mi doresc pentru mine si viitorul meu sot :)))
Intr-o zi cineva mi-a recomandat un fotograf ?..hmm zic eu bine!!! sa vedem ce poate ! Am fost placut impresionata , surprinsa chiar si ne-am oprit la el ! yupyy in sfarsit am rezolvat-o si pe asta !
Numele lui este Bogdan Chircan il gasiti si pe Fb @bogdanchircanphotographer dar cel mai bine sa aruncati un ochi pe pagina de foto!
http://www.bogdanchircan.com/ Happy!Happy! JoyJoY ! Weeding is comming soon! :heart: :heart: :heart:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograf nunta bucuresti
MesajScris: 24 Oct 2017, 20:09 
Nou Venit

Membru din: 23 Oct 2017, 20:49
Mesaje: 2
Eu sunt un altfel de fotograf.

www.alexarts.ro

Ma puteti contacta utilizand datele de pe site.

Vizionare placuta.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograf nunta bucuresti
MesajScris: 15 Ian 2019, 14:07 
Nou Venit

Membru din: 15 Ian 2019, 15:48
Mesaje: 1
Salut, eu recomand pe fotograful George Sandu cu site-ul georgesandu.ro. Colaborarea cu el a fost foarte buna!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograf nunta bucuresti
MesajScris: 04 Feb 2019, 21:35 
Nou Venit

Membru din: 03 Oct 2018, 17:36
Mesaje: 2
Fotograf de nunta pentru cele mai dragi amintiri!

Alege calitatea unui fotograf profesionist pentru a documenta cele mai importante momente din ziua ta de nunta. Servicii FOTO nunta Bucuresti sau in orice alt oras. ❤️

Soulseeker, cautatorul de suflete!

Vezi mai multe detalii...


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 20 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România