Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 02:07


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 140 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: fotograful, cel mai important om al zilei?
MesajScris: 21 Mai 2008, 03:17 
Nou Venit

Membru din: 04 Mai 2008, 20:45
Mesaje: 23
Citat:
si eu m-am hotarat greu ce sa fac cu fotograful.am vazut caseta de la nunta unei prietene si mi-a placut cum a iesit.am vorbit cu fotograful si ma costa 1450 lei(500 de poze pe dvd ,filmat cu 2 camere,si 4,5-5 ore montate pe dvd-uri si ne da si filmul brut ).sper sa fi facut alegerea corecta.

eu maine merg sa mai vb cu un fotograf apoi sa iau o decizie pa cine aleg.Oricum mi s-a cerut 400 euro pa patru ore de filmare pa dvd, 800-1000 de cadre poze cd din care imi scoate pa hartie 150 si imi da 4 copii dvd-uri pt mine ,nasi si parinticonvenabil zic eu , dar merg sa vad ce oferta mai am si de la altul:nwink:va povestesc si voua


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograful, cel mai important om al zilei?
MesajScris: 02 Iun 2008, 16:46 
Nou Venit

Membru din: 20 Aug 2007, 22:39
Mesaje: 12
Pana la urma orice fotograf sau cameraman ai gasi, nu uita ca trebuie sa-l verifici la sange. Uite aici o lista de 10 intrebari cheie (foarte dure), ce iti vor fi de mare folos. Cine nu raspunde clar la toate intrebarile de acolo, ar trebui sa iti ridice semne de intrebare! http://www.eventmakers.ro/10_intrebari_ ... raman.html Am gasit si eu link-ul acesta intamplator, dar mi se pare folositor.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograful, cel mai important om al zilei?
MesajScris: 04 Iun 2008, 22:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:
Pana la urma orice fotograf sau cameraman ai gasi, nu uita ca trebuie sa-l verifici la sange. Uite aici o lista de 10 intrebari cheie (foarte dure), ce iti vor fi de mare folos. Cine nu raspunde clar la toate intrebarile de acolo, ar trebui sa iti ridice semne de intrebare! http://www.eventmakers.ro/10_intrebari_ ... raman.html Am gasit si eu link-ul acesta intamplator, dar mi se pare folositor.
foarte interesant...

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograful, cel mai important om al zilei?
MesajScris: 25 Iun 2008, 20:58 
Nou Venit

Membru din: 25 Iun 2008, 20:04
Mesaje: 1
8. - Va avea un meniu separat? Vrea să măn


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograful, cel mai important om al zilei?
MesajScris: 29 Iun 2008, 23:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Citat:
Pana la urma orice fotograf sau cameraman ai gasi, nu uita ca trebuie sa-l verifici la sange. Uite aici o lista de 10 intrebari cheie (foarte dure), ce iti vor fi de mare folos. Cine nu raspunde clar la toate intrebarile de acolo, ar trebui sa iti ridice semne de intrebare! http://www.eventmakers.ro/10_intrebari_ ... raman.html Am gasit si eu link-ul acesta intamplator, dar mi se pare folositor.


mie sincer mi se par usor deplasate intrebarile. pentru ca daca ai nevoie sa pui astfel de intrebari fotografului pe care il vei avea..inseamna ca l-ai gasit pe net sau cine stie cum si nu esti deloc sigura de ceea ce face. in plus, un fotograf cu adevarat profesionist iti spune cum stau lucrurile, inainte de a apuca tu sa il intrebi. totul e sa dai multa atentie cautarii si gasirii fotografului nuntii tale. iar daca ai la nunta ta un fotograf si un cameraman, frumos e sa ii inviti la masa, ca doar e un moemnt pe care il impartasesti cu toti cei invitati. e foarte urat ca tu sa stai sa mananci si altul sa se uite la tine si sa mai si munceasca pentru tine fara ca tu sa il omenesti. se poate imbina utilul cu placutul si sa fie toata lumea multumita. intr-adevar peste ani raman pozele si inelele...ca cele mai persistente amintiri. si de aceea e foarte important pe cine alegi sa imortalizeze aceste amintiri. si, de-asemenea, cum va comportati voi cu el (dar si el cu voi).

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograful, cel mai important om al zilei?
MesajScris: 18 Iul 2008, 11:41 
Nou Venit

Membru din: 27 Apr 2007, 21:15
Mesaje: 6
Felicitari pentru linkul cu intrebari. Ati descoperit un amator. Daca aveti oferta lui si trebuie sa-i puneti atatea intrebari...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograful, cel mai important om al zilei?
MesajScris: 19 Iul 2008, 03:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Citat:
Felicitari pentru linkul cu intrebari. Ati descoperit un amator. Daca aveti oferta lui si trebuie sa-i puneti atatea intrebari...


ai dreptate melania. dar tu cum stai cu pregatirile? vad ca mai ai nitel pana la eveniment :)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograful, cel mai important om al zilei?
MesajScris: 20 Aug 2008, 13:28 
Nou Venit

Membru din: 07 Iul 2008, 13:53
Mesaje: 3
***RECLAMA


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograful, cel mai important om al zilei?
MesajScris: 16 Oct 2008, 13:09 
Nou Venit

Membru din: 01 Dec 2006, 19:17
Mesaje: 2
Citat:
Pana la urma orice fotograf sau cameraman ai gasi, nu uita ca trebuie sa-l verifici la sange. Uite aici o lista de 10 intrebari cheie (foarte dure), ce iti vor fi de mare folos. Cine nu raspunde clar la toate intrebarile de acolo, ar trebui sa iti ridice semne de intrebare! http://www.eventmakers.ro/10_intrebari_ ... raman.html Am gasit si eu link-ul acesta intamplator, dar mi se pare folositor.


8. - Va avea un meniu separat? Vrea să măn


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograful, cel mai important om al zilei?
MesajScris: 16 Oct 2008, 13:24 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

8. - Va avea un meniu separat? Vrea s

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograful, cel mai important om al zilei?
MesajScris: 16 Oct 2008, 23:13 
Nou Venit

Membru din: 01 Dec 2006, 19:17
Mesaje: 2
Citat:

zise...un domn fotograf?:) tipic romanesc e sa stai cu mana intinsa, sa ti se para normal sa ai si tu dreptul la cele 5 feluri de mancare..


nu doar la cele 5 feluri de mancare eu mai primesc si tort extra .... :food: e tipic romanesc + pentru cultura ta generala oriunde afara fotograful si videograful primesc de mancare


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograful, cel mai important om al zilei?
MesajScris: 28 Oct 2008, 16:24 
Nou Venit

Membru din: 28 Oct 2008, 16:13
Mesaje: 13
da, fotograful chiar este cel mai important om al zilei. acum nu vreau sa intru in polemica cu fetele care cred ca 500E este prea mult pentru fotograf, fiecare are alte prioritati. eu va spun ca n-am dat nici 500E ci mai putin si am avut parte de cel mai tare fotograf din cati puteam sa gasesc. a fost o tipa cu care m-am inteles genial. a facut o treaba extraordinara, m-a pus in valoare cum nu credeam ca se poate si m-am inteles cu ea ca si cu cea mai buna prietena. pentru cei care vor un fotograf pasionat si profesionist o recomanda. o cheama theo manusaride, este din bucuresti. nu fac reclama, e doar o recomandare, cum nu recomand salonul la care am fost :rofl:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograful, cel mai important om al zilei?
MesajScris: 29 Oct 2008, 13:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
da, fotograful chiar este cel mai important om al zilei. acum nu vreau sa intru in polemica cu fetele care cred ca 500E este prea mult pentru fotograf, fiecare are alte prioritati. eu va spun ca n-am dat nici 500E ci mai putin si am avut parte de cel mai tare fotograf din cati puteam sa gasesc. a fost o tipa cu care m-am inteles genial. a facut o treaba extraordinara, m-a pus in valoare cum nu credeam ca se poate si m-am inteles cu ea ca si cu cea mai buna prietena. pentru cei care vor un fotograf pasionat si profesionist o recomanda. o cheama theo manusaride, este din bucuresti. nu fac reclama, e doar o recomandare, cum nu recomand salonul la care am fost :rofl:


De ce nu pui niste poze facute de ea la tine la profil, daca nu la Galerie, ca sa vedem de ce o recomanzi? :)

Si eu cred ca fotograful este cel mai important om al zilei... De-aia am avut doi. :D Unul dintre ei era tot o tipa, Madalina Paunica se numeste (sunt foarte bucuroasa sa vad ca fetele castiga teren si la capitolul asta :ok: :ok:). A fost bine asa, pentru ca a putut sa stea langa mine cand ma imbracau in mireasa si sa prinda ce cadre a vrut. Celalalt fotograf a fost un var de-al sotului meu. Nu regret nicio clipa ca am avut doi fotografi si implicit doua seturi de poze. Fiecare a avut un stil propriu si asta se vede in fotografiile rezultate, iar mie mi-au placut ambele stiluri.
:D

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograful, cel mai important om al zilei?
MesajScris: 29 Oct 2008, 17:10 
Nou Venit

Membru din: 28 Oct 2008, 16:13
Mesaje: 13
Citat:

De ce nu pui niste poze facute de ea la tine la profil, daca nu la Galerie, ca sa vedem de ce o recomanzi? :)

Si eu cred ca fotograful este cel mai important om al zilei... De-aia am avut doi. :D Unul dintre ei era tot o tipa, Madalina Paunica se numeste (sunt foarte bucuroasa sa vad ca fetele castiga teren si la capitolul asta :ok: :ok:). A fost bine asa, pentru ca a putut sa stea langa mine cand ma imbracau in mireasa si sa prinda ce cadre a vrut. Celalalt fotograf a fost un var de-al sotului meu. Nu regret nicio clipa ca am avut doi fotografi si implicit doua seturi de poze. Fiecare a avut un stil propriu si asta se vede in fotografiile rezultate, iar mie mi-au placut ambele stiluri.
:D


n-am stiut sa pun la profil. am pus in galerie, abia astept sa le vedeti, sunt foarte mandra de ele! ce coincidenta! ne-am gandit si noi la madalina initial pt ca ne fusese recomandata dar dupa aceea am gasit-o pe theo si am ales-o pe ea :) si noi am avut 2 fotografi dar celalalt m-a dezamagit total...:(( nici nu vreau sa-mi amintesc...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograful, cel mai important om al zilei?
MesajScris: 29 Oct 2008, 17:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:

n-am stiut sa pun la profil. am pus in galerie, abia astept sa le vedeti, sunt foarte mandra de ele! ce coincidenta! ne-am gandit si noi la madalina initial pt ca ne fusese recomandata dar dupa aceea am gasit-o pe theo si am ales-o pe ea :) si noi am avut 2 fotografi dar celalalt m-a dezamagit total...:(( nici nu vreau sa-mi amintesc...


Ca sa pui poze la profil, trebuie sa intri la INSTRUMENTE (in bara de meniu)-> Album poze personale si apoi... te descurci tu. :D

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograful, cel mai important om al zilei?
MesajScris: 30 Oct 2008, 16:07 
Nou Venit

Membru din: 28 Oct 2008, 16:13
Mesaje: 13
Citat:

Ca sa pui poze la profil, trebuie sa intri la INSTRUMENTE (in bara de meniu)-> Album poze personale si apoi... te descurci tu. :D


sunt puse :) nu toate pt ca n-am avut rabdare sa astept.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograful, cel mai important om al zilei?
MesajScris: 30 Oct 2008, 19:00 
Nou Venit

Membru din: 17 Iul 2008, 16:23
Mesaje: 41
Citat:

sunt puse :) nu toate pt ca n-am avut rabdare sa astept.


Dora, nu mai fii suparata c make-up-ul. Ai fost superbaaaa. Casa de piatra si tot ce va doriti!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograful, cel mai important om al zilei?
MesajScris: 02 Noi 2008, 05:21 
Nou Venit

Membru din: 28 Oct 2008, 16:13
Mesaje: 13
Citat:

Dora, nu mai fii suparata c make-up-ul. Ai fost superbaaaa. Casa de piatra si tot ce va doriti!


multumesc! :hug: eh, trece si supararea...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: album fara passe-partout
MesajScris: 21 Feb 2009, 01:50 
Junior

Membru din: 05 Sep 2006, 03:32
Mesaje: 60
- arata super-
mai ales daca prietena care se uita la acest album are mainile unse cu crema ...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: fotograful, cel mai important om al zilei?
MesajScris: 18 Sep 2009, 15:44 
Nou Venit

Membru din: 07 Iul 2008, 13:53
Mesaje: 3
.


Ultima oară modificat de carlita pe 18 Sep 2009, 20:30, modificat 1 dată în total.
reclama


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 140 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 75 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România