Ultima vizită a fost: Acum este 20 Apr 2024, 04:40


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 91 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Lectii de dans
MesajScris: 09 Mar 2008, 22:18 
Diva

Membru din: 25 Sep 2007, 17:06
Mesaje: 1348
Citat:

trebuie sa recunosc ca sunteti tare dragalasi cand va tachinati:ndance:


pai daca intra pe forumul meu


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Lectii de dans
MesajScris: 09 Mar 2008, 22:40 
Junior

Membru din: 07 Mar 2008, 02:53
Mesaje: 93
Citat:

da tu esti mire - lumea se uita la mireasa mai mult




Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Lectii de dans
MesajScris: 20 Mar 2008, 23:47 
Junior

Membru din: 31 Ian 2008, 18:37
Mesaje: 51
Imi place ca nimeni nu se cearta pe topicul asta spre deosebire de alte topicuri unde doamnele si domnisoarele nu mai termina sirul lung de 'atacuri'


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Lectii de dans
MesajScris: 21 Mar 2008, 15:18 
Diva

Membru din: 25 Sep 2007, 17:06
Mesaje: 1348
Citat:
Imi place ca nimeni nu se cearta pe topicul asta spre deosebire de alte topicuri unde doamnele si domnisoarele nu mai termina sirul lung de 'atacuri'


da nici la alte topicuri nu se cearta nimeni


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Lectii de dans
MesajScris: 21 Mar 2008, 16:16 
Diva

Membru din: 04 Sep 2007, 14:17
Mesaje: 1072
apropo cristina cum mai merg lectiile voastre de dans


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Lectii de dans
MesajScris: 21 Mar 2008, 17:32 
Diva

Membru din: 25 Sep 2007, 17:06
Mesaje: 1348
Citat:
apropo cristina cum mai merg lectiile voastre de dans


bine - imi place la nebunie

ne-a facut o coregrafie cu tot felul de smecherii :nwink::nwink:

si ne si distram la dans - mie una mi se pare cea mai draguta parte din toate pregatirile. mai ales ca pe finalul lectiilor vine o grupa de pitici care se uita la noi - is mortali.

acuma sper numai ca in ziua Z sa nu ne incurcam sau impiedicam - ca intre pantalonii cu care merg acuma la repetitii si rochie e mare diferenta. plus ca atunci se va uita lumea la noi


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Lectii de dans
MesajScris: 21 Mar 2008, 17:43 
Diva

Membru din: 04 Sep 2007, 14:17
Mesaje: 1072
eu te-as sfatui ca la ultimele ore de dans sa iti ei cu tine crinolina si pantofi cu care vei dansa in ziua cea mare, pt a te putea obisnui, sa nu ai surprize


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Lectii de dans
MesajScris: 21 Mar 2008, 18:11 
Diva

Membru din: 25 Sep 2007, 17:06
Mesaje: 1348
Citat:
eu te-as sfatui ca la ultimele ore de dans sa iti ei cu tine crinolina si pantofi cu care vei dansa in ziua cea mare, pt a te putea obisnui, sa nu ai surprize


pantofii ii iau de data viitoare si crinolina cred ca la ultimele 2 ore

dar eu cred ca plasticul din care sunt facute cercurile nu e rigid, nu?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Lectii de dans
MesajScris: 21 Mar 2008, 18:32 
Senior

Membru din: 01 Feb 2008, 19:19
Mesaje: 164
Cristina,iti doresc un Paste Fericit!Ai vopsit ouale? k eu acum am terminat cu ele


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Lectii de dans
MesajScris: 21 Mar 2008, 18:35 
Diva

Membru din: 25 Sep 2007, 17:06
Mesaje: 1348
Citat:
Cristina,iti doresc un Paste Fericit!Ai vopsit ouale? k eu acum am terminat cu ele


abia maine le facem - ca mergem acasa la tg mures.

oricum doar cristi are Paste acum - eu sunt greco catolica asa ca am deodata cu ortodoxii, el e romano catolic. inseamna ca in fiecare an o sa avem de doua ori oua rosii si motive de sarbatoare.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Lectii de dans
MesajScris: 21 Mar 2008, 18:37 
Senior

Membru din: 01 Feb 2008, 19:19
Mesaje: 164
si la noi e la fel, emil fiind romano-catolic,eu ortodoxa


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Lectii de dans
MesajScris: 21 Mar 2008, 18:41 
Diva

Membru din: 25 Sep 2007, 17:06
Mesaje: 1348
Citat:
si la noi e la fel, emil fiind romano-catolic,eu ortodoxa


e mai frumos asa - sarbatorim de 2 ori. si motive de sarbatoare as vrea sa fie cat mai multe


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Lectii de dans
MesajScris: 24 Mar 2008, 23:02 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
oooo! si voi ati avut Pastele??? ce frumoooos! pai ce sa va zic decat cu intarziere sarbatoare si prelungita foarte fericita:nwink:

Anamaria felicitari si casa de piatra! cum e acum dupa? gata, esti doamna:wacko::nlol:

Cristina sa sti ca e o idee super asta cu pantofii si crinolina...cercurile nu sutn foparte rigide dar totusi eu zic ca e bien sa le probam inainte:ok:nu pierdem nimic decat ca mirele vede cercurile:nlol::nlol::nlol:
si eu ma agndesc cu groaza de raman fara fusta ca in filme, nu mi se pare deloc haioasa faza(?)...sau daca ne blocam si nu mais tim si ne oprim acolo in fata lumii si nu mais tim nimic?:blink::blink:d-astea:blink:...eu nu vreau nicio coregrafie complicata decat ceva dragutz si foarte simplu s anu avem multe de uitat:~*in plus eu am fixatia de a conduce si nush cum va fi:~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Lectii de dans
MesajScris: 29 Mar 2008, 17:43 
Junior

Membru din: 07 Mar 2008, 02:53
Mesaje: 93
Citat:
eu te-as sfatui ca la ultimele ore de dans sa iti ei cu tine crinolina si pantofi cu care vei dansa in ziua cea mare, pt a te putea obisnui, sa nu ai surprize
numa bine ca nu o fost prea incantata Cristina cum s-o simtit in pantofi. Cu cercurile nu-i problema ca ne ies si piruetele... mai greu e sa ma dau eu in spate in timp sa-i fac loc. Greu ii cu coordonarea. :rolleyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Lectii de dans
MesajScris: 29 Mar 2008, 18:00 
Junior

Membru din: 31 Ian 2008, 18:37
Mesaje: 51
oooo! si voi ati avut Pastele??? ce frumoooos! pai ce sa va zic decat cu intarziere sarbatoare si prelungita foarte fericita:nwink:

Anamaria felicitari si casa de piatra! cum e acum dupa? gata, esti doamna:wacko::nlol:


Multumesc mult Bibicutza!!! Pai cum sa fie?! E super!! :)
:nmarried:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Lectii de dans
MesajScris: 03 Apr 2008, 04:16 
Senior

Membru din: 26 Oct 2006, 23:33
Mesaje: 139
Citat:

e mai frumos asa - sarbatorim de 2 ori. si motive de sarbatoare as vrea sa fie cat mai multe


mai aveti putin. cum mai merge treaba? urmeaza sa ne apucamm si noi (din timp:nwink:) de cursuri de dans fara sa spunem ca pentru nunta. ideea e ca noi vrem sa mergem 3 cupluri: noi, prietenii nostri care au nunta in iunie si...nasii nostri (care vor sa se pregateasca cu noi ptr nunta).
Dana


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Lectii de dans
MesajScris: 03 Apr 2008, 14:16 
Diva

Membru din: 25 Sep 2007, 17:06
Mesaje: 1348
Citat:

mai aveti putin. cum mai merge treaba? urmeaza sa ne apucamm si noi (din timp:nwink:) de cursuri de dans fara sa spunem ca pentru nunta. ideea e ca noi vrem sa mergem 3 cupluri: noi, prietenii nostri care au nunta in iunie si...nasii nostri (care vor sa se pregateasca cu noi ptr nunta).
Dana


noi am terminat orele de dans - mai mergem o singuta data chiar inainte de nunta. intre timp trebuie sa repetam singuri

acuma sau iese foarte bine sau o sa se distreze lumea pe cinste


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Lectii de dans
MesajScris: 14 Mai 2008, 04:39 
Junior

Membru din: 07 Mar 2008, 02:53
Mesaje: 93
Citat:

noi am terminat orele de dans - mai mergem o singuta data chiar inainte de nunta. intre timp trebuie sa repetam singuri

acuma sau iese foarte bine sau o sa se distreze lumea pe cinste

A iesit foarte bine dansul nostru, lumea s-a adunat din partea mai indepartata a salii sa ne vada. Si cum aveam momente de respiro cand ne desparteam.. invitatii credeau ca-i gata si incepeau sa aplaude. Dupa primul moment de felul asta Cristina a fugit la mine in brate si am rotit-o de 3 ori (sper) si am facut apoi o poza catre public de zici ca eram cei mai mari dansatori. Iar aplauze... :) dupa care dansul nostru a continuat. Sper ca aprecierile pe care le-am primit sa fie sincere pentru ca noi ne-am simtit grozav dansand.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Lectii de dans
MesajScris: 05 Aug 2008, 14:50 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
si eu vreau lectii de dans :))

eu vreau salsa pt. melodie de deschidere :D dar pe el nu l-am intrebat :))) inca nu e cazul dar ma gandesc :D ...

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Lectii de dans
MesajScris: 20 Aug 2008, 17:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
si noi lom lecti de dans. noi o sa dansam vals vienez, iar aici este 30ron ora. eu mai stiu putin sa dansez dar laur nu stie sa danseze deloc nici un fel de dans, iar eu am tendinta sa-l conduc. la noi primele ore cand am fost imbracata in pantaloni a fost ok dar cand mi-am loat o fusta foarte lunga si larga l-am bagat in ceta de tot pe laur:nlol: dar sper ca o sa iasa bine.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 91 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 22 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România