Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 09:12


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 81 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Pozele se ingalbenesc cu timpul,dar inregistra
MesajScris: 27 Iul 2006, 12:03 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
In nici un caz nu voi face asta. Nu imi place sa isi dea toata lumea cu parerea despre ce vreau si ce imi place mie, mai ales persoanele care nu stiu sa isi spuna parerea cu tact. Pe cele selectate ca "prieteni" pe site le simt ca facand parte din prieteni.


ma simt onorata :love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pozele se ingalbenesc cu timpul,dar inregistra
MesajScris: 27 Iul 2006, 12:44 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
In nici un caz nu voi face asta. Nu imi place sa isi dea toata lumea cu parerea despre ce vreau si ce imi place mie, mai ales persoanele care nu stiu sa isi spuna parerea cu tact. Pe cele selectate ca "prieteni" pe site le simt ca facand parte din prieteni.


pana la urma ce ai facut cu rochia, ai modificat ceva la corset?

mai ai atat de putin...cred ca nici n-ai sa iti dai seama cum a trecut...fii relaxata si bucura-te la maxim de nunta ta...si, pe urma, vino repede si povesteste-ne...:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pozele se ingalbenesc cu timpul,dar inregistra
MesajScris: 27 Iul 2006, 15:37 
Veteran

Membru din: 11 Ian 2006, 10:39
Mesaje: 256
Fetelor,dati-mi si mie un mesaj pe privat si spuneti-mi unde pot gasi pahare?As putea sa decorez eu unele,dar parca nu am incredere ca vor iesi asa frumoase.
Va multumesc mult de acum:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pozele se ingalbenesc cu timpul,dar inregistra
MesajScris: 27 Iul 2006, 17:00 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:

Aseara ma plimbam prin casa cu crinolina sa vad daca intru pe usi. Se pare ca visul meu a avut un temei real, crinolina e mai mare decat usa dar cercul e dintr-un plastic atat de moale ca se muleaza singur si intru fara probleme.


:D :D esti mortala cu visele tale cu crinolina :D... parca te si vad uitandu-te din usa restaurantului cum se distreaza toti inauntru :D :D... dar ai scapat de grija asta, poti sa intri si tu sa te distrezi :p... si chiar asa, sa te distrezi mai tare ca toti :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pozele se ingalbenesc cu timpul,dar inregistra
MesajScris: 06 Sep 2006, 11:40 
Veteran

Membru din: 11 Ian 2006, 10:39
Mesaje: 256
La noi in familie numai traditii.Adik,de cativa ani incoace,e unul singur care fura miresele:un var de-al lui Danny.Asa ca stiu cine o sa ma fure.Si ma duce unde o sa am eu chef!:p:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pozele se ingalbenesc cu timpul,dar inregistra
MesajScris: 21 Sep 2006, 18:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
Pozele dupa parerea mea chiar daca ingalbenesc le poti palpa. Le tzii practic in mana , nu?:D
Mie imi place foarte mult sa privesc poze "ca hartie". Nu tot neamul tau care vrea sa te vada are calc. sau Dvd samd. Ideea este sa se bucure cei dragi tie ! Arati poze. Le iei cu tine peste tot. Bine acu poti merge si cu Cd-ul in buzunar:-` cum merg copiii in loc de genti cu caiete sa ia notite, baga 2-3 Cd-uri, dichete la ei in bucunar si pleaca la scoala:-`
Plus ca daca ceilalti nu au calc. sau dvd trebuie sa cari tu dupa tine cate-o astfel de "scula". Nu mi se pare comod si nici romantic...

E romantic, intr-adevar, sa ai pozele pe hartie. Poti sa folosesti la ceva toate ramele alea frumoase care sunt de vanzare...
Cat despre CD-uri... faceti cat mai multe copii... ca cd-urile nu tin vesnic... De dvd-uri nu stiu sigur, dar banuiesc ca e la fel.

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pozele se ingalbenesc cu timpul,dar inregistra
MesajScris: 21 Sep 2006, 20:28 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
La noi in familie numai traditii.Adik,de cativa ani incoace,e unul singur care fura miresele:un var de-al lui Danny.Asa ca stiu cine o sa ma fure.Si ma duce unde o sa am eu chef!:p:D


ce tare chestia asta:)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 81 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 64 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România