Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 16:01


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 151 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 22 Mar 2006, 14:50 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:


:~* Merci. Am si eu prieteni plecati in strainatate din diverse motive si stiu ce greu e sa te ocupi de problemele de-acasa fiind acolo. Da stiu ca pana l aurma se rezolva ca se mai uita si Doamne Doamne la noi.....:ok:
chiar esti o SCUMPA.Iti doresc din tot sufletul meu sa ai parte de cea mai frumoasa nuta din istoria pamantesca si o viata lunga plina de fericire si impliniri:flower:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 22 Mar 2006, 15:02 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:


Si tie iti doresc la fel%%-%%-%%-%%- Sa ti se indeplineasca toate dorintele acolo%%-%%-
mercic:~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 22 Mar 2006, 15:08 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
chiar esti o SCUMPA.Iti doresc din tot sufletul meu sa ai parte de cea mai frumoasa nuta din istoria pamantesca si o viata lunga plina de fericire si impliniri:flower:


of of...ce sentimentale sunteti...toate ne dorim o nunta ca-n povesti...indiferent daca avem un an timp pentru organizare sau doua saptamani...cred ca e important sa stii ce vrei, sa fi hotarata si sa crezi ca se poate...
si eu am o prietena care e in Italia si face nunta pe 16 iulie...are cine sa o ajute de aici si o sa vina acasa cu vreo luna inainte...cred ca o sa se descurce...

si...krysta...din cate vad eu..ai facut destul de multe deja...deci nu cred ca ai pentru ca sa iti faci griji...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 22 Mar 2006, 15:18 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:



Cred ca ea nefiind aici, simte cu nu are control asupra situatiei si de-aia isi face asa de multe griji...E de inteles, totusi...
aaaaaaaa da bine ai mai zis.Nici eu nu ziceam mai bine...chiar asa ma simt...Cred ca sunt multe de facut dar daca nu sunt eu atunci nu se fac


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 22 Mar 2006, 15:20 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:

of of...ce sentimentale sunteti...toate ne dorim o nunta ca-n povesti...indiferent daca avem un an timp pentru organizare sau doua saptamani...cred ca e important sa stii ce vrei, sa fi hotarata si sa crezi ca se poate...
si eu am o prietena care e in Italia si face nunta pe 16 iulie...are cine sa o ajute de aici si o sa vina acasa cu vreo luna inainte...cred ca o sa se descurce...

si...krysta...din cate vad eu..ai facut destul de multe deja...deci nu cred ca ai pentru ca sa iti faci griji...
asa este dar eu imi doream enorm de mult invitatiile alea si de aia v-am cerut voua parerea pentru ca mi se pare un pic suspecta firma asta.Dar cred ca pana la urma voi incerca si asa. nu am de ales.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 22 Mar 2006, 15:28 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
asa este dar eu imi doream enorm de mult invitatiile alea si de aia v-am cerut voua parerea pentru ca mi se pare un pic suspecta firma asta.Dar cred ca pana la urma voi incerca si asa. nu am de ales.


nu e singura firma din romania care face invitatii...mai bine mai cauta daca nu esti multumita...
...te-as ajuta dar inca n-am idee de nici o firma care face invitatii...cel putin eu inca n-am gasit invitatii care sa imi placa...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 22 Mar 2006, 17:43 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
nu mai angajam pana la urma pe nimeni,raman tot prietenii astia ai lui iubi . ce sa mai zic . nimic ca mi-a facut un car de draci azi.):(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 22 Mar 2006, 18:09 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:
nu mai angajam pana la urma pe nimeni,raman tot prietenii astia ai lui iubi . ce sa mai zic . nimic ca mi-a facut un car de draci azi.):(
de ce?ce ti s-a intamplat?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 22 Mar 2006, 18:14 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
Citat:
nu mai angajam pana la urma pe nimeni,raman tot prietenii astia ai lui iubi . ce sa mai zic . nimic ca mi-a facut un car de draci azi.):(


incearca totusi sa il convingi sa luati cameramanul mizeaza pe faptul ca face montaj si ceva special pentru voi ca le personalizeaza si poate asa merge:ok: ca prietenii nu stiu daca fac si asta da filmeaza dar spunei ca e important cum fac asta ca este tot ce ramane!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 22 Mar 2006, 18:14 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
de ce?ce ti s-a intamplat?


ce sa fie era vorba ca eu vroiam cameraman si el vrea sa-i puna pe niste prieteni de-ai lui niste amatori ca ne costa mult cam 150 euro cu singura camera si 250 euro cu doua.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 22 Mar 2006, 18:31 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:

ce sa fie era vorba ca eu vroiam cameraman si el vrea sa-i puna pe niste prieteni de-ai lui niste amatori ca ne costa mult cam 150 euro cu singura camera si 250 euro cu doua.
vai de mine(tine),ai grija ce faci e singura si unica ta nunta nu fa prostia pe care am facut-o eu la cununia mea civila.Am avut un "prieten" care a filmat si fotografiat si din 2 lucruri nici unul nu a iesit cum trebuia.M-am trezit fara nici o poza reusita in momentul in care am semnat si multe momente importante nefilmate sau nefotografiate,iar ceea ce a scos el mai bine le facea nepotul meu nenascut...:wacko:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 22 Mar 2006, 18:34 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
vai de mine(tine),ai grija ce faci e singura si unica ta nunta nu fa prostia pe care am facut-o eu la cununia mea civila.Am avut un "prieten" care a filmat si fotografiat si din 2 lucruri nici unul nu a iesit cum trebuia.M-am trezit fara nici o poza reusita in momentul in care am semnat si multe momente importante nefilmate sau nefotografiate,iar ceea ce a scos el mai bine le facea nepotul meu nenascut...:wacko:


probabil ca ai dreptate,dar la noi e esential sa nu ne aruncam la sume mari si asa am hotarat mai adineauri cu el la tel sa ii alegem pe baietii aia prieteni ai lui.mai ales ca unul fimeaza si altul fotografiaza au aparate misto nu am ce zice ca si noi vrem sa ne luam o camera de filmat digitala la 13milioane.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 22 Mar 2006, 18:42 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

tu stii mai bine, dar si cea mai desteapta camera nu face munca unui profesionist. eu sunt maniaca la chestiile astea si nu concep decat ceva profesionist. noroc ca cel mai bun din Arad e prieten de familie si avem preturi la jumate, altfel ma luam si eu cu mainile de cap...


da fiecare cu nunta lui.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 22 Mar 2006, 19:00 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

suparator sau nu, fiecare cu bugetul lui...nici noi nu avem de gand sa ne ruinam cu organizatu si incercam sa ne tinem cu cheltuielile la minimum si fara pretentii exagerate.

voiam ceva poze de studio dar sunt a dracului de scumpe (mai scump ca si filmatul) si am zis PAS, vom face poze la biserica si la sala, in mediu mai...organizat si gata :) pe langa pozele de traseu si din sala


vezi ca nu e bine nici sa te ruinezi la buzunar. bine care are cine sa ne faca poze.ca altfel vai de noi.(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 22 Mar 2006, 19:02 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
cum o fi cum n-o fi daca Dumnezeu va vrea totul va iesi foarte bine...profesionisti sau nu.Eu de exemplu am avut noroc chior ca i-am gasit pe astia cu 2 camere de filmat si o tipa care fotografiaza cu doar 250 de euro,dar am primit si oferte de tipul iti filmez si fotografiez dar tu sari cu 500euro ....ei na... ca nu mi-a sta bine sa-mi pastrez banii aia in buzunar.incredere fetelor in Dumnezeu si gata...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 22 Mar 2006, 19:05 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
cum o fi cum n-o fi daca Dumnezeu va vrea totul va iesi foarte bine...profesionisti sau nu.Eu de exemplu am avut noroc chior ca i-am gasit pe astia cu 2 camere de filmat si o tipa care fotografiaza cu doar 250 de euro,dar am primit si oferte de tipul iti filmez si fotografiez dar tu sari cu 500euro ....ei na... ca nu mi-a sta bine sa-mi pastrez banii aia in buzunar.incredere fetelor in Dumnezeu si gata...


asa e krista chiar nu e nevoie de profesionist sau nu. fiecare cum isi doreste nunta si sa stiti ca va iesi totul bine cu ajutorul lui Dumnezeu.chestia e sa nu ne panicam.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 151 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 70 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România