Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 13:31


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 151 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: cameraman si fotograf
MesajScris: 21 Feb 2006, 13:59 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
fetelor am inebunit cautand cameraman si fotograf.sa va explic situatia mea. Eu sunt din Iasi dar acum sunt in Italia si nu pot veni acasa mai devreme de 1 iulie,desi nunta o am pe 12 august 2006.Vreau ca totul sa fie perfect sa aptoape perfecyt, sa raman cu amintiri placute de la nunta mea ...dar nu reusesc sa gasesc cameramn si fotograf care sa ma asigure ca totul va iesi bine. Dati-mi va rog un sfat....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 21 Feb 2006, 14:10 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:

Pai cred ca aici depinde si de bugetul pe care vrei sa il aloci pentru cameraman si fotograf. Spun asta, pentru ca, daca vrei cameraman si fotograf specializati, costa ceva mai mult. Dar presupun ca daca sunt specializati, nu vei avea surprize neplacute in ceea ce priveste calitatea lucrarii. Toate firmele organizatoare de nunti au asa ceva. Daca vrei, iti scriu adrese de firme, si pe pagina lor de web ii vei putea contacta, si vei putea vedea si lucrari de-ale lor!:ok:%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 21 Feb 2006, 14:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
[quote][/quote]

multa bafta la cautari!!%%-%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 21 Feb 2006, 14:18 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
pai dragele mele,pritenii care sau casatorit au folosit "fotografi de familie" si cameramani cam la fel,rezultatul era cam pe la 0.Iar la agentii full service am apelat dar nu-ti vin doar pentru fotografiat si filmat.Trebuie sa cumperi tot pachetul lor de oferte.sunt dispusa sa platesc cam 500E pentru poze si casete sau DVD.Da-ti va rog adrese ,numere de telefon...sau ajutati-ma intr-un fel.Mor de ciuda ca nu sunt acasa. Banuiesc ca reuseam sa gasesc ceva fara probleme


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 21 Feb 2006, 14:29 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Nu ma refeream la agentii full service, ci la fotografi si cameramani pe care ii gasesti tot la furnizori:lips:


Iti dau un link..trebuie doar sa suni la numarul de telefon de acolo sau sa dai mail. Vezi ca si pe acest forum avem un subiect "de vorba cu furnizorii" ..si -i poti intreba personal!! Multa bafta!!%%-%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 21 Feb 2006, 16:33 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
multumesc fetelor sunteti tare dragute.Am sa incerc la toate adresele pe care mi le trimiteti poate reusesc sa rezolv si problema aceasta.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 21 Feb 2006, 21:34 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
multumesc fetelor sunteti tare dragute.Am sa incerc la toate adresele pe care mi le trimiteti poate reusesc sa rezolv si problema aceasta.

Pentru putin!! %%-%%-%%-:love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 22 Feb 2006, 03:59 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
Pentru putin!! %%-%%-%%-:love:


Krysta, la FURNIZORI, pe FOTOGRAFI, alege IASI si vezi daca nu ai acolo fotografi din oras. La fel si pentru CAMERAMANI.

Dar am si alta idee: la tarifele practicate, cred ca ai putea vorbi si cu furnizori din alte orase sa le achiti transportul separat si sa vina la nunta acolo (in fond ei oricum stau o zi si o noapte in intregime...deci nu ar pierde mult).


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 22 Feb 2006, 15:11 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
crede-ma ca am incercat dar nu am primit nici un raspuns.Iar la furnizori cum mi-ai propus nu am gasit nimic in Iasi.Majoritatea sunt din Bucuresti si aparte ca sunt foarte scumpi nu-ti vin doar pentru ce vreau eu...sunt un pic stresata(deja am inceput)imi este frica sa nu ma trezesc mai tarziu fara cameraman si fara fotografpentru nunta.Pupici la toti


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 22 Feb 2006, 18:25 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Am si eu o intrebare la tine, krysta, chiar daca nu e legata de cameraman/fotograf.
Tu zici ca faci nunta in 12 august. Atunci nu e post ? Cum faci ?



Ca bine zici....asa e ...e ultima sambata din postul Sfintei Marii.....sau u nu esti ortodoxa?? :o:o:o:o:o


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 23 Feb 2006, 11:28 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
eu sunt catolica si nu,nu este post.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 151 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 18 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România