Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 15:45


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 151 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 25 Feb 2009, 17:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:
sigur,te rog chiar!astpet mesaj!ne-am gandit la cineva dar nu strica niciodata..e bine sa avem de unde alege!


ti-am trimis pe privat toate datele

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 25 Feb 2009, 18:07 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:

ti-am trimis pe privat toate datele

am primit,ms frumos!

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 07 Mar 2009, 04:17 
Nou Venit

Membru din: 02 Dec 2008, 05:28
Mesaje: 1
***RECLAMA


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 12 Mar 2009, 21:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
:eek:nu am inteles nimic din discutiile astea...

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 12 Mar 2009, 23:39 
Nou Venit

Membru din: 18 Noi 2008, 04:01
Mesaje: 12
Citat:
Si eu am apelat la firm .... si am fost super multumit , nu este adevar ce spui , tocmai este cu totul si cu totul contrac celor spuse de tine alinu30 . Multumesc acestei firme


cate conturi iti mai faci ca sa-ti faci reclama domnule? ai postat si in alta parte astazi. doar nu ar trebui sa credem ca esti fost mire si stai o zi intreaga sa le faci reclama acestor indivizi pe nshpe forumuri. probabil n-ai apucat sa citesti mesajul meu de dincolo. el se referea la super firma dumitale si la cum iti bati joc de oameni. cum iti numesti pustii de 18 ani care vor sa faca si ei un ban de mare vara, "fotografi" si "cameramani". la cum ai riscat sa strici nunta prietenilor mei anul trecut cand ti-ai trimis omul la cununia civila cu un singur card si ala stricat si omul tau a ajuns sa cumpere pozele de la fotograful primariei. asta numesti tu fotografie de nunta? asta se numeste piata de fructe si legume. un fel de "hai ca merge si asa" cu amintirile de-o viata ale oamenilor. foarte urat!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 13 Mar 2009, 00:24 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
se pare ca george2233 si george sunt aceeasi persoana, nu se ia nici o masura?

omule, crezi ca suntem veniti cu pluta si nu ne dam seama de ce vrei sa faci?

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 13 Mar 2009, 11:55 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
am impresia ca unii oameni sunt...cam...ma rog...de aia nu inetlegeam eu nimic...:~*au aparut asa...am citit dar..mare lucru nu am inteles..decat reclama si antireclama...:eek:de fapt cam asta era ideea:rofl:

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 13 Mar 2009, 16:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:
am impresia ca unii oameni sunt...cam...ma rog...de aia nu inetlegeam eu nimic...:~*au aparut asa...am citit dar..mare lucru nu am inteles..decat reclama si antireclama...:eek:de fapt cam asta era ideea:rofl:
mda..eu nici nu prea intru pe topicul asta si nici pe cele despre muzica.numai reclame...aproape..

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 13 Mar 2009, 18:56 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
mda..eu nici nu prea intru pe topicul asta si nici pe cele despre muzica.numai reclame...aproape..


Userii cei 3 din seria George/gerge sunt, dupa cum v-ati dat si voi seama, una si aceeasi persoana. Toti trei au fost banati.
Mesajele lor au fost sterse, fiind considerate irelevante.

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 14 Mar 2009, 14:06 
Nou Venit

Membru din: 14 Mar 2009, 13:59
Mesaje: 2
Draga Nico, tin sa iti spun ca faci aluzie la nunta mea de anul trecut. Vreau sa iti spun ca eu am avut 2 cameramani cu 2 camere, si la cununie totul a iesit super!!!!!. Din punctul meu de vedere, oamenii aia sunt super ok!.
P.S: pozele sunt chiar foarte multe, calitatea este deosebita. Eu am fost foarte multumita de serviciile lor. :napplause::napplause::napplause:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 14 Mar 2009, 14:24 
Nou Venit

Membru din: 14 Mar 2009, 13:59
Mesaje: 2
Daca vrei poze, eu pot dovedi ca cele de la nunta mea au iesit super, si o sa ti le si arat, ca sa nu mai arunci vorbe-n vant.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 15 Mar 2009, 13:20 
Nou Venit

Membru din: 21 Dec 2008, 16:27
Mesaje: 1
***RECLAMA


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 16 Mar 2009, 04:38 
Nou Venit

Membru din: 18 Noi 2008, 04:01
Mesaje: 12
stimati moderatori si useri,

tin sa va supun atentiei mesajele pe care le-am primit de la gerge2323 in ideea ca miresele sa stie cu ce tip de oameni au de-a face si ca moderatorii sa cunoasca afirmatiile total nepotrivite si amenintatoare pe care acest individ le face la adresa unui om pe care nu l-a vazut niciodata, care pe deasupra mai e si femeie.

mesajul 1
subiect: INTALNIRE CU TINE CAT DE CURAND
text: ESTI UN FOTOGRAF PROFESIONIST SI NU ESTE FRUMOS SA FACI ASA CEVA MAI ALES CA NU A FOST UN FOTOGRAF CI DOI.IN CURAND PRIETENA TA CARE ERA S-AI STRIC NUNTA O SA TE CAUTE SA-TI SPUNA ADEVARUL.IAR EU PERSONAL O SA TE CAUT LA BUCUR OBOR SA STAM DE VORBA,ESTI SI FRAIER CA NU STI SA MINTI CU ID FALSE

mesajul 2
subiect: SE APROPIE INTALNIREA
text: O SA MA CUNOSTI PERSONAL PROSTULE STIU UNDE SA TE GASESC,INCA CEVA FAMILIA AIA A FOST ATAT DE NEMULTUMITA CA A ADUS LA NOI SI PE FINII LOR SI INCA DOUA NUNTI PE ANUL ASTA DAR AM SA-TI SPUN PERSONAL FATA IN FATA SAPTAMANA VIITOARE,O SA-TI DAU EU TIE PUSTI DE 18 ANI,SI DE FOTOGRAFIAT AM SA TE AJUT PE TINE SA FOTOGRAFIEZI LA MARE.

sunt sigura ca se poate verifica daca aceste mesaje le-am primit cu adevarat. daca nu se poate verifica altfel sunt dispusa sa va ofer parola contului meu.

eu nu vreau sa amplific aceasta situatie total nefericita insa daca acest personaj va continua cu amenintari de genul "stiu unde sa te gasesc" ma voi vedea nevoita sa iau atitudine.

ps: cred ca va imaginati si voi cine este mirelamihaela :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 16 Mar 2009, 13:55 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Citat:
stimati moderatori si useri,

tin sa va supun atentiei mesajele pe care le-am primit de la gerge2323 in ideea ca miresele sa stie cu ce tip de oameni au de-a face si ca moderatorii sa cunoasca afirmatiile total nepotrivite si amenintatoare pe care acest individ le face la adresa unui om pe care nu l-a vazut niciodata, care pe deasupra mai e si femeie.

mesajul 1
subiect: INTALNIRE CU TINE CAT DE CURAND
text: ESTI UN FOTOGRAF PROFESIONIST SI NU ESTE FRUMOS SA FACI ASA CEVA MAI ALES CA NU A FOST UN FOTOGRAF CI DOI.IN CURAND PRIETENA TA CARE ERA S-AI STRIC NUNTA O SA TE CAUTE SA-TI SPUNA ADEVARUL.IAR EU PERSONAL O SA TE CAUT LA BUCUR OBOR SA STAM DE VORBA,ESTI SI FRAIER CA NU STI SA MINTI CU ID FALSE

mesajul 2
subiect: SE APROPIE INTALNIREA
text: O SA MA CUNOSTI PERSONAL PROSTULE STIU UNDE SA TE GASESC,INCA CEVA FAMILIA AIA A FOST ATAT DE NEMULTUMITA CA A ADUS LA NOI SI PE FINII LOR SI INCA DOUA NUNTI PE ANUL ASTA DAR AM SA-TI SPUN PERSONAL FATA IN FATA SAPTAMANA VIITOARE,O SA-TI DAU EU TIE PUSTI DE 18 ANI,SI DE FOTOGRAFIAT AM SA TE AJUT PE TINE SA FOTOGRAFIEZI LA MARE.

sunt sigura ca se poate verifica daca aceste mesaje le-am primit cu adevarat. daca nu se poate verifica altfel sunt dispusa sa va ofer parola contului meu.

eu nu vreau sa amplific aceasta situatie total nefericita insa daca acest personaj va continua cu amenintari de genul "stiu unde sa te gasesc" ma voi vedea nevoita sa iau atitudine.

ps: cred ca va imaginati si voi cine este mirelamihaela :)



Nico, te credem ca ai primit acele mesaje dar dupa cum a spus coradyne mai sus cei 3 useri au fost banati. Probabil ca mesajele le-ai primit inainte. Sunt sigura ca nu o sa mai primesti astfel de mesaje. Cel putin nu de pe userele acelea.

Mai bine uitam totul si sa vorbim despre ceea ce ne intereseaza si nu despre reclame sau nonreclame.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 16 Apr 2009, 21:15 
Nou Venit

Membru din: 04 Mai 2008, 22:03
Mesaje: 4
Nu neaparat se folosesc 2 cameramani cu 2 camere. Doar in cazul in care invitatii sunt foarte multi, peste 350 de exemplu, dar si asa se poate descurca o singura camera de anul trecut. Vreau sa iti spun ca eu am avut 2 cameramani cu 2 camere, si la cununie totul a iesit super!!!!!. Din punctul meu de vedere, oamenii aia sunt super ok!.
P.S: pozele sunt chiar foarte multe, calitatea este deosebita. Eu am fost foarte multumita de serviciile lor. :napplause::napplause::napplause:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 17 Apr 2009, 17:43 
Nou Venit

Membru din: 04 Mai 2008, 22:03
Mesaje: 4
Citat:
Draga Nico, tin sa iti spun ca faci aluzie la nunta mea de anul trecut. Vreau sa iti spun ca eu am avut 2 cameramani cu 2 camere, si la cununie totul a iesit super!!!!!. Din punctul meu de vedere, oamenii aia sunt super ok!.
P.S: pozele sunt chiar foarte multe, calitatea este deosebita. Eu am fost foarte multumita de serviciile lor. :napplause::napplause::napplause:
Nu neaparat se folosesc 2 cameramani cu 2 camere. Doar in cazul in care invitatii sunt foarte multi, peste 350 de exemplu, dar si asa se poate descurca o singura camera


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 30 Apr 2009, 00:42 
Nou Venit

Membru din: 22 Sep 2007, 01:21
Mesaje: 9
Citat:
dragele mele,

sunt tare suparata, pt o problema legata de filmarile mele de la nunta. acum voi hotarati cum este bine, eu va sfatuiesc sa nu colaborati cu aceasta firma sau sa fiti f atenti la prevederile contractuale. firma **** a fost ok pana am semnat contractul, care tb sa recunosc nu este f cuprinzator, nu am primit chitanta pt avans si nici chitanta pt banii de la final de contract, dar pb este ca filmarea bruta au sters-o din lipsa de spatiu pe casete, nu am vazut niciodata filmarea bruta, montajul (filmarea s-a facut cu 2 camere toata ziua)specificat in contract 6 ore este doar 5 ore si 1/2, copii la dvd-uri de nunta se pot face numai contra cost la ei pt ca au un altfel de editare, filmarile se pot vedea decat pe anumite DVDplayere - se ofera firma sa va vanda dvdplayere, montajul este plin de efecte speciale si nu exista filmare de ansamblu... si multe alte pb. totul a culminat cu momentul in care le-am mai cerut un set de dvd si au spus ca au sters orice informatie legata de nunta mea si sa vin eu la sediu cu dvd-urile mele, sa le faca ei copie pt 50 lei.... contractul prevedea si album foto cu 200 poze, dar cuvantul album foto nu reprezinta albumul in sine in conceptia lor, ci doar pozele, fara coperti etc... si incerca sa-mi vanda un album foto din piele la 200 euro.... si multe altele lucruri... nu stiu ce sa fac, am contractul si as vrea sa le fac reclamatie pt ca eu nu am copii dupa dvd-uri pt familie, nu am filmarea bruta din care mai aveam ceva momente de care stiu si pe care vream sa le am amintire in montaj.? voi ce spuneti? eu va sfatuiesc din proprie experienta sa nu colaborati cu aceasta firma ****. multumesc

Cazul acesta a ajuns in instanta si, pentru a nu aduce prejudicii de imagine firmei implicate, am cenzurat numele furnizorului pana la solutionarea procesului.


Anterior, eu, alinus30, am realizat mai multe postari pe acest forum prin care am formulat critici si m


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 16 Mai 2009, 00:02 
Nou Venit

Membru din: 02 Feb 2009, 00:21
Mesaje: 6
Citat:

Anterior, eu, alinus30, am realizat mai multe postari pe acest forum prin care am formulat critici si m


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cameraman si fotograf
MesajScris: 16 Mai 2009, 00:09 
Nou Venit

Membru din: 02 Feb 2009, 00:21
Mesaje: 6
Citat:
fetelor,viitoare si foste miresici..ce ziceti de doua camere la nunta?una pt mireasa si una pt mire?ce parere aveti?
eu asa as vrea...

buna.am observat ca esti din pit..la ce cameramani t referi, i ai luat la nunta ta,ai fost multumita, ce preturi si ce locatie au?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Fotograf
MesajScris: 09 Iun 2009, 17:59 
Nou Venit

Membru din: 09 Iun 2009, 17:30
Mesaje: 2
eu va pot ajuta cu un fotograf.
daca va intereseaza contactati-ma pe id-ul meu de mess: ***(pe privat) pt informatii si poze de la alte nunti.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 151 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România