Ultima vizită a fost: Acum este 19 Apr 2024, 16:56


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 74 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 14 Apr 2009, 20:10 
Nou Venit

Membru din: 02 Feb 2009, 14:26
Mesaje: 1
Buna,
Pentru partea de video cred ca te pot ajuta eu.
mess:marindumitrumihai


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: uite unul care mi-a placut mie
MesajScris: 17 Apr 2009, 01:40 
Nou Venit

Membru din: 04 Mai 2008, 22:03
Mesaje: 4
Dap..pelanga faptul ca si pozele si filmarea sunt din acelasi unghi... cum sa te imparti la anumite momente?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: INFORMARE
MesajScris: 29 Apr 2009, 21:29 
Nou Venit

Membru din: 22 Sep 2007, 01:21
Mesaje: 9
Anterior, eu, alinus30, am realizat mai multe postari pe acest forum prin care am formulat critici si m


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: FOTOGRAF
MesajScris: 09 Iun 2009, 17:40 
Nou Venit

Membru din: 09 Iun 2009, 17:30
Mesaje: 2
daca te mai intereseaza fotograf te pot ajuta eu.
cauta-ma pe YdMess: ***(pe privat) si o sa-ti trimit si poze de la nunti


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FOTOGRAF
MesajScris: 10 Iun 2009, 18:50 
Nou Venit

Membru din: 13 Feb 2009, 16:48
Mesaje: 41
Citat:
daca te mai intereseaza fotograf te pot ajuta eu.
cauta-ma pe YdMess: ***(pe privat) si o sa-ti trimit si poze de la nunti


si eu sunt in pana de fotograf si cameraman, desi mai este destul pana la nunta timpul trece ff repede ... ma poate ajuta si pe mine cu un cameraman si fotograf bun, nunta va avea loc in Slatina

mercii pupp%%(})


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FOTOGRAF
MesajScris: 12 Iun 2009, 00:41 
Nou Venit

Membru din: 02 Dec 2008, 23:28
Mesaje: 1
Citat:

si eu sunt in pana de fotograf si cameraman, desi mai este destul pana la nunta timpul trece ff repede ... ma poate ajuta si pe mine cu un cameraman si fotograf bun, nunta va avea loc in Slatina

mercii pupp%%(})


buburuza, da o cautare pe google - "fotografinuntipro". primul rezultat e o lista cu cei mai buni fotografi din romania. acolo sigur vei gasi ceva pe placul tau. multa bafta! daca aveti nevoie de sfaturi sau pareri, daca aveti intrebari despre fotografi, stau la dispozitie tuturor miresicilor. bafta!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FOTOGRAF
MesajScris: 17 Iun 2009, 15:23 
Junior

Membru din: 12 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 70
buna ziua,
am zis sa scriu ca poate asa nu se va mai intampla sa aveti si voi aceeasi dezamagire ca mine in legatura cu cameramanul:spun cu mana pe inima ca flmul nostru a iesit o porcarie in comparatie cu ce se poate face acum!!!camramanul nostru a stat intr-o singura pozitie toata noaptea,dupa masa mirilor si toata nunta se perinda niste persoane cu spatele,nimic original,nu ne-a filmat decat pe noi,nu la mese,nu de sus,daca era aglomerat la dans nu a cautat sa faca nimic in acest sens pt a iesi ok,a ramas proptita acolo (ca era o dna)...si in final a iesit un vax!am vz niste filmari de la acelasi restaurant,o locatie super,nunta am zvut la aristocrat events,facute de o echipa super (cu camera mobila pe macara,vreo 3 camere jos,cu ecran,ce mai,o nebunie,2 camere dimineatza,la mire si mireas,in fine...oferta e descrisa si aici pe site...imi pare tare rau ca am mers asa pe incredere si am apelat la o cunostiinta fara sa vad ce stie sa faca,si nu mai pot face nimic acum...asa ca va sfatuiesc sa alegeti echipe profesionoste si neaparat sa vb cu ele inainte ce vreti sa se filmeze:doar voi sau si invitatii saracii...)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 01 Iul 2009, 17:25 
Nou Venit

Membru din: 01 Iul 2009, 17:21
Mesaje: 1
mai ... e foarte simplu ... doriti un fotograf ... poftim


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 02 Iul 2009, 23:20 
Nou Venit

Membru din: 17 Iun 2009, 00:12
Mesaje: 1
Sarut mana.

Sunt reprezentantul unui site ce se ocupa cu asa ceva, si daca inca mai sunteti interesata va rog sa ne contactati la [email protected].

O seara cat mai frumoasa.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 10 Iul 2009, 03:05 
Nou Venit

Membru din: 26 Iun 2009, 02:56
Mesaje: 1
Buna. Eu am un prieten care este fotograf in tot sensul cuvantului adica nu doar un baiat care face poze . am fost si la o nunta la care a facut poze impreuna cu colegul lui caci in doi iese cu totul altceva , in plus proiecteaza si pozele facute pe tot parcursul zilei de neuitat.
.fixfoto . este ce mi-as fi dorit si pentru nunta nea dar asta este ma multumesc sa recomand .

EDIT: Va rog frumos sa ma contactati pe privat pentru detalii suplimentare.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 21 Iul 2009, 17:16 
Nou Venit

Membru din: 21 Iul 2009, 17:05
Mesaje: 1
Citat:
Dragele mele, sunt disperata.Fotograful meu a avut un atac de cord.ce ma fac?asta imi trebuia mie acum ? cei drept mai am timp ca nunta e in august, dar mai am multe de rezolvat si serviciul este incarcat. cine poate sa-mi sugereze un fotograf care sa nu fie ocupat, sa fie cat de cat bun?


Te pot ajuta eu cu un fotograf ieftin si bun
intra pe mess la "haitzuss"
bye:nmarried:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 27 Iul 2009, 01:07 
Nou Venit

Membru din: 27 Iul 2009, 01:02
Mesaje: 1
RECLAMA


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 12 Sep 2009, 23:42 
Nou Venit

Membru din: 24 Feb 2009, 00:43
Mesaje: 3
elena1573 scrie:
Dragele mele, sunt disperata.Fotograful meu a avut un atac de cord.ce ma fac?asta imi trebuia mie acum ? cei drept mai am timp ca nunta e in august, dar mai am multe de rezolvat si serviciul este incarcat. cine poate sa-mi sugereze un fotograf care sa nu fie ocupat, sa fie cat de cat bun?


gata a trecut si 30 august, au trecut si emotiile si luna de miere .......dar a fost supeeeeeeeeeeeerb.
nunta a fost ca in povesti, iar fotograful de milioane, pentru ca am avut o sedinta foto aparte, pe gazonul de la palatul stirbei, interzis accesului....dar cine se ia de o mireasa?
dragele mele, merita sa mai faceti si altfel decat standard pentru ca ramaneti cu cele mai frumoase amintiri.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 02 Noi 2009, 00:21 
Nou Venit

Membru din: 23 Aug 2009, 12:49
Mesaje: 1
azaleea scrie:
Buna dragelor,

Va rog sa-mi recomandati un fotograf si un cameraman bun, de a caror munca ati fost multumite. Caut de ceva timp insa nu am reusit sa gasesc ceva care sa imi placa. Iar dintre cunostinte, nimeni n-a indraznit sa imi recomande pentru ca ei insisi, la nunta lor, au fost foarte nemultumiti de calitatea pozelor. Si cum dintr-o nunta,pana la urma, peste ani raman doar inelele si pozele/filmuletul, tin mult sa nu iau pe cineva care sa-mi livreze fotografii de o calitate mediocra.
Nu sunt o fana a pozelor "artistice". Ma intereseaza indeosebi instantaneele prinse inspirat, atmosfera reala, claritatea pozelor, setarile potrivite pentru lumina puternica sau difuza, etc.

Multumesc mult pentru orice sugestie!!!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 18 Ian 2010, 18:55 
Nou Venit

Membru din: 18 Ian 2010, 20:51
Mesaje: 1
azaleea scrie:
Buna dragelor,

Va rog sa-mi recomandati un fotograf si un cameraman bun, de a caror munca ati fost multumite. Caut de ceva timp insa nu am reusit sa gasesc ceva care sa imi placa. Iar dintre cunostinte, nimeni n-a indraznit sa imi recomande pentru ca ei insisi, la nunta lor, au fost foarte nemultumiti de calitatea pozelor. Si cum dintr-o nunta,pana la urma, peste ani raman doar inelele si pozele/filmuletul, tin mult sa nu iau pe cineva care sa-mi livreze fotografii de o calitate mediocra.
Nu sunt o fana a pozelor "artistice". Ma intereseaza indeosebi instantaneele prinse inspirat, atmosfera reala, claritatea pozelor, setarile potrivite pentru lumina puternica sau difuza, etc.

Multumesc mult pentru orice sugestie!!!!!




iti recomand studio8mm, sunt profesionisti si la pret sunt ok zic eu...oricum pentru mai multe detalii poti sa le vizitezi site-ul.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 06 Feb 2010, 17:35 
Nou Venit

Membru din: 03 Dec 2009, 01:58
Mesaje: 11
Localitate: Bucuresti
Salutare.

Fotograful meu la nunta va fi Edward Nicolae. L-am gasit prin recomandari de la foste mirese. E cineva pe aici care l-a avut ca fotograf la vreun eveniment?
Multumesc.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 07 Feb 2010, 11:09 
Nou Venit

Membru din: 06 Feb 2010, 23:09
Mesaje: 1
Buna. daca vrei un fotograf bun poti sa ma contactezi pe mail la: [email protected] .are si preturi ok


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 07 Feb 2010, 14:19 
Nou Venit

Membru din: 03 Dec 2009, 01:58
Mesaje: 11
Localitate: Bucuresti
esiak scrie:
Buna. daca vrei un fotograf bun poti sa ma contactezi pe mail la: [email protected] .are si preturi ok


mai buna era formularea "am si preturi ok".... asta e reclama mascata, te-am mai vazut pe un alt forum de mirese :wokno: unde probabil ti-au blocat contul...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 18 Feb 2010, 19:21 
Nou Venit

Membru din: 18 Feb 2010, 20:52
Mesaje: 1
azaleea scrie:
Buna dragelor,

Va rog sa-mi recomandati un fotograf si un cameraman bun, de a caror munca ati fost multumite. Caut de ceva timp insa nu am reusit sa gasesc ceva care sa imi placa. Iar dintre cunostinte, nimeni n-a indraznit sa imi recomande pentru ca ei insisi, la nunta lor, au fost foarte nemultumiti de calitatea pozelor. Si cum dintr-o nunta,pana la urma, peste ani raman doar inelele si pozele/filmuletul, tin mult sa nu iau pe cineva care sa-mi livreze fotografii de o calitate mediocra.
Nu sunt o fana a pozelor "artistice". Ma intereseaza indeosebi instantaneele prinse inspirat, atmosfera reala, claritatea pozelor, setarile potrivite pentru lumina puternica sau difuza, etc.

Multumesc mult pentru orice sugestie!!!!!


Buna azaleea. Am cateva cunostinte, fotografi, ok, iti pot arata treaba lor, in privat insa, pentru ca nu vreau sa imi stearga mesajul ca ar fi reclama.
App. si eu sunt fotograf, dar acum sunt insarcinata si nu mai pot profesa o vreme:)); :neyes: :rofl: in curand ma voi casatori, iti voi arata si pentru cine vom opta noi.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 18 Feb 2010, 19:54 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
madaerogirl scrie:
Buna azaleea. Am cateva cunostinte, fotografi, ok, iti pot arata treaba lor, in privat insa, pentru ca nu vreau sa imi stearga mesajul ca ar fi reclama.
App. si eu sunt fotograf, dar acum sunt insarcinata si nu mai pot profesa o vreme:)); :neyes: :rofl: in curand ma voi casatori, iti voi arata si pentru cine vom opta noi.



Cred ca mesajul tau vine putin cam tarziu, azaleea a avut nunta in 2008.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 74 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 17 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România