Ultima vizită a fost: Acum este 26 Apr 2024, 00:13


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 74 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 11 Mar 2010, 12:12 
Nou Venit

Membru din: 11 Mar 2010, 12:22
Mesaje: 2
Stimate Doamne, Domnisoare, Stimati Domni,

cred ca gresiti cand cereti sfatul cuiva care sa va recomande un fotograf sau cameraman pentru ca este posibil ca gusturile dumneavoastra sa nu fie aceleasi cu al persoanei care va face recomandarea.
Indraznesc sa va dau cateva idei cum sa va alegeti fotograful, dar alegerea este a dumneavoastra daca doriti sau nu sa tineti cont de aceste idei.
In ziua de azi aveti cel mai rapid mod de cautare prin care puteti gasi un fotograf si sunt sigur ca printr-o cautare pe net veti gasi foarte multi fotografi. Incercati sa intrati pe link-ul lor pentru a vedea stilul fotografului, alegeti cativa fotografi a caror fotografii v-au impresionat si contactatii. Sa stiti ca sunt destui "fotografi" la coltul strazii care copiaza fotografiile altor fotografi profesionisti si se prezinta cu ele ca fiind lucrari proprii. Ca sa ii testati incercati sa ii rugati sa va faca cateva cadre si din acele cadre va veti da seama daca intr-adevar sunt fotografi adevarati. Incercati sa fiti atenti la vocabularul folosit, sa vedeti cateva albume, fie si digitale, discutati inainte oferta de pret pentru a nu avea surprize cand veti primi fotografiile, intrebati daca au asigurare de malpraxis si daca veti semna un contract de prestare servicii, stabiliti clar ce design doriti pentru album si daca doriti sa foloseasca un stil anume pentru fotografiile evenimentului dumneavoastra, stabiliti fiecare fotografie pe care o doriti si alegeti impreuna fotografiile care vor fi in album. Nu va lasati condusi de ce spun unii si altii, doar dumneavoastra si partenerul/partenera trebuie sa alegeti dupa gusturile proprii.
Sa stiti ca aceste albume/imagini va vor face sa retraiti acele momente placute numai daca veti alege un fotograf/cameraman profesionist. Cand doriti sa fiti sanatosi apelati si cautati un doctor bun care sa va ofere siguranta si un tratament care sa va faca bine. Daca fotograful/cameramanul pe care il veti alege va fi ieftin si gasit la colt de strada, cu siguranta imortalizarea evenimentului dumneavoastra nu va va face sa simtiti acele momente speciale. Asa ca nu tineti de bani cand este vorba sa aveti niste memorii de aur si ganditi ca pentru un lucru de calitate mereu este nevoie sa platim un pret pe masura.
In incheiere doresc sa urez tuturor celor multa sanatate si sa aveti parte de un profesionist adevarat.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 19 Ian 2011, 18:25 
Nou Venit

Membru din: 19 Ian 2011, 19:47
Mesaje: 1
Buna la toate miresicile........am avut nunta anul trecut si o sa fiu nasa anul acesta si vreau sa spun ca am avut ca echipa pentru foto video si dj pe cei de la *** :clap: sunt super oamenii si intelegatori oferta si iti da si un weekend la munte gratuit


Ultima oară modificat de carlita pe 20 Ian 2011, 20:06, modificat 1 dată în total.
reclama


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 20 Ian 2011, 17:00 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
alexandra_mireasa scrie:
Buna la toate miresicile........am avut nunta anul trecut si o sa fiu nasa anul acesta si vreau sa spun ca am avut ca echipa pentru foto video si dj pe cei de la *** :clap: sunt super oamenii si intelegatori oferta si iti da si un weekend la munte gratuit



si pentru o reclama pe ghid ce-ti dau?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 25 Mai 2011, 00:07 
Nou Venit
Avatar utilizator

Membru din: 25 Mai 2011, 02:55
Mesaje: 3
buna

poate cineva sa recomande foto mai ieftin si cat de cat ok prin bucuresti ?
am nunta in 3 sapt si nu am gasit :(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 04 Iul 2011, 22:08 
Nou Venit

Membru din: 20 Ian 2010, 16:29
Mesaje: 1
uite ce am gasit eu... am sunat si are preturi bune si idei grozave - cel putin mie mi-a placut ce oferta mi-a facut... foto si cununia civila + cununia religioasa + poze dupa = Fotograf profesionist (detalii in privat)


Ultima oară modificat de carlita pe 05 Iul 2011, 11:50, modificat 1 dată în total.
reclama


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 03 Apr 2012, 15:33 
Nou Venit

Membru din: 03 Apr 2012, 18:29
Mesaje: 2
De cele mai multe ori prefer sa caut pe internet dupa un cuvant in cazul nostru "fotograf nunta bucuresti" . Dupa ce gasesc o persoana incep sa caut dupa numele lui.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 04 Mai 2012, 11:05 
Nou Venit

Membru din: 04 Mai 2012, 14:01
Mesaje: 4
daca s-ar incerca putin mai mult sigur gasiti...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Nou in Romania
MesajScris: 19 Iun 2012, 15:34 
Junior

Membru din: 18 Iun 2012, 12:53
Mesaje: 59
Nu stiu daca ati aflat inca de Momentos!

Sunt cativa baieti isteti care au reusit sa faca ravagii la toate evenimentele unde au participat atat nunti cat si alte evenimente corporate.

Vin la eveniment cu echipamentul necesar, prelucreaza pozele pe loc si in final le afiseaza pe 1 -2 panouri magnetice iar toti invitatii isi aleg propria poza .

Mai multe detalii gasiti pe www.momentos.ro si bineinteles pe facebook
http://www.facebook.com/momentosmagnets


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 04 Iul 2012, 10:30 
Nou Venit

Membru din: 04 Iul 2012, 13:15
Mesaje: 1
Buna, eu am avut nunta acum cateva saptamani si am fost foarte multumita de persoana cu care am colaborat.
A fost serios si calitatea imaginilor si a pozelor este cu mult peste ceea ce vezi pe piata.
Fetelor, daca tot faceti acest pas, macar sa ramaneti cu amintiri frumoase!

Daca vreti, va pot da detalii pe privat despre persoana cu care am colaborat, il recomand din suflet.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 05 Iul 2012, 12:57 
Junior

Membru din: 18 Iun 2012, 12:53
Mesaje: 59
Toata lumea cauta ceva nou in materie de marturii. Iar o echipa tanara si ambitioasa a adus ceva inedit in Romania.

Fotografii Magnetice! Ce poate fi mai frumos decat sa pleci de la nunta cu o fotografie facuta in timpul evenimentului, pe care o poti afisa oriunde pe frigider, la birou etc...

mai multe detalii gasiti pe : www.momentos.ro
sau la tel : 0747.133.463


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 13 Feb 2013, 21:42 
Nou Venit

Membru din: 31 Ian 2012, 19:18
Mesaje: 1
OFERTA SPECIALA IN LUNA INDRAGOSTITILOR: Incnheie in luna februarie un contract pentru servicii foto si beneficiezi de o mega reducere de 20%! Pentru mai multe detalii vizitati site-ul nostru: http://www.adyfotostudio.ro


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 24 Iul 2013, 18:39 
Nou Venit

Membru din: 24 Iul 2013, 14:58
Mesaje: 1
Eu am avut cateva intalniri esuate pana am gasit fotograful si oferta cea mai buna...adica cea de care am fost eu multumita. Pana la urma i-am gasit pe cei de la Vlad Munteanu Photography (are si o asistenta foto care vine cu idei bune) si am reusit sa ma pricopsesc cu niste fotografii deosebite! (in special cele de la sedinta Trash the dress de dupa nunta) si cu bani nu foarte multi. Deci, asa da! :had_d:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 28 Iul 2013, 22:05 
Nou Venit

Membru din: 29 Iul 2013, 00:32
Mesaje: 2
La nunta mea a filmat Petre Miuta.Are si un site cu acelasi nume.Recomand cu caldura,nu e scump, filmeaza discret,pune suflet in creatie, e peste tot...A creat un superfilm de nunta si un trailer pe masura !


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 27 Feb 2014, 23:08 
Nou Venit

Membru din: 07 Oct 2006, 00:03
Mesaje: 2
Eu am colaborat cu Cornel Burcea Photography, fotograf de nunti foarte bun, raportul calitate pret :heart: Fotograf Nunta, Filmari Nunti


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 74 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 26 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România