Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 14:18


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 74 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 30 Ian 2009, 15:31 
Nou Venit

Membru din: 30 Ian 2009, 15:08
Mesaje: 1
Citat:
Buna,

Eu am facut nunta anul trecut in nov si iti recomand agentia ***.Au niste preturi supeeer ok si am fost extraordinar de incantata de fotograf,camerman,de decoratiuni.
Iti las un nr de telefon ***.

Succes!!!!!




Si prietena mea a apelat tot la cei de la *** si a iesit totul asa cum si-a dorit. A fost multumita si de cameraman si de fotograf si chiar au preturi ok...ea mai are un nr de telefon...***


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: uite unul care mi-a placut mie
MesajScris: 30 Ian 2009, 23:27 
Nou Venit

Membru din: 02 Dec 2008, 05:26
Mesaje: 6
Citat:

esti si cameraman si fotograf? pai nu prea e bine...am tot auzit cunostinte nemultumite de 2 in 1. adica ia 2 meserii practic. mie nu-mi suna a profesionism :-`



draguta omul nu a spus ca le face el pe amdoua eu il cunosc si face treaba foarte buna, lucreaza impreuna cu sotia, ea fotografiaza si el filmeaza, nu judeca inainte sa cunosti.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: uite unul care mi-a placut mie
MesajScris: 30 Ian 2009, 23:32 
Nou Venit

Membru din: 02 Dec 2008, 05:26
Mesaje: 6
Citat:

esti si cameraman si fotograf? pai nu prea e bine...am tot auzit cunostinte nemultumite de 2 in 1. adica ia 2 meserii practic. mie nu-mi suna a profesionism :-`


si inca ceva nu se scrie profesionism ci profesionalism - este cuvantul potrivit pentru ce vrei sa spui tu,mai documenteaza-te


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: uite unul care mi-a placut mie
MesajScris: 31 Ian 2009, 01:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:

si inca ceva nu se scrie profesionism ci profesionalism - este cuvantul potrivit pentru ce vrei sa spui tu,mai documenteaza-te

da?
eu credeam ca sunt sinonoime :-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: uite unul care mi-a placut mie
MesajScris: 31 Ian 2009, 01:22 
Nou Venit

Membru din: 28 Oct 2008, 16:13
Mesaje: 13
Citat:


draguta omul nu a spus ca le face el pe amdoua eu il cunosc si face treaba foarte buna, lucreaza impreuna cu sotia, ea fotografiaza si el filmeaza, nu judeca inainte sa cunosti.


draga doamna sotia lu' domnu' de mai sus. domnu' sotu' dumitale a zis "ma ocup cu filmari si foto". daca dumneata ai putea intelege din asta ca "sotia fotografiaza si el filmeaza" inseamna ca esti cu adevarat o fiinta superioara. cat despre corecturile lingvistico-gramaticale: mai rarut ca-i mai dragut :) si cu siguranta mai putin probabil sa va faceti de ras.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: uite unul care mi-a placut mie
MesajScris: 01 Feb 2009, 03:50 
Nou Venit

Membru din: 01 Feb 2009, 03:46
Mesaje: 1
***RECLAMA


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: uite unul care mi-a placut mie
MesajScris: 03 Feb 2009, 13:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
***RECLAMA


Oameni buni,

Eu inteleg ca e criza economica, dar sunt sigura ca firmele de care vorbiti si pe care le reprezentati sunt capabile sa-si asigure o publicitate onesta, daca vor.
Aviz celor care intra pe site doar ca sa ne impartaseasca cu entuziasm, intr-un UNIC mesaj, despre "o prietena" care are o cunostinta care a apelat la nu stiu ce firma si a fost bineinteles fooooaaarte multumita... si culmea, v-a dat si numarul de telefon.

Stiti vorba aceea romaneasca: "Las-o jos ca macane" ?:-`

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 07 Feb 2009, 14:18 
Nou Venit

Membru din: 22 Apr 2008, 19:50
Mesaje: 1
Citat:
Buna dragelor,

Va rog sa-mi recomandati un fotograf si un cameraman bun, de a caror munca ati fost multumite. Caut de ceva timp insa nu am reusit sa gasesc ceva care sa imi placa. Iar dintre cunostinte, nimeni n-a indraznit sa imi recomande pentru ca ei insisi, la nunta lor, au fost foarte nemultumiti de calitatea pozelor. Si cum dintr-o nunta,pana la urma, peste ani raman doar inelele si pozele/filmuletul, tin mult sa nu iau pe cineva care sa-mi livreze fotografii de o calitate mediocra.
Nu sunt o fana a pozelor "artistice". Ma intereseaza indeosebi instantaneele prinse inspirat, atmosfera reala, claritatea pozelor, setarile potrivite pentru lumina puternica sau difuza, etc.

Multumesc mult pentru orice sugestie!!!!!


ma recomand pe mine ... ***RECLAMA


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 12 Feb 2009, 19:08 
Nou Venit

Membru din: 02 Feb 2009, 18:10
Mesaje: 2
***RECLAMA


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 24 Feb 2009, 00:54 
Nou Venit

Membru din: 24 Feb 2009, 00:43
Mesaje: 3
Dragele mele, sunt disperata.Fotograful meu a avut un atac de cord.ce ma fac?asta imi trebuia mie acum ? cei drept mai am timp ca nunta e in august, dar mai am multe de rezolvat si serviciul este incarcat. cine poate sa-mi sugereze un fotograf care sa nu fie ocupat, sa fie cat de cat bun?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 24 Feb 2009, 01:36 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
Dragele mele, sunt disperata.Fotograful meu a avut un atac de cord.ce ma fac?asta imi trebuia mie acum ? cei drept mai am timp ca nunta e in august, dar mai am multe de rezolvat si serviciul este incarcat. cine poate sa-mi sugereze un fotograf care sa nu fie ocupat, sa fie cat de cat bun?


nu-ti trebuie tie asta acum dar cred ca nici fotografului saracul nu-i trebuia un atac de cord.
intra la furnizori trebuie sa gasesti ceva.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 24 Feb 2009, 22:11 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:

nu-ti trebuie tie asta acum dar cred ca nici fotografului saracul nu-i trebuia un atac de cord.
intra la furnizori trebuie sa gasesti ceva.

Scrie si in ce oras e nunta, ca poate te ajuta fetele din zona. Si stai linistita ca e destul timp pana in august. Gasesti tu pe cineva.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 24 Feb 2009, 23:19 
Nou Venit

Membru din: 24 Feb 2009, 00:43
Mesaje: 3
Citat:
Scrie si in ce oras e nunta, ca poate te ajuta fetele din zona. Si stai linistita ca e destul timp pana in august. Gasesti tu pe cineva.

nunta este in bucuresti. multumesc


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 27 Feb 2009, 20:55 
Nou Venit

Membru din: 09 Feb 2009, 04:30
Mesaje: 1
***RECLAMA


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 27 Feb 2009, 21:22 
Nou Venit

Membru din: 27 Feb 2009, 21:19
Mesaje: 3
***RECLAMA


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 02 Mar 2009, 21:59 
Nou Venit

Membru din: 02 Mar 2009, 21:56
Mesaje: 1
***RECLAMA


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Buna,sper sa te pot ajuta
MesajScris: 17 Mar 2009, 01:29 
Nou Venit

Membru din: 16 Mar 2009, 19:36
Mesaje: 1
***RECLAMA


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 17 Mar 2009, 20:21 
Nou Venit

Membru din: 17 Mar 2009, 20:07
Mesaje: 1
Citat:
Buna dragelor,

Va rog sa-mi recomandati un fotograf si un cameraman bun, de a caror munca ati fost multumite. Caut de ceva timp insa nu am reusit sa gasesc ceva care sa imi placa. Iar dintre cunostinte, nimeni n-a indraznit sa imi recomande pentru ca ei insisi, la nunta lor, au fost foarte nemultumiti de calitatea pozelor. Si cum dintr-o nunta,pana la urma, peste ani raman doar inelele si pozele/filmuletul, tin mult sa nu iau pe cineva care sa-mi livreze fotografii de o calitate mediocra.
Nu sunt o fana a pozelor "artistice". Ma intereseaza indeosebi instantaneele prinse inspirat, atmosfera reala, claritatea pozelor, setarile potrivite pentru lumina puternica sau difuza, etc.

Multumesc mult pentru orice sugestie!!!!!



***RECLAMA


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Caut fotograf si cameraman bun in Bucuresti
MesajScris: 02 Apr 2009, 14:54 
Nou Venit

Membru din: 02 Apr 2009, 13:32
Mesaje: 5
Citat:
Dragele mele, sunt disperata.Fotograful meu a avut un atac de cord.ce ma fac?asta imi trebuia mie acum ? cei drept mai am timp ca nunta e in august, dar mai am multe de rezolvat si serviciul este incarcat. cine poate sa-mi sugereze un fotograf care sa nu fie ocupat, sa fie cat de cat bun?


Eu am luat prin agentie. Aveau oferte si la bani mai putini si din alea super scumpe, cu sedinta foto si restul. Oricum sunt seriosi si nu risc sa-mi traga teapa sau ca in cazul tau sa se imbolnaveasca :)
Are agentia grija asta.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: uite unul care mi-a placut mie
MesajScris: 04 Apr 2009, 00:23 
Nou Venit

Membru din: 31 Mar 2009, 17:21
Mesaje: 5
Citat:

esti si cameraman si fotograf? pai nu prea e bine...am tot auzit cunostinte nemultumite de 2 in 1. adica ia 2 meserii practic. mie nu-mi suna a profesionism :-`

Dap..pelanga faptul ca si pozele si filmarea sunt din acelasi unghi... cum sa te imparti la anumite momente?
Eu ii recomand pe cei de la nunta mea de anul trecut. Pana in 500E. 2 baieti, din asta traiesc..


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 74 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România